Skoči na vsebino

Protikadilski zakon


Osama

Priporočene objave

PIT NE! KADIT NE !MOTORJI SO RIZIČNI-NE SE VOZT.JA PI... A BOMO MOGL VSI ŽIVET 500 LET?KAM SE BODO PA TA MLADI NASELIL.NE BO PLACA ZA VSE.PREDLAGAM DA SE KADI,PIJE,PA TUD Z MOTORJI ČIM VEČ VOZ. POL PA BO KAR BO.JE.. GA PA ŠE PLACA BO DOST ZA VSE :P

Točno tako.Končno bo Darwin prišel do izraza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse življenje konča in na koncu ni pomembno ali si bil kadilc ali nekadilc, ali si zdravo živel ali razvratno.

šteje le ali si življenje užival ali vegetiral.

torej, naj vsak živi tako kot mu paše. :grim

kadilci bomo še vedno kadili, nekadilci pa naj se obremenjujejo s tem, da smo mi krivi za vse njihove bolezni. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vse življenje konča in na koncu ni pomembno ali si bil kadilc ali nekadilc, ali si zdravo živel ali razvratno.

šteje le ali si življenje užival ali vegetiral.

torej, naj vsak živi tako kot mu paše. :grim

kadilci bomo še vedno kadili, nekadilci pa naj se obremenjujejo s tem, da smo mi krivi za vse njihove bolezni. :OK:

Čista desetka za to misel!!! :yea1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda, da kajenje ne vpliva samo na pljuča ampak da sive celice tut uničuje. :krneki: :?

pa dejte že nehat . znanstveno je dokazano, da imajo kadilci 90% večje možnost da zbolijo za rakom na pljučih. in se mi zdi, da imamo prednost tisti, ki smo izbrali malo bolj zdravo življenje, a ne. in stvar olike je , da se v družbi, kjer so nekadilci ne kadi. sej prdite pa rigate tut ne kar vse povprek pa je popolnoma neškodljivo, samo nos malo trpi.

tako malo v razmislek.

zakon pa podpiram.

aja pa tisto, danes kadilci, jutri pa kdo drug..to je izjava za vrtec

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razlož teh 90% večje dovzetnosti pljučnega raka vsem tistim nekadilcem, ki umirajo ali so že, zaradi azbestoze :slap: veliko jih je, ne boš verjel :angry:

drugač pa, kadim le tam, kjer je dovoljeno in prav nobega nekadilca nisem še nikoli prisilila v mojo družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa mi občasni kadilci?MI bomo pa mogoče rakovice dobil.To pa tud ni tako slabo. :wub: :010 :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ali si zdravo živel ali razvratno.

:OK:

To !!!

:OK:

Ys sm, biw zmeri za razvrat

če ne prec pa takoj

:P

in

dokler bom žiw bom za razvrat

ne glede na čike

&

definitwno čiki niso nikoli

slabo wplivali na razvrat

:blush:

to

so si zdrawniki čist enostwn zmisl'l

:yes:

sy poznate tisto:

kaj so 3 najlepše stvari na svetu:

Cockta prej & čik po ..

:naughty:

Kaj pa mi občasni kadilci?MI bomo pa mogoče rakovice dobil.To pa tud ni tako slabo. :wub: :010 :010

občasnih kadilcev ni

so samo začetniki

:kva2:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To !!!

:OK:

Ys sm, biw zmeri za razvrat

če ne prec pa takoj

:P

in

dokler bom žiw bom za razvrat

ne glede na čike

&

definitwno čiki niso nikoli

slabo wplivali na razvrat

:blush:

to

so si zdrawniki čist enostwn zmisl'l

:yes:

sy poznate tisto:

kaj so 3 najlepše stvari na svetu:

Cockta prej & čik po ..

:naughty:

občasnih kadilcev ni

so samo začetniki

:kva2:

jast ne kadim kadar spim pol sm občasn kadilc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Stres"

je samo zdravniška oblika izražanja,

ki prevedeno pomeni:

"Pojma nimam kaj mu je .."

ali

"Ne vem zakaj je bolan .."

Priročen način kako ostati na

belem božjem pediestalu

in

ne izgubiti zaupanja pacientov.

Približno nekaj takega, kot to

počno farji in vrači že tisočletja.

:)

Precej mimo. Izkusil na lastni koži in se postavil na noge brez belih halj.

za vse življenje konča in na koncu ni pomembno ali si bil kadilc ali nekadilc, ali si zdravo živel ali razvratno.

šteje le ali si življenje užival ali vegetiral.

...

:OK: Kot praviš: živel ali životaril, samo to šteje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ponoči ko spim NE KADIM torej sem občasni kadilec.to pomeni da nisem reden. oprosti imam krajše pavze(3-5ur dnevno) :kva2: :kva2: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast ne kadim kadar spim pol sm občasn kadilc.

po tvoje smo potem vsi občasni kadilci

al'

ti mogoče poznaš 2 al 3, ki redno kadijo

med spanjem?

:hmm:

Precej mimo. Izkusil na lastni koži in se postavil na noge brez belih halj.

:OK:

že to, da si se brez zdravnikow zrihtow je dokaz,

da je "stres" samo izgovor za to za kar medicina

še ni odkrila vzroka

mojemu

očetu so zato ker niso takrat poznali teh bakterij

odrezali eno tretinjo želodca, ga celo življenje sekirali s "stresom"

in čeprow je živew izredno stresno življenje se mu ulkus ni ponovil ..

kako pa to?

Meni

nagaja želodec in zdravniki so me nategovali s "stresom" u 3PM - leeta dolgo - dokler nisem le prepričow nadutežev, da so mi pokukali v želodec in ugotovili organsko okvaro ter predpisali zdravila

mah teh zgodb je kolikor češ

recimo depre zaradi stresa, ki so v molekularni bio-medicini povsem jasno razložene

in sedaj ..

mah

ne da se mi - bomo še ju3 malo

:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Precej mimo. Izkusil na lastni koži in se postavil na noge brez belih halj.

:OK: Kot praviš: živel ali životaril, samo to šteje.

pri meni je pomembno tudi, da razmišljam s svojo glavo in da mentalno ne živim na osnovi raznih priročnih puhlic, kot so "življenje ubija" in podobno :grim (veliko takih puhlic je tudi v tej temi zapisanih in tudi v drugih; seveda pa tudi jaz kdaj kakšno uporabim... )

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo tam. Pod izgovorom nudenja "enakih možnosti" populaciji, da dobi raka in da bi kadilci pri tem ne bili privilegirani, se bo ponovila štorija izpred let. Lokale so razdelili na pol, nekadilci pa so se tiščali v kadilskem delu, ker je bilo v njihovem dolgcajt.

Inkriminirali me bodo, ker ne bom smel početi tistega, kar je zdajle legalno.

To je tako, kot če bi rekel, da fajmoštri do leta 1990 lahko fukajo otroke, od 1. 1. 1991 pa ne več.

Ravno včeraj smo v misleči družbi obravnavali vsakdanjo besedo "Čikgumi", ki je nastala iz reklamnih cigaretnih škatel, v katerih so bili v papir z narisanim filtrom zaviti valjčki žvečilnega. Jaz se imel najraje Salem (RJ Reynolds replica). To so normalno prodajali pri blagajni.

Crkoval bom za pljučnico, ker bom pred stavbo sredi zime moral na cigaret ?

Prvi, ki mi bo prišel izvajat zakon, bo dobil po nosu, da bom vsaj vedel zakaj plačujem kazen.

Ko se bo pretiravanje zares pričelo, bo potrebno poiskati kakšno bolj razsvetljeno ozemlje in ga naseliti.

Razsvetljeno v smislu zavedanja škodljivosti / posledic tako kajenja kakor kratenja svoboščin živim bitjem.

Ja, pa še to : Euro je ful grd dnar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa smo tam: Euro je ful grd dnar.

Ka ma pato veze ..

:eek:

dnar kt dnar

lep je samo takrat

ko ga je veliiiiiko ...

ogroooomno ...

ko veš, da da ga imaš toliko,

da ti ga skoraj ne more zmanjkati ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka ma pato veze ..

:eek:

dnar kt dnar

lep je samo takrat

ko ga je veliiiiiko ...

ogroooomno ...

ko veš, da da ga imaš toliko,

da ti ga skoraj ne more zmanjkati ..

:yes:

pa res nevem, če bi ga kdaj imel kdo toliko, da se ga ne bi želel še več. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa res nevem, če bi ga kdaj imel kdo toliko, da se ga ne bi želel še več. :wacko:

draga moja,

člowk mora imeti mero .. tudi

pri denarju .. potem je vse cool.

Imam

preveč frendow, katere opazujem takole .. seveda jim ne omenim nič.

Firma ali 2, denarja kot dreka, da več ne vedo, kje bi vikende kupovali, katere konje bi kupovali v Arabskih Emiratih in UK ipd .. otroke pa vzagaja negovalka, hišne pomočnice, sobarice .. in 7 letni otrok vidi starše dvakrat letno .. reci kar hočeš .. mogoče tebi tak stil paše - meni pa gotovo ne.

Denar je času vladar - zapomni si to.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draga moja,

člowk mora imeti mero .. tudi

pri denarju .. potem je vse cool.

Imam

preveč frendow, katere opazujem takole .. seveda jim ne omenim nič.

Firma ali 2, denarja kot dreka, da več ne vedo, kje bi vikende kupovali, katere konje bi kupovali v Arabskih Emiratih in UK ipd .. otroke pa vzagaja negovalka, hišne pomočnice, sobarice .. in 7 letni otrok vidi starše dvakrat letno .. reci kar hočeš .. mogoče tebi tak stil paše - meni pa gotovo ne.

Denar je času vladar - zapomni si to.

:grim

žal meni denar pomeni samo sredstvo za preživetje in nč drugega. :grim

nihče si ni še nikoli na smrtni postelji zaželel ob sebi jahto, vikend,motor,avtomobil itd, ampak le svoje bližnje, ljudi,ki jim neki pomenjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

nihče si ni še nikoli na smrtni postelji zaželel ob sebi jahto, vikend,motor,avtomobil itd, ampak le svoje bližnje, ljudi,ki jim neki pomenjo.

In poslednjo cigareto. :smoke:

(pa sem temo elegantno vrnil v tirnice, ane?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal meni denar pomeni samo sredstvo za preživetje ..

:yes:

mentut

:D

(pa sem temo elegantno vrnil v tirnice, ane?)

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, sploh se ne mislim pregovarjati... meni je čisto vseeno, vem pa, da bo ta zakon slej ko prej prišel v veljavo. Tako pač je.

1. v lokalih še vedno velika večina kadi. Kar pomeni, da si popularni lokali ne bi upali, da se pri njih ne kadi več (sploh nočni lokali...)

2. govorimo o človekovih pravicah. O katerih je zadnje čase toliko govora. In tako, kot bi en moral imeti pravico, da dela v lokalu, kjer ni izpostavljen dimu, tako bi moral tudi imeti pravico izbirati lokal po plači (če bi ga delodajalci seveda hoteli vzeti).

3.sej to pa že sedaj ni dovoljeno. Pa pojdi prosim mimo Santana bara v Mercatorju v MB, pa ti povem, da vsi normalno kadijo in da nekadilci dobesedno zadržimo zrak, ko gremo mimo tega lokala......

1. Če bi se nekadilci uprli, bi to naredili, denar je sveta vladar.

2. Ena izmed pravic je pravica do svobodne izbire kar pomeni, da naj tisti ki jim dim ne diši bojkotirajo lokale v katerih je dovoljeno kajenje. Glede da je večina takšnih, ki ne kadijo bi prav hitro prisilili lokale, da prepovejo kajenje. Tisti pa ki bi radi kadili pa naj gredo v lokale kjer je to dovoljeno. Nihče ti ne brani, da ne odpreš lokala kjer je prepovedano kaditi, zaposliš delavce in jim daš bajno plačo. Sori tole z plačami je totalno za lase privlečeno. Še vedno trdim 75% populacije je nekadilcev in po moje bi raje zahajali v lokale kjer se ne kadi. Tudi kadilec bo šel v tak lokal če bo zadeva atraktivna, ko pa mu bo zapasalo pa bo lahko šel v lokal kjer je kajenje dovoljeno, kjub temu, da bo tretina manj folka tam. Vse skupaj je bull shit tistih ki ne kadijo in jamrajo državi, da naj nekaj stori sami pa niso pripravljeni niti z mezincem mignit.

3. Preberi še enkrat.

Evo pa da podam še primer. Želel bi si odpreti recimo malce bolj ekskluziven lokal, kjer bi lahko ljudje popili kozarec dobrega konjaka ali vrhunskega vina in zraven prižgali kakšno odlično cigaro. Seveda si bo človek lahko naročil konjak ampak cigaro bo pa moral it skaditi ven (recimo na kakšnih -5% pozimi).

Ma daj to so bedarije. Vse skupaj se mi spet zdi tako zelo na horuk nareto, podobno kot je recimo hrvaški zakon ZVCP v točki o dovoljeni količini alkohola med vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

viš, si narobe informiran. Lokali bi lahko imeli "kadilnice".... vsaj tako je bilo nazadnje rečeno. Torej, ker ti takega lokala še nimaš in ga boš šele odprl si izbral super čas, ker boš lahko izbiral prostore tako, da bo tudi kadilnica..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In poslednjo cigareto. :smoke:

In da mu ga ena "popuši"... ...pa smo spet pri kajenju; tega pa res ne bi bilo za prepovedat. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to: 75% nekadilcev?? :lol1: bi si želela ja.....

v taisti Santani, ki sem jo prejšnjič omenjala je cca 10 miz za kadilce in mislim da 4 za nekadilce (sicer je prostor itak isti, pa se vse voha do miz za nekadilce, samo direktno v nos ti nihče ne piha). Ne boš verjel, da je bila samo ena miza zasedena pri nekadilcih - sedela sva z mojim dragim. Čisto vse mize za kadilce so bile pa zasedene in skoraj ni bilo človeka, ki ne bi kadil.......

Da ne govorim o tem, da naju kelnarca v odmaknjenem delu sploh ni videla, še potem, ko sva naročila, je spet pozabila na naju... ampak to je že nesposobnost kelnarce.

Me je pa Furi spomnil na eno stvar: sem takoj za to, da je več pušenja moških spolnih udov in manj cigaret - bo zagotovo bolj zdravo :blush: :D :D

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!