Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

na, pridem sem po kar nekaj časa in spet berem tebe, kako se razburjaš, čepra te baje ta zakon sploh ne gane...... :closedeyes:

življenje ni posedanje na kavi v lokalih (pa saj to si verjetno vedela, ne?), je pa vseeno prijetno poklepetati s prijateljicam na kavi v nezakajenem lokalu - z ali brez otrok.

In ja, komaj čakam, da se začnemo dobivati 4. babe (3 že rodile, eno še čakamo) z vozički pozimi v kavarnah in lokalih na čveku in kavi. Če bom s tem kazala svoj nezdravi način življenja tebi, tudi prav, jaz bom pa še vedno uživala! :winkiss:

ti čist prvoščim, tud jz uživam z otroki vsak dan aktivno zunaj in na prostem, brez kave in čikov. :D

ne, zakon me ne gane, ker sem vedno kadila le tam kjer je blo dovoljeno. Mi pa nkol ni blo tolk do kave v lokalu, da bi mogla še otroke mučt v njih. Mi je šlo pa velikokrat na bruhanje k sm mogla poslušat jok tujih otrok, ko sem želela v miru klepet s prijateljicami v lokalu. Sam to te verjetno ne moti, svet se vrti okol vaših otrok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti čist prvoščim, tud jz uživam z otroki vsak dan aktivno zunaj in na prostem, brez kave in čikov. :D

ne, zakon me ne gane, ker sem vedno kadila le tam kjer je blo dovoljeno. Mi pa nkol ni blo tolk do kave v lokalu, da bi mogla še otroke mučt v njih. Mi je šlo pa velikokrat na bruhanje k sm mogla poslušat jok tujih otrok, ko sem želela v miru klepet s prijateljicami v lokalu. Sam to te verjetno ne moti, svet se vrti okol vaših otrok.

Svet nas staršev se vrti predvsem okoli otrok, ne glede na to, kje se mi in naši otroci nahajamo - v vrtcu, v šoli, v službi, v lokalu na kavi (čaju, soku, ), skupaj ali ločeni. Kot vzgojiteljica (iz napisanega predvidevam, da to si) se s tem dejstvom zagotovo srečuješ vsak dan. Tvoj sarkazem je bil zato povsem neprimeren. Pa še eno opažanje: če gre pri "Mi je šlo pa velikokrat na bruhanje k sm mogla poslušat jok tujih otrok" za kakšno pogojno reakcijo tipa "otroški jok-bruhanje", bi pa morda morala razmislit o opcijah (mislim, glede na delo, ki ga po mojem opravljaš).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATjuška nič bat..... ona ljubi otroke, samo ne razume, da si ljudje včasih vzamemo tudi čas, pa gremo na kavo, pa otročke s sabo vzamemo. Očitno bi bilo boljše, da smo ali skoz doma, ali non stop furamo po njenem zdrav način življenja in ne vidimo ne lokalov ne trgovin od blizu, kaj šele znotraj. Ravno zato, ker je vzgojiteljica, se toliko bori za to. In meče vse v isti koš. Če te enkrat na mesec vidi v lokalu z otrokom je najbolje, da se sama obesiš, da pa je ona kadilka in je vzgojiteljica, je pa seveda vse ok..... :trance_33_sleep: :krneki:

zato ti povem, da je brez veze se spraviti sploh v debato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svet nas staršev se vrti predvsem okoli otrok, ne glede na to, kje se mi in naši otroci nahajamo - v vrtcu, v šoli, v službi, v lokalu na kavi (čaju, soku, ), skupaj ali ločeni. Kot vzgojiteljica (iz napisanega predvidevam, da to si) se s tem dejstvom zagotovo srečuješ vsak dan. Tvoj sarkazem je bil zato povsem neprimeren. Pa še eno opažanje: če gre pri "Mi je šlo pa velikokrat na bruhanje k sm mogla poslušat jok tujih otrok" za kakšno pogojno reakcijo tipa "otroški jok-bruhanje", bi pa morda morala razmislit o opcijah (mislim, glede na delo, ki ga po mojem opravljaš).

nimam jz problemov z otroki niti s svojim delom, ga imam rada.

Želim samo povedati, da mogoče koga moti tudi jok otrok, ko sedi v lokalu in mogoče bi kar vsak imel svoje želje kakšn lokal naj bi bil po njegovem okusu. Pa ne gre tako.

Saj do sprejetja zakona, je bilo tud prepovedano kajenje v slašičarnah, pa vendar ni velik mamic hodilo tja na kavo. Ne, sedele so v zakajenemu lokalu in se čudile kako nihče ni obziren do njihovega otroka.

Še enkrat, me ne moti prepoved kajenja v lokalih, moti me predvsem to, da zakon ne dopušča gostincu, da svoj kafič mogoče nameni samo kadilcem. Konec koncev, naj bi imeli vsi državljani enake pravice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MATjuška nič bat..... ona ljubi otroke, samo ne razume, da si ljudje včasih vzamemo tudi čas, pa gremo na kavo, pa otročke s sabo vzamemo. Očitno bi bilo boljše, da smo ali skoz doma, ali non stop furamo po njenem zdrav način življenja in ne vidimo ne lokalov ne trgovin od blizu, kaj šele znotraj. Ravno zato, ker je vzgojiteljica, se toliko bori za to. In meče vse v isti koš. Če te enkrat na mesec vidi v lokalu z otrokom je najbolje, da se sama obesiš, da pa je ona kadilka in je vzgojiteljica, je pa seveda vse ok..... :trance_33_sleep: :krneki:

zato ti povem, da je brez veze se spraviti sploh v debato.

Na zbore začni otroka vozit, da se navadi na nikotin in pivo, ne pa v nezakajen lokal in še to, da se ti otrok zajoče... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na zbore začni otroka vozit, da se navadi na nikotin in pivo, ne pa v nezakajen lokal in še to, da se ti otrok zajoče... :slap:

:wacko: si prav srečen k dobiš zaveznika, da napadaš. Me ne mot, verjem. Tko vem, da si popoln, pač vsi nismo. :headbang: Če misliš, da si boljši človek ker si nekadilec, uživaj v tem. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: si prav srečen k dobiš zaveznika, da napadaš. Me ne mot, verjem. Tko vem, da si popoln, pač vsi nismo. :headbang: Če misliš, da si boljši človek ker si nekadilec, uživaj v tem. :grim

... vsi nekadilci so boljši ljudje kot kadilci ... :smoke: :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zakon je kar nekaj. Prav nobenmu ne koristi. Mislim, da so s tem zakonom nastople same težave. Za oboje- kadilce in nekadilce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želim samo povedati, da mogoče koga moti tudi jok otrok, ko sedi v lokalu

ja res je.... samo povej mi, kolikokrat si naletela na jok otroka in kolikokrat na dim?

na dim vsakič, na jok otroka pa na vsake toliko..... in to je bistvena razlika.

s tem, da se ti eventuelno lahko umakneš v drug lokal, kjer ni otroškega joka, jaz se pa z otrokom ne morem, ker se tudi tam kadi....

in to je totalna laž, da so bile slaščičarne prazne in mamice niso hodile v take lokale. Je pa problem v tem, da ogromno mamic kadi in so zato hodile v zakajene lokale...... zdej pa vsaj tam ne bodo zastrupljale svojih otrok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, mala štihproba za prihajajoče mesece: malo bolj polna in nezakajena notranjost bifeja in malo manj (malo bolj) premraženih kadilcev na odprti terasi :naughty: . Do sedaj je bilo obratno: nekadilci z otroci smo februarja prezebali ob kavi zunaj, notri, na toplem (in zakajenem) pa vsi ostali.

S temle se pa strinjam - pa da se razumemo, jst sem strasten kadilec :whistle:

Mnenje o zakonu in v cem se mi zdi napacen, sem pa tudi ze izrazil ...

Saaaaaaam, MATjuska, tale tvoj podpis "Vse, kar je dobrega v življenju, je protizakonito, nemoralno ali redi.", ti pa cist nc ne pase, pa brez zamere... :P

Lp!

Flight

Popravljeno . Popravil flight69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je.... samo povej mi, kolikokrat si naletela na jok otroka in kolikokrat na dim?

na dim vsakič, na jok otroka pa na vsake toliko..... in to je bistvena razlika.

s tem, da se ti eventuelno lahko umakneš v drug lokal, kjer ni otroškega joka, jaz se pa z otrokom ne morem, ker se tudi tam kadi....

in to je totalna laž, da so bile slaščičarne prazne in mamice niso hodile v take lokale. Je pa problem v tem, da ogromno mamic kadi in so zato hodile v zakajene lokale...... zdej pa vsaj tam ne bodo zastrupljale svojih otrok

s tem se pa strinjam s tabo. :grim

samo vseeno sem mnenja, da je zakon zgrešen, da bi mogoče manjši lokalčki pa le lahko bli tud za kadilce. In tko bi razmišljala tudi, če bi bila nekadilka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:wacko: si prav srečen k dobiš zaveznika, da napadaš. Me ne mot, verjem. Tko vem, da si popoln, pač vsi nismo. :headbang: Če misliš, da si boljši človek ker si nekadilec, uživaj v tem. :grim

Ti že veš.... :worship: še malo pa me boš prepričala, da je kajenje zdravo... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti že veš.... :worship: še malo pa me boš prepričala, da je kajenje zdravo... :winkiss:

tega ne bom nikol rekla, vem da ni, samo to je moja izbira. Vsi smo samo ljudje in nihče ni popoln.

smrt izenači vse, kadilce in nekadilce, bogate in revne, blond in črne. Torej uživajmo lajf tko kot komu paše, vsi smo na istem planetu samo za določen čas in nihče ne bo večno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saaaaaaam, MATjuska, tale tvoj podpis "Vse, kar je dobrega v življenju, je protizakonito, nemoralno ali redi.", ti pa cist nc ne pase, pa brez zamere... :P

Od kod pa ti veš, kaj meni paše ...? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I lowe pepelnike... pravi privesek moderne ženske ki ve kaj hoče :winkiss:, da o mačotih ne govorimo...

(boljepušitnegoostatudrugomstanjupress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne bom nikol rekla, vem da ni, samo to je moja izbira. Vsi smo samo ljudje in nihče ni popoln.

smrt izenači vse, kadilce in nekadilce, bogate in revne, blond in črne. Torej uživajmo lajf tko kot komu paše, vsi smo na istem planetu samo za določen čas in nihče ne bo večno.

Lahko tudi jaz to izberem... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko tudi jaz to izberem... :whistle:

Ko ti zmanjka korenja... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je šlo pa velikokrat na bruhanje k sm mogla poslušat jok tujih otrok, ko sem želela v miru klepet s prijateljicami v lokalu.

Babje klepetanje je pa itak treba prepovedat, in STROGO kaznovat :worship: :worship:

zato ker potem skoz dežuje.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Babje klepetanje je pa itak treba prepovedat, in STROGO kaznovat :worship: :worship:

zato ker potem skoz dežuje.... :evilgrin:

Hear, hear!! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

življenje ni posedanje na kavi v lokalih (pa saj to si verjetno vedela, ne?), je pa vseeno prijetno poklepetati s prijateljicam na kavi v nezakajenem lokalu - z ali brez otrok.

In ja, komaj čakam, da se začnemo dobivati 4. babe (3 že rodile, eno še čakamo) z vozički pozimi v kavarnah in lokalih na čveku in kavi. Če bom s tem kazala svoj nezdravi način življenja tebi, tudi prav, jaz bom pa še vedno uživala! :winkiss:

Opa, pa saj skoraj ne morem verjeti. Pupa je spremenila svoje stališče za 180 stopinj.

Če se samo spomnim na to kako si me pred leti zmerjala da omejujem tvojo svobodo, samo zato, ker sem predlagala, da bi se kadilci enkrat prostovoljno odpovedali kajenju v OLP, da bi mi nekadilci lahko enkrat prišli domov (iz sicer zelo prijetnih srečanj) nesmrdeči po cigaretnem dimu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, pa saj skoraj ne morem verjeti. Pupa je spremenila svoje stališče za 180 stopinj.

Če se samo spomnim na to kako si me pred leti zmerjala da omejujem tvojo svobodo, samo zato, ker sem predlagala, da bi se kadilci enkrat prostovoljno odpovedali kajenju v OLP, da bi mi nekadilci lahko enkrat prišli domov (iz sicer zelo prijetnih srečanj) nesmrdeči po cigaretnem dimu.

Otrok dela čuda. Se začne svet enkrat vrtet samo okoli njih.....In prav je tako........ :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!