Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

Motosvet in motosvetov logotip je registrirana blagovna znamka, ki jo sme uporabljati le njen lastnik. Tako boste morali žal na majčkah vaše sekcije tovrstno vsebino izpustiti.

Peter Baloh

Uniplet Seme k.d.

Jaz bom dal vseeno tiskat, kaj mi more? Nic. Dol mi lahko slece majco, tist mi jo pa ne bo, razn nevarno je za zenske, njim se to lahko zgodi. :P

Sala, da nau kdo resno zagrabu. Spostujem Copyright, ki ga v Sloveniji itaq ni in ga se tudi vsaj 20 let ne bo. :P

Ja nc bomo pa meli samo nas logotip od spredi, pa se tisk bo ceneje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, kam sta brrrm in matjazek poniknila?

pa še to:

pozna kdo kakšne motomarsovske laščane, šmarčane (šparonarje), nekdo je bil tudi iz rogaške..

Ja, Špil hvala za "spomnik" ;)

matjazek je poniknil, ker ma mal divje razmere na šihtu in kar ne bere več motosveta tulk ko včasih...sej vem, izgovori, izgovori.

Glede 0,3 regije.

Ideja je super, majica tudi.

Slednja nikakor naj ne bo bela. Črna kul.

Če bo kakega jurja dražja, bomo verjetno preživeli...remember, motorji so za dušo, ne za šparat. Js vzamem 3, tak da ko bo cajt, naj en pobere dnar VNAPREJ. Mogoče tud kak dober obesek za ključe ne bi škodil. Samo ne črn. Recimo, da bi mel 2.

Glede motosveta...le zakaj bi delali eni firmi reklamo? Pač forum, ki nas je recimo spoznal...

Ko pa bo kak izlet (daljše kot 1-2 urce na vidiku, se pa pridružim.

Do takrat pa mirne kilometre.

Matjaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A weš, da sem tole prej spregledal (nenamerno) :slap:

Zato mi tud tista o lokatzion ni bla čist jasna :grrr

Lokatzion: Igla B)

Ej do Igle bomo že še pršli do 19.00 ampak domov pa potem naslednji dan al kako si mel u planu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom dal vseeno tiskat, kaj mi more? Nic. Dol mi lahko slece majco, tist mi jo pa ne bo, razn nevarno je za zenske, njim se to lahko zgodi. :P

Sala, da nau kdo resno zagrabu. Spostujem Copyright, ki ga v Sloveniji itaq ni in ga se tudi vsaj 20 let ne bo. :P

Ja nc bomo pa meli samo nas logotip od spredi, pa se tisk bo ceneje. :OK:

Tako se govori, saj smo samostojna regija 03 :kva2:

Za majice pa najdite doberga ponudnika in se poberejo številke in količina, pa smo zmagali. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro bom jaz porbal denar...

Unikaten logo, ki je avtorkso zasciten (tko k motosvetov :P ), tisk na majico v eni barvi in kvalitetna crna majica = cena 6.999 SIT. Ce poklicete v roku 10min dobite se trakec poleg brezplacno. :kva2:

Dost zajebancije, bom jaz malo pobaral te tiskarje. Paket bi zajemal t-shirt in trkaec okoli vratu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj res, nje še ne poznamo.. :grim

rahlo bežno jo pa le :)

Ej do Igle bomo že še pršli do 19.00 ampak domov pa potem naslednji dan al kako si mel u planu :lol1:

pol pa ostane sam še

Zmajeva .)

al pa

pri Armadi v Kokarjah :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DAJTE POMAGAT SESTAVIT!!

takole iz glave naslednji:

brrrm

motoristek

matjazek

bmwslo

mare

b-shot

lederman

gic

yozo

zlati

tati

mukki

kec

decaf

urqlle

vikking

border

kec

zdrawc

SiM

zok

špilferderber

Dr. Racing

Alla :ninja:

Klo

Metka

ak

brzi

ross|e20

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V cetrtek pobermo denar... do takrat bomo vedeli kok bo trbea odstet za majico in tkarec.

ok.pol se vidimo v četrtek ob 19.00 pri xxx :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo ve, kam sta brrrm in matjazek poniknila?

Jazst biti tu.

Saj nisem ponikalnica, da bi ponikal.

V četrtek, 19:00, zna biti.

Roke v ogenj pa ne dam.

Imava z Lady že nekaj drugega v ognju za četrtek,

a do 19. ure že znam biti nazaj v CE.

Brrrm ma vas rad

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazst biti tu.

Saj nisem ponikalnica, da bi ponikal.

V četrtek, 19:00, zna biti.

Roke v ogenj pa ne dam.

Imava z Lady že nekaj drugega v ognju za četrtek,

a do 19. ure že znam biti nazaj v CE.

Brrrm ma vas rad

:)

Bravo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst med vikendom skor nič nisem za računalnikom. bol med tednom, ko sem v kopru in mam več časa :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm folk kr vstaja od mrtvih :D

sej ni čudno, zemlja je vlažna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro bom jaz porbal denar...

Unikaten logo, ki je avtorkso zasciten (tko k motosvetov :P ), tisk na majico v eni barvi in kvalitetna crna majica = cena 6.999 SIT. Ce poklicete v roku 10min dobite se trakec poleg brezplacno. :kva2:

Dost zajebancije, bom jaz malo pobaral te tiskarje. Paket bi zajemal t-shirt in trkaec okoli vratu.

Predlog glede trakca...

naj bo tiste vrste, ki se da spodaj odpet (da se loči v dva dela) - so mnogo bolj praktični. Cene so itak zanemarljivo različne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakam na ponudbe... trakec se ni 100%... ker pomojem bo ze tisk na majico z majico vred ene 3000 SIT/kom. Gre seveda za kvaliteten tisk in kvalitetno majico. Ker za neki šit jaz ne dam niti jurja, da enkrat dam prat pa nau na majci nv vec gor.

Dons sm cel dan delo... upam, da bo jutr lepo vreme, da naredim eno turo... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz raj dam kak tolar več za malo boljšo majčko in kvaliteten tisk. za barvo mi je pa vseeno, lahk je kera kol, sam da je črna.

rabil bi pa 4kom.

jutri vožnja, anyone???? midva z drago grema popoldan malo okoli.

Popravljeno . Popravil mare
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa 4 komade... pa on prej je reku, da bi mel 3... pa jz bi mel 2... tole pa bo pomojem vec kot 30 majck za narocit...

btw: si me klico... sm delal cel dan na poroki... pa se nism mogu javit... si bil v nasih koncih?

Mi gremo jutre na furo... sam se nc ne vem kdaj pa kam... se mormo zment...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Border, neki sma rekla do SG-ja pogledat na hiter, ka se kej dogaja na drag race, pol pa nekam naokol :OK: :D

Za majice pa najbolj da se v četrtek na xXx srečanju v Celju, zmenimo, okvirno koliko majic, če bodo do takrat že ponudbe s tiskarn se lahko tudi keš pobere in se da takoj tiskat potem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
Predvidena nedeljska kratka vožnja - 21.5.2006


- Samo v primeru, da ne bo dežja.
- Počasna vožna.
- Skupinska vožnja.

Plan:
xXx CE (ob 12.30 uri) -> Vojnik -> Velenje -> Slov. Gradec (kratek ogled od zunaj Drag Race-a) -> Dravograd -> Radlje ob Dravi -> Maribor -> Slov. Bistrica -> Slov. Konjice -> Vojnik -> Celje


POZOR: Ce voznja bo (zaradi vremena), vam javim do 10.00 ure dopoldan (21.5.2006). Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej kolkr ga poznam bi raje slikal naše motoristke samo se očitno le te skrivajo :ninja: (ali pa zgovarjajo na tlako :naughty: )

veš kaj, najdi kakšen bolj pameten dan kot četrtek ko imam jaz popoldan službo :cry:

Hm folk kr vstaja od mrtvih :D

mi je tole zelo všeč, da se še kje pojavi kakšen, ki je med nami, pa si ne upa na plano :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Zgoraj omenjena voznja bo! Vreme je nekak stabilno, tako, da se lahko odpravimo na pot.

Se enkrat omenjena proga...

xXx CE (ob 12.30 uri - odhod ob 12.45 uri) -> Vojnik -> Velenje (pri Skalci, da poberemo se koga) -> Slov. Gradec (kratek ogled od zunaj Drag Race-a) -> Dravograd -> Radlje ob Dravi -> Maribor -> Slov. Bistrica -> Slov. Konjice -> Vojnik -> Celje

V mes bomo imeli se kaksen postanek za kaksno kavico.

POZOR:

V primeru, da začne padati dež... napovedan izlet odpade!

Popravljeno . Popravil border
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak sem na poti v lj. (po vseh štirih žal), kakšen drug dan pa sigurno.

Tati, kaj pa če bi službo zamenjala :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!