Skoči na vsebino

Štamperl (O3) sekcija


Priporočene objave

Cakam na ponudbe... trakec se ni 100%... ker pomojem bo ze tisk na majico z majico vred ene 3000 SIT/kom. Gre seveda za kvaliteten tisk in kvalitetno majico. Ker za neki šit jaz ne dam niti jurja, da enkrat dam prat pa nau na majci nv vec gor.

Dons sm cel dan delo... upam, da bo jutr lepo vreme, da naredim eno turo... :kva2:

Ej border, ne pozabit, da sem jest savinčan (to ti je ko gorenc) in mi je 3000 SIT za majco nekam zlo. :blink:

Brskam tule po netu pa vidim, da za tisk od 10 - 150 kosov pride za eno barvo cca 130 SIT + priprava sita 4000 , kar znese pri naših majicah (cca 30) nekje pod 300 SIT/majco. Zdej pa odštej to od 3000 pa dobiš 2700 za majco :eek: Za to jest že srajco kupim :kva2:

No malo le poglejte okol da ne bo prehudo s tole našo 03 regijo. Naj nam rajši za bencin ostane. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če že gremo v izdelavo majic, dajmo pomislit tudi na naše ženskice; se pravi na ženske kroje majic, kajti drugače jih ziher nobena ne bo nosila :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom ta teden nekak uredil cene, potem se pa boste odlocili. Ce pa kdo drugi kaj ceneje zrihta, pa mu jaz dam ORIGINAL logo za tisk, pa naj nese tiskarju.

Ne vrjamem, da bo za kolicino 30kom, prslo tiskanje z majico vred pod 2.000 SIT. Seveda govorimo o kvaliteti. Ker drugace si lahko vsak sam doma kupi folijo za tisk in z likalnikom na belo majico nanese tale logo.

No, mogoce pa kaj trofimo kej ugodno ta teden...

------------------------------------------------------------------------------------------

Nedelski izlet po koroski uspel... res pa je, da naju je dobil dez v Slov. Bistrici.... zal pa sva bila sama, kar je malo zalostno, da od 30kom folka se samo dva zbereva pr xXx... no drugic bo bolse... crjamem v prihodnost... :OK:

FOTO: ...utrinek mokrih konjickov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristek, ni neke panike... :D

Aja se to sm pozabu povedat. Ko sva se z Vikkingom peljala iz VE proti SG. Je na cesti lezalo hudo poskodovano motorno vozilo (en cestak - Kawasaki menda)... policija je zapisovala kraj dogodka... voznika ni bilo vidti tam... menda ze resilc odpelu... :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piz** jaz sem pa prepozno prebral objavo za turo!!! Kdaj bo naslednja ?

v četrtek, okol 14-15 ure, z borderjem boma šla proti šentjurju-slivnica-kozje-podčetrtek-celje. Čas odhoda bo takšen da se potem pride pravočasno na srečanje/sestanek pri xXx v Celju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kakšna bo vajina potovalna hitrost?? ker jst bi rad šel na turo ker prej je pisal kao počasna vožnja. No jaz več kot 85 km/h ne premorem... upam da ne bom tarča posmeha samo težji motor dobim šele čez leto dni :( torej lahko grem zraven???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema komot lahko greš zraven, se boma tebi prilagodila glede hitrosti, itak so pa v tistih bregih sami ovinki. :blink:

Nobeden se ti ne bo posmehoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema komot lahko greš zraven, se boma tebi prilagodila glede hitrosti, itak so pa v tistih bregih sami ovinki. :blink:

Nobeden se ti ne bo posmehoval.

No super pol pa pridem, hvala sta mi vlila samozavest. Se vidimo v četrtek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

crjamem v prihodnost... :OK:

čudna ura, čudno vreme.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čudna ura, čudno vreme.. :huh:

kaj se zgovarjaš, raje povej, če si že dobil malega motorista???? :? :?

jaz včeraj kljub čudnemu vremenu naredila cca. 200 km. z ogromnim postankom na prasetu na cesti Dvor - Kočevje, nas je bilo kar precej motoristov, ker je en revež praznoval 50 letnico......

tudi drugače veliko motorjev na cesti.... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali motorist/ka še na poti.. ima še za enih 2.5 meseca ovinkov pred sabo, preden pride do tunela.. :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus banda B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo, zdrawc, guten morgen..

kako? igla pripravljena za naskok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus , a si že vstal ? ;) Prideš v Četrtek ? :yes:

jap, ob 6.30 :closedeyes:

jap, pridem, oz. se pripelem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrawc se je transformiral v Bud Weisserja..

klofut klofut!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdrawc se je transformiral v Bud Weisserja..

klofut klofut!!

Sami ASi (na kupu) :naughty:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam kaj, ko tega ni več nikjer na TV, včasih pa nonstop.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TV ni weč medij zanj tapraw,

odkar je Motosvet spoznaw......

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: samo še superbabica nam fali..

post-685-1148288436.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!