Skoči na vsebino

Kdo je s'noč kej dingl-dong?...


moto rider

Priporočene objave

:eek: Marija pomagaj, kakšna beda na tem svetu.Že dolgo skoraj... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne sam dingl-dongl, je kar delal ding-dong ding-dong ding-dong ding-dong ding-dong ding ding ding ding ding ding ding ding... ... bum, paf, pef ,pejnk...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo rajcali, nič seksali :lol: ma sm prasica ki nisem dala :lol1: :lol1: :lol1: nekdo je mogu it s trdim spat :lol1: pravzaprav pol sploh ni mogu spat :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo rajcali, nič seksali :lol: ma sm prasica ki nisem dala :lol1: :lol1: :lol1: nekdo je mogu it s trdim spat :lol1: pravzaprav pol sploh ni mogu spat :lol1: :lol1: :lol1:

Ko boš malo starejša, boš dojela, da nisi ti tista ki kaj da... In se boš tolkla po glavi, k ga nisi dobila. :headbang:

Sicer pa :worship: ženki za sinoči... Še danes se mi očke svetijo. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš malo starejša, boš dojela, da nisi ti tista ki kaj da... In se boš tolkla po glavi, k ga nisi dobila. :headbang:

bo kriza ja, ko me noben več ne bo hotu pofukat ko ne bom več mlada :headbang:

drgače pa se pr vsakemu vprašam, če je tako dober, da se bom kdaj po glavi tolkla, da ga nisem izkoristla :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kriza ja, ko me noben več ne bo hotu pofukat ko ne bom več mlada :headbang:

drgače pa se pr vsakemu vprašam, če je tako dober, da se bom kdaj po glavi tolkla, da ga nisem izkoristla :lol1: :lol1: :lol1:

Se mi je zdelo, da ne boš razumela. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo rajcali, nič seksali :lol: ma sm prasica ki nisem dala :lol1: :lol1: :lol1: nekdo je mogu it s trdim spat :lol1: pravzaprav pol sploh ni mogu spat :lol1: :lol1: :lol1:

bo kriza ja, ko me noben več ne bo hotu pofukat ko ne bom več mlada :headbang:

drgače pa se pr vsakemu vprašam, če je tako dober, da se bom kdaj po glavi tolkla, da ga nisem izkoristla :lol1: :lol1: :lol1:

:alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se kar smej, ampak vedno več folka bo takega mnenja. :photo: :winkiss:

ma ja kaj se začenja revolucija? nič več prej daš, prej si fertik (kot je en tle napisu)? zdej je al daš al ne daš, itak si fertik :lol1:

pa lahko bi dala kak nasvet Alla, glede na to da maš več izkušenj.

Popravljeno . Popravil mikena
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja kaj se začenja revolucija? nič več prej daš, prej si fertik (kot je en tle napisu)? zdej je al daš al ne daš, itak si fertik :lol1:

pa lahko bi dala kak nasvet Alla, glede na to da maš več izkušenj.

Si še pač en velik nezrel OTROK !

Če boš pa še malo več jezik vrtela, te pa res noben ne bo hotu več pof...t ! :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si še pač en velik nezrel OTROK !

Če boš pa še malo več jezik vrtela, te pa res noben ne bo hotu več pof...t ! :alien1:

že oženjen,a? zdej imaš pa obveznosti in to :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja kaj se začenja revolucija? nič več prej daš, prej si fertik (kot je en tle napisu)? zdej je al daš al ne daš, itak si fertik :lol1:

pa lahko bi dala kak nasvet Alla, glede na to da maš več izkušenj.

Še enkrat ti bom napisal, otroček, da ti nič ne daš... ampak dobiš. Pa prej in večkrat si fertik, bolj je luštno. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti si se postarala? trance_21_laughing1.gif trance_21_laughing1.gif trance_21_laughing1.gif

seveda....

medtem ko tebi kronologija malo nagaja..namesto da bi odrasla, ti gre na otročje...

ali pač

moj dedek je imel neko takšno fazo preden ga je pobralo v domu za ostarele...

p.s.: veri veri blu.... :krneki:

p.p.s: moje staranje pa sploh ni bistveno ker v tem ne vidim razloga za sekirancijo, lahko pa še naprej probavaš...v bistvu si zabavna...tako kto mladi mački ki se štorasto opotekajo..

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no sej, jst bi tudi imela spet 17 let.... pa tudi če sem psihično še vedno tam, me čisto nič ne moti....

tu je pa prestara populacija zame....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!