Skoči na vsebino

Ali punce "padajo" na motorje?


Tetsuya

Priporočene objave

No O.K. pol pa povej! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ja zdj sem pa ostala brez besed kar je redko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No O.K. pol pa povej! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ja zdaj sem pa ostala brez besed, kar je redko! :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe.... spet poučni pogovri :D

No kdo tuki je na spodnjem delu telesa ves pobrit :?: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš, očitno boma mogla met drugačni pristop, kot kaže naše deklice še vseeno niso tolk pokvarjene... :lol: :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš, očitno boma mogla met drugačni pristop, kot kaže naše deklice še vseeno niso tolk pokvarjene... :lol:  :lol:  :roll:

Tako kot so druge! ane ane!

pa brihtne tud! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oksimoron: brihtna deklica. :evilbat:

Zdaj sem ga pa nasrkal... pa ne mi zamerit danes... shit happens, je ze Forrest Gump rekel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... drugačen pristop... em... no dekleta mlada zala... kakšna je vaša higiena? Menda da dlak punce ne marate prov posebi?Kako je s tem? :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatjana lahko kar o inteligenci...mogoče bo to dobra priložnost da se tvoja izrazi? :roll: :lol: Jaz grem zdaj na pico ti pa medtem premišljuj pa napiši kaj pametnega da bom mel kaj za pisat, danes se mi fulll da :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatjana lahko kar o inteligenci...mogoče bo to dobra priložnost da se tvoja izrazi? :roll:  :lol: Jaz grem zdaj na pico ti pa medtem premišljuj pa napiši kaj pametnega da bom mel kaj za pisat, danes se mi fulll da :P

Ej nisem v formi danes! Moja inteligenca je pa itak vedno na višku!!! :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tatjana , prejle se je ena hotla it z mano cybersex :D ...pa mi ni glih šlo :oops: ...is it me? :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!