Skoči na vsebino

analni spolni odnos


pupa

Priporočene objave

Ponavadi je vedno kriza, če se slačiš na petek zvečer, glede na to, da je sobota dan za tuširanje. Če bi se šla pa poprej na zrak zluftat in potem šele v avto, bi bilo bolje. :devil:

Če ti karkoli telesnega pri seksu smrdi, imaš težave. Precejšnje.

:kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK: :worship: :lol: :lol:

Hehehehehe ma ste face, ni mi blo všeč, pač sem rekel 1x probam....Komu pa to paše pa je po mojem itak malo Pederčine hahahahahaha :grim Drugače pa pri sexu kjer ni tiščanja babi v rit, je vse ok in me vonj ne moti , nasprotno je prijeten. .)

Tako da vsi ki pišete kontra (zadnjih par postov) vas je zabolelo, ker vas po mojem misel na moške riti vzburja in naredi bulo v gatah.

Za mene ste malo pujsi, ampak moje mnenje pač.... :yea1: , upam da se ne boste kdaj za menoj vozili....Bom moral fajn po gasu tiščat-makar nisem divjak. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK: :worship: :lol: :lol:

1.)Hehehehehe ma ste face, ni mi blo všeč, pač sem rekel 1x probam....Komu pa to paše pa je po mojem itak malo Pederčine hahahahahaha :grim Drugače pa pri sexu kjer ni tiščanja babi v rit, je vse ok in me vonj ne moti , nasprotno je prijeten. .)

2.)Tako da vsi ki pišete kontra (zadnjih par postov) vas je zabolelo, ker vas po mojem misel na moške riti vzburja in naredi bulo v gatah.

3.)Za mene ste malo pujsi, ampak moje mnenje pač.... :yea1: , upam da se ne boste kdaj za menoj vozili....Bom moral fajn po gasu tiščat-makar nisem divjak. O:-)

1.)Ne. In pa če ti je potem vonj česplje prijeten, si malo zoofila oziroma sodomista, ker ti je prijeten vonj po ribah... :grim

2.) Insinuacija na geje se je porodila v tvoji glavi...torej... :grim :grim :grim :whistle:

3.)Spet insinuacija na moške riti v povezavi z nekim tišanjem, kar te definitivno opredeljuje kot geja... :grim :grim :grim

in pa pod 4.) Ni ti pasalo analno z žensko, ker ti srce zapoveduje moško ritkico, razum pa žensko češpljio...torej...Gay maybe??? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.)Ne. In pa če ti je potem vonj česplje prijeten, si malo zoofila oziroma sodomista, ker ti je prijeten vonj po ribah... :grim

2.) Insinuacija na geje se je porodila v tvoji glavi...torej... :grim :grim :grim :whistle:

3.)Spet insinuacija na moške riti v povezavi z nekim tišanjem, kar te definitivno opredeljuje kot geja... :grim :grim :grim

in pa pod 4.) Ni ti pasalo analno z žensko, ker ti srce zapoveduje moško ritkico, razum pa žensko češpljio...torej...Gay maybe??? :P

Šerif jest se s tabo strinjam :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.)Ne. In pa če ti je potem vonj česplje prijeten, si malo zoofila oziroma sodomista, ker ti je prijeten vonj po ribah... :grim

2.) Insinuacija na geje se je porodila v tvoji glavi...torej... :grim :grim :grim :whistle:

3.)Spet insinuacija na moške riti v povezavi z nekim tišanjem, kar te definitivno opredeljuje kot geja... :grim :grim :grim

in pa pod 4.) Ni ti pasalo analno z žensko, ker ti srce zapoveduje moško ritkico, razum pa žensko češpljio...torej...Gay maybe??? :P

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.)Ne. In pa če ti je potem vonj česplje prijeten, si malo zoofila oziroma sodomista, ker ti je prijeten vonj po ribah... :grim

2.) Insinuacija na geje se je porodila v tvoji glavi...torej... :grim :grim :grim :whistle:

3.)Spet insinuacija na moške riti v povezavi z nekim tišanjem, kar te definitivno opredeljuje kot geja... :grim :grim :grim

in pa pod 4.) Ni ti pasalo analno z žensko, ker ti srce zapoveduje moško ritkico, razum pa žensko češpljio...torej...Gay maybe??? :P

1. prijeten mi je vonj normalno negovane in ne kot po tvoje po ribah smrdče "češplje". Reci svoji deklici (če jo seveda imaš) naj proba malo z milom - ki se dobi posebej za te dele telesa in vodo. Boš videl vonja ne bo več, če bo redno umivala.. :lol1: tako da ne mi z nekimi izrazi kot zoofil ali sodomist.

2.Podobnost na moške riti se je porodila možno da tud v moji glavi, vendar če bi bral par postov nazaj bi videl, da temu ni tako...Ja dečko je treba vse prečekirat preden komentiraš....

3.Hehehehe :lol: tiščal po gasu, če bi bil s SV slovenije bi vedel o čem govorim, ne mislim pa razlagat...se mi zdi brezveze nekomu ki je 3 tujke prebral in jih tu noter napisal , zdaj pa cel pameten in strokoven.. :photo: .

4. Srce mi ne zapoveduje ničesar...Le nagoni in potreba ...ja res oboje mi zapoveduje žensko in ni me sram... :OK:

Kot pa ugotavljam pa tebi paše da me označuješ za homoseksualno usmerjenega dedca, upam da si ga nena peglaš na oni strani ko bereš te vrstice (za kar ne dvomim)...po mojem pa potrebuješ pomoč... :grim

A že slišal za dr. Ruglja. Stopi malo do njega, mogoče ti še lahko pomaga, čeprav je po mojem mnenju malce prepozno. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: :OK: :OK: :worship: :lol: :lol:

Hehehehehe ma ste face, ni mi blo všeč, pač sem rekel 1x probam....Komu pa to paše pa je po mojem itak malo Pederčine hahahahahaha :grim Drugače pa pri sexu kjer ni tiščanja babi v rit, je vse ok in me vonj ne moti , nasprotno je prijeten. .)

...

Za mene ste malo pujsi, ampak moje mnenje pač.... :yea1: , upam da se ne boste kdaj za menoj vozili....Bom moral fajn po gasu tiščat-makar nisem divjak. O:-)

No, ne morš v rito basat prve kmetice, ki je cel dan žrla restan krompir in zaseko in pohane kure in ni šla srat, predno je šla na dejt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ne morš v rito basat prve kmetice, ki je cel dan žrla restan krompir in zaseko in pohane kure in ni šla srat, predno je šla na dejt.

Ne sodi po sebi ko si ga kmetu v rit tiščal....... :nono: A sem rekel da je kmetica?!? Očitno si me z nekom zamenjal ki si ga vrjetno gledal pri opravilu......pujs voyaerski.... :BUA: :hmm:

DR. RUGELJ, ŠE EDEN NUJNO!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato pa mu je smredlo in zabruhnilo ! :SS on jebo, ona srala ! :P

Hvala ti Rude! Zagravžal si mi sex. :SS A morš takšne piz****je pisat? Fuj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. prijeten mi je vonj normalno negovane in ne kot po tvoje po ribah smrdče "češplje". Reci svoji deklici (če jo seveda imaš) naj proba malo z milom - ki se dobi posebej za te dele telesa in vodo. Boš videl vonja ne bo več, če bo redno umivala.. :lol1: tako da ne mi z nekimi izrazi kot zoofil ali sodomist.

2.Podobnost na moške riti se je porodila možno da tud v moji glavi, vendar če bi bral par postov nazaj bi videl, da temu ni tako...Ja dečko je treba vse prečekirat preden komentiraš....

3.Hehehehe :lol: tiščal po gasu, če bi bil s SV slovenije bi vedel o čem govorim, ne mislim pa razlagat...se mi zdi brezveze nekomu ki je 3 tujke prebral in jih tu noter napisal , zdaj pa cel pameten in strokoven.. :photo: .

4. Srce mi ne zapoveduje ničesar...Le nagoni in potreba ...ja res oboje mi zapoveduje žensko in ni me sram... :OK:

Kot pa ugotavljam pa tebi paše da me označuješ za homoseksualno usmerjenega dedca, upam da si ga nena peglaš na oni strani ko bereš te vrstice (za kar ne dvomim)...po mojem pa potrebuješ pomoč... :grim

A že slišal za dr. Ruglja. Stopi malo do njega, mogoče ti še lahko pomaga, čeprav je po mojem mnenju malce prepozno. :kva2:

Cel kup nepotrebnega opravičevanja.

Pedrska fora, če mene vprašaš. Latenten. Kaj češ. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sodi po sebi ko si ga kmetu v rit tiščal....... :nono: A sem rekel da je kmetica?!? Očitno si me z nekom zamenjal ki si ga vrjetno gledal pri opravilu......pujs voyaerski.... :BUA: :hmm:

DR. RUGELJ, ŠE EDEN NUJNO!!! .)

še en Kalimero... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cel kup nepotrebnega opravičevanja.

Pedrska fora, če mene vprašaš. Latenten. Kaj češ. :devil:

Točno tako, latenten homoseksualec... :grim :grim :grim ....a.k.a. husky610

Popravljeno . Popravil SHERIFF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: to ekipa,babe so hudič njihove riti pa sploh...ma ne se kregat .Seksajte kamor vam in ji paše.Z homiči to nima nobene zveze.

p.s. kdor to malo prakticira ve, da se tega ne počne na brzaka ,ma se anke malo prej pripravi... drugače mona res mora luftat . :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: to ekipa,babe so hudič njihove riti pa sploh...ma ne se kregat .Seksajte kamor vam in ji paše.Z homiči to nima nobene zveze.

p.s. kdor to malo prakticira ve, da se tega ne počne na brzaka ,ma se anke malo prej pripravi... drugače mona res mora luftat . :kva2:

:OK: pa si pomiril strasti, he he he he .)

Popravljeno . Popravil husky610
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P.s. kdor to malo prakticira ve, da se tega ne počne na brzaka ,ma se anke malo prej pripravi... drugače mona res mora luftat . :kva2:

:lol1:

sem se mislil it v temo nasmeh smejat, bom kar tukaj ! :OK: lep in z melodijo povedano ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bolje:

Ali da te kača v oko piči.... ali da te osel (žival) "nategne"?

.

.

.

.

.

..

.

.

.

odgovor:

Da te kača piči. izgubil boš samo eno oko :blink: . Če te namreč osel nategne boš :eek: izgubil obe očesi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst lahko o tem rečem samo :OK:

Če si pravilno razlgam komentar, naj bi pomenil thumbs up. Fistingu je namenjena svoja tema. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se pritožujejo nad analnim, zarad česar se moja računica ne izide, ker moji kolegi večinoma na ženski naprej opazijo rit, takoj za tem pa joške. Pa so joški nekoliko manj uporabni :D :blush: No, razen za španskega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni se pritožujejo nad analnim, zarad česar se moja računica ne izide, ker moji kolegi večinoma na ženski naprej opazijo rit, takoj za tem pa joške. Pa so joški nekoliko manj uporabni :D :blush: No, razen za španskega :)

:hmm: Pri ženski je lahko vse uporabno , samo malo domišljije je treba imeti ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!