Skoči na vsebino

Supermoto 125


Rugi

Priporočene objave

meni je vseeno lahko po maju oz ko je konec sole la pa kak nevem ne odlocite se al pa naj eden organizira pa to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MZ je za supermoto precej nizek pa širok, mislim da je nižji od Tomosa.

Glede ture pa - po kerem koncu Slovenije pa se mislte vozit?

lepo vprašanje :OK:

po vsakem koncu malo :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekak bi bilo še najbolše, da bi šli kak teden pred koncem šole, ko se stvari popolnoma umirijo pa vsi so še doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tko bi blo najbolš, pa še jaz bom lih naredu izpit do takrat. Dobr bi blo če bi napisal kakšen spisek kdo vse gre, da vidmo kok nas bo. Aja rugi, a ti maš skuterja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Ja tko bi blo najbolš, pa še jaz bom lih naredu izpit do takrat. Dobr bi blo če bi napisal kakšen spisek kdo vse gre, da vidmo kok nas bo. Aja rugi, a ti maš skuterja?

Mam ja! A ga kupiš? :D

Boga ti kar povab še kakega kolega. Itak je bolj če nas bo več!

Popravljeno . Popravil Rugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol greš ti kr s skuterjem? :)

Ne... Zdej delam izpit, do takrat bi si pa itak že motor nabavu!

Skuter pa prodajam zdej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi šli v Cerknico, al pa tja v Žimarice... Men je ubistvu vseeno. Kdaj bi pa šli? Že zdej maja?

ja ja cerknica jaaaa

se pol še pr men ustaute pa me poberete (če bo izpit do takrat:()

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se mal vrnete na osnovni namen teme :D

Veliko berem po forumu, ampak registreral sem se šele danes ker počasi postajam motociklist :blush: :yea1:

Sicer pa me zanimajo mnenja o Tomosu 125 sm. Ocene povsod kažejo, da je to kvaliteten motocikel rad bi pa iz prve roke od koga slišal kaj meni o supermoto motociklih in, če mogoče kdo ima tega tomosa supermoto oz. ve, če je boljši/slabši od (2T) konkurence...

Takoj, ko sem pri Unikatu doma videl Husqvarno sem si rekel: supermoto bomo mel pr hiši :OK:

Odpiral ga tako ali tako ne bi, saj nočem s prvim motorjem imeti prevelikih stroškov in skrbi, da se mi ne bodo uprli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se mal vrnete na osnovni namen teme :D

Veliko berem po forumu, ampak registreral sem se šele danes ker počasi postajam motociklist :blush: :yea1:

Sicer pa me zanimajo mnenja o Tomosu 125 sm. Ocene povsod kažejo, da je to kvaliteten motocikel rad bi pa iz prve roke od koga slišal kaj meni o supermoto motociklih in, če mogoče kdo ima tega tomosa supermoto oz. ve, če je boljši/slabši od (2T) konkurence...

Takoj, ko sem pri Unikatu doma videl Husqvarno sem si rekel: supermoto bomo mel pr hiši :OK:

Odpiral ga tako ali tako ne bi, saj nočem s prvim motorjem imeti prevelikih stroškov in skrbi, da se mi ne bodo uprli :)

Glede na to, da nočeš velikih stroškov z motorjom, ti priporočam Tomosa, ker motor je 4T, agregat od yamahe, tko da pomoje je to kr dobra izbera. Če bi jst zdej motor kupoval, bi sigurno kupu Tomosa :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje ga pa boš cez nekaj časa odprl ker boš hotel mal več moči. Zaprt yamahin motor nima kej preveč moči odprt pa glih 15.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo stran tomosa in husqwarne v primerjavi z yamaho xt jst vidim samo v sedežu, pri prvih dveh je namreč ozek in zna bit na daljši turi hudo boleč .)

( pa tudi pri ostrem zaviranju mi je zadnjič določen del :ninja: pošteno stisnl na tank :P :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da nočeš velikih stroškov z motorjom, ti priporočam Tomosa, ker motor je 4T, agregat od yamahe, tko da pomoje je to kr dobra izbera. Če bi jst zdej motor kupoval, bi sigurno kupu Tomosa :OK:

Daj potem kupi Tomosa namesto Z750 :P

samo hecam se... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj potem kupi Tomosa namesto Z750 :P

samo hecam se... :D

tok mi pa spet ni všeč tale Tomos :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm ga vidu nekje u LJ na cesti in je huuuud :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!