Skoči na vsebino

Skuter izgublja moč pri vožnji v hrib


Priporočene objave

vseeno kašni so, na 3k jih morš menat ker se površina znuca in postanejo ovalni, potem pa ne drsijo enakomerno po variomatu in zato imaš luknje v pospešku pa kot si reku, kadar se mu zahoče gre, včasih pa ne

mel sem polinijeve ja zdej mam pa mhr vario mam pa malosijeve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi ti rajsi peljal skuter k enemu tuneru al pa en dober servis, da ti naredijo generalko pa nastavijo skuter tak ko more bit? v vecini tem pises da ti skuter ne gre tak ko more, v drugih da ti gre isto ko polini evo v konci... Daj not trše federce, lahke valcke, tršo povratno, pa boš mel vrei pospešek, pa v breg ti bo šel normalno.. končna pa bo taka kot jo ima skoraj vsaka 50ka.. okrog 85km/h po stevcu.. realnih 70..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ko bi ti rajsi peljal skuter k enemu tuneru al pa en dober servis, da ti naredijo generalko pa nastavijo skuter tak ko more bit? v vecini tem pises da ti skuter ne gre tak ko more, v drugih da ti gre isto ko polini evo v konci... Daj not trše federce, lahke valcke, tršo povratno, pa boš mel vrei pospešek, pa v breg ti bo šel normalno.. končna pa bo taka kot jo ima skoraj vsaka 50ka.. okrog 85km/h po stevcu.. realnih 70..

moj je šou 50ka 83 po števcu in realno 77... izmerjeno z GPS-om... ;) lohk se pa pohvalim, da mam purejeta, ki mi gre realnih 105... ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka se se kr noben ni spomnu, ka bi lahka blo narobe? K se pregreje ne gre nikamor.................

Čak mal...a gre al ne gre? kam ne gre nikamor... v hrib al po ravnini? A je končna po ravnini potem ko se "pregreje" kj manjša al enaka? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to sm tut jaz mel probleme sploh zdej polet, ko se je mašina segrela pa ni nikamor šlo u hrib :)

ja možn da so valči, jermen znucan,....če bi napisu kaj maš zamenjan bi ti mogoč kej bolj pomagu ;)

moraš mal pogledat kak je stanje u mašin, .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf to sm tut jaz mel probleme sploh zdej polet, ko se je mašina segrela pa ni nikamor šlo u hrib :)

ja možn da so valči, jermen znucan,....če bi napisu kaj maš zamenjan bi ti mogoč kej bolj pomagu ;)

moraš mal pogledat kak je stanje u mašin, .)

kaj a potem samo men v hrib vleče ko da se mu je zmešal al kwa? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah aj-švic :P je drugo :P mi se pogovarjamo o fergazer skuterju

aj-švici tu neštejemo :) uni pa skoz vlečejo :OK:

je že res, čeprov bi lohk piaggio mal bolše notr devu, ne pa da morm zdj računat, da bi gor fliknu od BMW-ja vbrizg... :) :grim :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men gre po stevcu 98 ce se sklonm. Ce pa ne pa da je ravnina pa tm okol 93.to smo merl za avtom pa je su tm mau cez 80. :) :) Sej bom jst jutr lepo variomat razstavu ceu pa zamenu ene par delov:) aja pa se neki jst sm dou malossi povratno vzmet rumeno a je bol ce dam ksne druge barve not k mi ni glih jasn kako gre to po barvah :? :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej not vijolčno, pol ti bo šu k strela .)

maš belo, rumeno,rdečo,vijolčno ....tko ma malossi legendo od mehke do trše .)

a nisi pozabu modro, ker jst mam modro notr... ;)

lohk da je moja kakšna LIMITED EDITION :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti dej en fedr u glavo, da boš ugotovu karkol da boš dal gor imaš premalo moči, tut če boš kupu eno hudo, sklopko, avpuh, usen unih 3konje NI NIČ!!! pa nevem zakaj nerazumeš pa si kupš usaj GUS kit .) dr 70 dobiš še za 20-25k .) Novega .)

pa nesprašuj več kaj bi dal da bi šlo VEČ, avspuh na orginal 50ccm ti da mal hirosti, pa variomat, ostalo je brez veze da kupuješ samo denar stran mečeš!!

razumeš!!!!!!!!!!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem sam jst nocm dt 70 not.!!!!!!!!100X sm povedu.Hocm met 50 do konca spedenano in to bom tut naredu :D Usak ma svoj vesele

PS:Harko FULLLLLLLLL lep motor ---> po mojem mnenju ena najlepsih Sr kar sm jih kdaj vidu

SVAKA ČAST :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej harko ma prav

cilinder.....če ne misliš nas poslušat in kupit gusa potem nam na gnjavi kaj bi ti use mel pa da bi bol šlo, ker ti ne moslimo nič več povedat, ker se to ne da :angry2: sploh pa ne z original 50cc

če češ kup evo 50 pa boš mel do konca piljeno 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem sam jst nocm dt 70 not.!!!!!!!!100X sm povedu.Hocm met 50 do konca spedenano in to bom tut naredu :D Usak ma svoj vesele

PS:Harko FULLLLLLLLL lep motor ---> po mojem mnenju ena najlepsih Sr kar sm jih kdaj vidu

SVAKA ČAST :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

pol te bo pa ena pička na gusu 70 z dobro nastavitvo stisnla... poznam par takih... lol... potem boš pa gledu mal postran na to svojo 50tko... :D in na to tvojo veselje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej me stisne. sam bom jst ji lahk usaj prblizn slediu:D nebom full uzad ustou:P pa ce se ze gre rejsat je velik na uvinkih vazn:) jst pa itak tok pozn bremzam:D upras vida harko k smo sli za leclerc :P :D Pa rec mu da nej se kej uglasi da gremo ksn race spet pa prid se ti:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh tale moja aprilia k jo zdej vidš na sliki je zdej velik bolša .) ma dost novih delov tko da če ti je zdej ušeč pol nevem kaj bo pol k jo boš vidu :) :D :P

jah če nočš kita pol je bzv da kar kol ulagaš v mašino ker bistvene razlike nebo .)

delaj pol raje za styling .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!