Skoči na vsebino

Supermoto 125


Rugi

Priporočene objave

dellorto pride cca 22k bsit, samo, kot rečeno, menda ne paše na original konektor in ker je treba menda to zamenjat pa še filter, pridemo s ceno nekje tam tam, priporočljiv je pa bolj mikuni, ker menda z dellortom nimajo dobrih izkušenj...če je to tako, potem res mikuni

ne vem, nimam izkušenj, tako sem dobil informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tisto bi se pa ja dalo mal predelat da bi pasal, mal drugače gumo narediš pa maš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dellorto pride cca 22k bsit, samo, kot rečeno, menda ne paše na original konektor in ker je treba menda to zamenjat pa še filter, pridemo s ceno nekje tam tam, priporočljiv je pa bolj mikuni, ker menda z dellortom nimajo dobrih izkušenj...če je to tako, potem res mikuni

ne vem, nimam izkušenj, tako sem dobil informacije

Če imaš res preveč denarja in bi rad a motor gre kej več pa pospeške uzemi keihin. Jaz imam z keihin in dellorto izkušnje in sta oba dva bila dobra. Za mikuni pa nevem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi kakšno konkretno oznako, uvoznika, ceno...ali pa vsaj uvoznika oz. prodajalca ali pa posrednika (ala gil) karkoli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rad bi kakšno konkretno oznako, uvoznika, ceno...ali pa vsaj uvoznika oz. prodajalca ali pa posrednika (ala gil) karkoli :whistle:

To pa ti ne morem pomagat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Nejc: V louiso lahk dobis Acerbisove ščitnike za roke .... eni so 30 drugi pa 45 € ...

---> KLIK <---

LP, Hozi ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm popravu link ja ... :)

Šraufi so pa dvojni, eni majo ceno 38 € drugi pa 8 € ... nvm o čem je razlika KLIK

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm popravu link ja ... :)

Šraufi so pa dvojni, eni majo ceno 38 € drugi pa 8 € ... nvm o čem je razlika KLIK

Oboji ščitniki rok so zelo dobri. Imajo 2 prijatelja in so večkrat padli z obemi in nikoli nič polomljenega. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm popravu link ja ... :)

Šraufi so pa dvojni, eni majo ceno 38 € drugi pa 8 € ... nvm o čem je razlika KLIK

Mogoce kaka fora z original in neoriginal....Jst bom navadne motokros scitnike acerbis ojacal z aluminijasto zascito zato da scitijo rocke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni jih...samo plastika. Aja pa BTW velo stran ne dela...pa ce koga zanima kej v zvezi z acerbisom lahko goldmeistra kontaktira...on bo vedu kej povedat o tem..

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni jih...samo plastika. Aja pa BTW velo stran ne dela...pa ce koga zanima kej v zvezi z acerbisom lahko goldmeistra kontaktira...on bo vedu kej povedat o tem..

Velo dela, samo linkanje na njih zgleda beje. Če pa je samo plastika, potem pa tako logično.. in ni več tako poceni vse skupaj :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@C4V4L13R: Sem ugotovu ceno karburatorja od keihin. Ga ne prodajajo v trgovini, ampak distributerji v različnih državah. Cena je zelo visoka 650€ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@C4V4L13R: Sem ugotovu ceno karburatorja od keihin. Ga ne prodajajo v trgovini, ampak distributerji v različnih državah. Cena je zelo visoka 650€ :P

To je že tretjina cene njegovega motorja lol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!