Skoči na vsebino

Ukinitev GOLDEN TOMB-a


Priporočene objave

Pošlji mail.

Dej prosim pošlji še enkrat, ker me ni bilo dva dni doma, pa sem zamudil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

||cheff|| teb sem mal nazaj poslov, pa je pisalo da že maš uporabnika na tistem mailu.

Jas tak že mam to, za enega bi še rabil, ki bi se rad registriral :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Me zanima ce je od tle kdo prijavlen na FB?Namrec pred slabe pol ure sem uploadal svoj priv torrent,tak da pricnite veselo vlect,da se nabere ene par seederjev,...sam ne prevec navalit ker linija ne bo zdrzala 100 ljudi :D .....gre se pa za pimp my ride vse sezone do 7 dela 5 sezone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima ce je od tle kdo prijavlen na FB?Namrec pred slabe pol ure sem uploadal svoj priv torrent,tak da pricnite veselo vlect,da se nabere ene par seederjev,...sam ne prevec navalit ker linija ne bo zdrzala 100 ljudi :D .....gre se pa za pimp my ride vse sezone do 7 dela 5 sezone

jst z veseljem

sam prej zrihti povabilo... če jih nimaš piš ADMINU :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, če mogoče še ne veste, je pred nekaj časa zaživel še en nov tracker...partis.si

najprej je bolj slabo kazalo, zdaj pa je vedno bolje, vedno je kaj novega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Partis.si je vbistvu bivši Torrent.si. Pomoje bo partis postal vodilni tracker na slovenki p2p sceni. Meni je tudi najlepši ;)

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Partis.si je vbistvu bivši Torrent.si. Pomoje bo partis postal vodilni tracker na slovenki p2p sceni. Meni je tudi najlepši ;)

Vse bi blo se lepse ce bi bil bol pregleden.....meni je osebno proti FB partis popolnoma nepregleden,...ali pa se ga nisem navadil,sem bol malo gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst sm na SloBYtes, FileBits, SuperTorrents, Partis... ampak najbolša sta mi prve 2.. Pregledno, veliko stvari, reden upload, visoke hitrosti.

Hm... za povabilo... dej prid na Slo-filesharing forum, obstaja tm tema, kjer zaprosiš za povabilo. Probi, zgubit tko nimaš kej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Sledilnik je dol, čist. Zaradi konstantnih napadov, ddosov... Tko, da je v izdelavi nova stran, na novem serverju.

hvala.....ka ves mogoc se ce se bo treba na novo registrirat al ostanejo uporabniski racuni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Partis.si kr uredu zgleda ampak, ko bo malo bolj razširjen postal bo ista zgodba kakor z GT,FB,...Ddos napadi in podobno.Namesto, da bi bil folk vesel, da obstajajo take strani,kjer se da gor kaj dobit jih raje uničujejo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale Partis.si kr uredu zgleda ampak, ko bo malo bolj razširjen postal bo ista zgodba kakor z GT,FB,...Ddos napadi in podobno.Namesto, da bi bil folk vesel, da obstajajo take strani,kjer se da gor kaj dobit jih raje uničujejo :doze:

To bi bilo samo spodbujanje piratstva .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da skor vsi downloadamo piratske stvari zato si pred tem ni treba zatiskat oči.Nevem kdo bi dal za usak film 5 - 10k :kva2:

se strinjam... sam useen to ni legalno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

bom kr kle prašov... torej ker slovenska stran je dejansko najbolša trenutno po hitrosti downloadanja

je to file.bits??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!