Skoči na vsebino

MAKSI in TOMOS za mlade


Društvo MAKSI

Priporočene objave

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

samo kadarkoli sm pogledu kje k krogu, si ti drgnu bogi asvalt.. a je kej ostal od tacke sploh? :grrr :lol1: :lol1: vstrajen si bil skratka :D

aja, kaj je blo presenečenje ?? No nagrade za osmico so bile kr lepo presenečenje :grim samo me zanima da nism česa extra zamudu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa original z akrapotom? :P Pa kolk pride akrapovič nov? Ker nikjer ne najdem cene..

LP

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa original z akrapotom? :P Pa kolk pride akrapovič nov? Ker nikjer ne najdem cene..

LP

Ej kontkakteri bladzota na PM pa ti bo use še bol točn povedu ker ga ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse info se lahko obrneš tudi name :)

Mene zanima, koliko pride nov tomos, akrapo(in vse druge predelave)da je končn izdelek tak ko je tista "igračka" na delavncah :D

Hvala :blush: l

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem že videl, vendar vprašanje ohranjenosti :? :D

Denarja za novega verjetno do jeseni ne bo(leta 2007 jeseni ali 2008 spomladi) tako da bi rabljenega, nato pa še vse spremembe(mora biti vseeno še homologiran za na cesto :P )

Vsekakor, bomo delali celo po..kano poletje za izpit in motor :slap:

kdo prodaja poceni tomosa??? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, koliko pride nov tomos, akrapo(in vse druge predelave)da je končn izdelek tak ko je tista "igračka" na delavncah :D

Hvala :blush: l

To ti pa še js loh povem :) Pride preračunanih 957.600,00 SIT (€ 3.995,99) z vključenim DDV.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti pa še js loh povem :) Pride preračunanih 957.600,00 SIT (€ 3.995,99) z vključenim DDV.

LP

To sploh ni res. Tisti ko je na delavnich ima samo vilice ki so vredne več kot cel motor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti pa še js loh povem :) Pride preračunanih 957.600,00 SIT (€ 3.995,99) z vključenim DDV.

LP

tist tomos na delavnicah ma druge bremze, 125 kit, druge mortizerje... itd. tist je vreden veliko več (nov seveda) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!