Skoči na vsebino

Supermoto 125


Rugi

Priporočene objave

A kaj znate driftat z svojmi SM 125-kami?Jst sm se prej neki muču,pa sm hmal obupu ko me je tok na jajca nabil.Sam mal dvomim da se da z 125-ko zavrtet gumo na tak način,sploh pa ne z originalno.

Jah al mam še zmer tok dobre gume gor,da tok držijo al pa je motor prešvoh :hmm: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaj znate driftat z svojmi SM 125-kami?Jst sm se prej neki muču,pa sm hmal obupu ko me je tok na jajca nabil.Sam mal dvomim da se da z 125-ko zavrtet gumo na tak način,sploh pa ne z originalno.

Jah al mam še zmer tok dobre gume gor,da tok držijo al pa je motor prešvoh :hmm: :P

motor je presvoh .)

jst sm naredu powerslide z mitotom..upraste MI-ja...ce se se spomne...sam sm se mal zasaltu...sam vem pa kako nardit...

sem nekaj probaval z zadnjo zavoro, dokler se nisem skor skipu :lol1: pol sem pa odnehal.

Za powerslide pa ni powerja :grrr

tako je...premal moci...

jebi ga tko je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fukni ga iz 3. v 1. al pa iz 4. v 2. pa boš vidu powerslide :grim samo tvegaš da ti vse zobnike ven iz mašine pomeče :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razn če bi mev res kake plastične gume gor pol lohk da bi še šlo pa full nabasane.Nekak moram gume znucat u četrtek menam tko da so zej ta dva dni najebale :D bmo kr mal krogce probal risat pa bo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohlish zadnji amortizerji,USD vilce,veliki diski pa še TM je:OK:

Sam maska se meni nekam čudn zategnena zdi.

Sam cena je pomoje taka da te emmm...na WC prime :)

Sam še zmer je moja yamahca lepša :P ...sploh zej ko sm še mal nosilc za tablco predelu pa un ščitnik od ketn dol crgu :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Prejle sm skoz bil navdusen nad sport motorji , pol mi je pa prjatu z nemcije pokazu slike svvojga MZ 125 SM.

Takoj sm se zaljubil u supormoto.Sam pol gres pa na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pa ga ni supermoto pod 750kosi(3100€).Predvsem se zanimam za MZ 125 SM al pa Husqvarna CH WSM 125.Ker je bolši pa

kerga se bolj splača kupit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki časa nazaj so bli testi, k so med sabo primerjal par SM....kokr se spomnem je bil prvi na testu ravno MZ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki časa nazaj so bli testi, k so med sabo primerjal par SM....kokr se spomnem je bil prvi na testu ravno MZ

V tistem testu ni bilo CH WSM.

Evo tu je CH WSM 125: Link

Če mene vprašaš je konkretno ta vredna svojega denarja. Možnost jo je bilo preizkusiti na Maksi delavnici varne vožnje. Motor je super.

Če ne druga, je ta super zaradi akrapoviča :OK: Drugače pa ch wsm je res doer motorčič. Edina stvar, ki me moti, da je nekoliko manjša in tanjša od ostalih (huqvarna sm 125s ma gume 120 spredaj in 150 zadaj, ch wsm pa 100 spredaj in 130 zadaj :( ), sem pa se tudi sam zanimal za njo in sem jo imel tudi v ožjem krogu, ko sem kupoval motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni močnejši zwei takterji imajo 150 pa 120, ti 4.taktni 125-karji pa 130 100 ;) Tudi tomos, razen dirkalne replike ;)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah no mogoče sem zdaj zajebal ker sem v isti koš pometal 2T s 4T, ampak zaradi teh mer pri meni odpadejo vsi 4T 125 :D saj tema je o vseh supermototih 125 , ne samo 4T.

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!