Skoči na vsebino

Supermoto 125


Rugi

Priporočene objave

Prejle sm skoz bil navdusen nad sport motorji , pol mi je pa prjatu z nemcije pokazu slike svvojga MZ 125 SM.

Takoj sm se zaljubil u supormoto.Sam pol gres pa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa ga ni supermoto pod 750kosi(3100€).Predvsem se zanimam za MZ 125 SM al pa Husqvarna CH WSM 125.Ker je bolši pa

kerga se bolj splača kupit.

LP

Kukr jst vem boš rablenga bl težko dobu, ker pri nas ni take velike izbire za te motorje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tistem testu ni bilo CH WSM.

Če ne druga, je ta super zaradi akrapoviča :OK: Drugače pa ch wsm je res doer motorčič. Edina stvar, ki me moti, da je nekoliko manjša in tanjša od ostalih (huqvarna sm 125s ma gume 120 spredaj in 150 zadaj, ch wsm pa 100 spredaj in 130 zadaj :( ), sem pa se tudi sam zanimal za njo in sem jo imel tudi v ožjem krogu, ko sem kupoval motor .)

Vprašanje koliko se splača na 125 SM-ih "valarje" gor met. Mene ni tistih 130 še nikoli izdalo oziroma sem z njimi zelo zadovoljen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje koliko se splača na 125 SM-ih "valarje" gor met. Mene ni tistih 130 še nikoli izdalo oziroma sem z njimi zelo zadovoljen!

Saj nisem rekel, da ne gre s tem vozit. Poglej malo slikce od teye pa boš videl da gre s temi kolesi kar lepo v ovinek. Te mere so me zmotile zato, ker so mi smešne, ne ker ne bi šlo polagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da se da na skoraj vsak motor spraviti gor malo večjo ali pa manjšo gumo če ti tako ustreza.

Samo z vulkanizerjem je treba bit prijazen pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem rekel, da ne gre s tem vozit. Poglej malo slikce od teye pa boš videl da gre s temi kolesi kar lepo v ovinek. Te mere so me zmotile zato, ker so mi smešne, ne ker ne bi šlo polagat.

Pozdravljeni!

Na dirkah sem imela ožje gume (120/90), ker naj bi motor z ožjimi šel lažje v ovinek (pa še res je bilo)... da ne bo kdo čudno gledal kak so ozke gume :P

Zdaj pa so gor montirane serijske.

Tukaj se lepo vidi razlika:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si ti št. 3?

Kolko se pa kej na oprijemu pozna? A je linearno s tem kolikor lažje se gre v ovinek?

Upam da me razumeš :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še eden sm:) :)

tu pa pomojem nebi smelo biti pripomb:9

zame eden najlepsih supermototov :yea1: :yea1: :worship: :worship: :worship:

kar se mojega okusa tiče, pa na supermoto res ne sodijo lite felne, ampak z naperami OBVEZNO. :BUA: stvar okusa, ..... še bolj pa stila vožnje :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem daleč najbol supermoto je HUSA SMS 125 l. 2007:

-11kw

-2-takt

-euro 3

-ECS (Electronic Carburetion System)

-4 600 €

-...

l. 2006 z drugim auspuhom, novim oljem, verigami gre 160 km/h

pa še slika:

[attachmentid=90561]

SMS_125_2007.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej si ti št. 3?

Kolko se pa kej na oprijemu pozna? A je linearno s tem kolikor lažje se gre v ovinek?

Upam da me razumeš :blush:

Ožja guma def. pomeni manjši oprijem, kar pa se absolutno ne čuti in niti ne more čutiti na tem motorju...

Meni je bilo z ožjimi boljše vozit na teh zavitih progah, ki jih vozijo v DP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to me je zanimal.

Husa je itak vsaka huda tako da tukej ni nič novga. Drgač pa mislm da se da huse dobit tut v 4T izvedbi za bolj vsakdanjo uporabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za :topic: sam me zanima, če ma še kdo poleg Teye husqvarno CH, al pa tomosa SM.

če se ne motm Rugi si se ti pred neki cajta zanimu za tomosa, kako je zdej z njim, si ga kupu al se sploh nisi zanimu, pa sm te zamešu :blush:

hvala!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to me je zanimal.

Husa je itak vsaka huda tako da tukej ni nič novga. Drgač pa mislm da se da huse dobit tut v 4T izvedbi za bolj vsakdanjo uporabo.

4T 125 je sam CH Racing.

se opravičujem za :topic: sam me zanima, če ma še kdo poleg Teye husqvarno CH, al pa tomosa SM.

če se ne motm Rugi si se ti pred neki cajta zanimu za tomosa, kako je zdej z njim, si ga kupu al se sploh nisi zanimu, pa sm te zamešu :blush:

hvala!!

LP

CHja ma vsaj še en fant. Za njega jaz vem.

Tomosa pa majo mulčki iz DP, ki so jih dobli ali odkupli. Kolk pa se jih je prodalo novih, pa nimam pojma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za :topic: sam me zanima, če ma še kdo poleg Teye husqvarno CH, al pa tomosa SM.

če se ne motm Rugi si se ti pred neki cajta zanimu za tomosa, kako je zdej z njim, si ga kupu al se sploh nisi zanimu, pa sm te zamešu :blush:

hvala!!

LP

Za tomosa nisem mel kakega velikega navdušenja tako da ga nisem kupu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravičujem za :topic: sam me zanima, če ma še kdo poleg Teye husqvarno CH, al pa tomosa SM.

če se ne motm Rugi si se ti pred neki cajta zanimu za tomosa, kako je zdej z njim, si ga kupu al se sploh nisi zanimu, pa sm te zamešu :blush:

hvala!!

LP

lani so kupili nove:

2 x Husa SM 125

2 x Husa WRE 125

2 x CH WSM 125 plus Teyin CH

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!