Skoči na vsebino

Srečanje motoristov pred Maxijem


Noise

Priporočene objave

Vabimo vas, da se dne 12.06. od 19. ure, udeležite 2. srečanja motoristov, ki ga organizira BMW Moto Klub Slovenija, v sodelovanju z uvoznikom za motorna kolesa BMW Avto Aktivom, Ministrstvom za notranje zadeve, Svetom za varnost in preventivo v prometu, Maxi Marketom in Motosvetom.

Vsi udeleženci bodo lahko sodelovali v nagradni igri, nagrade pa bodo prispevali Avto Aktiv (uvoznik za BMW), Castrol Slovenija, Dunlop Sitar pneumatic center in Motosvet.com.

Gremo? Gremo!

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prletim direkt iz Grobnika.

No najprej se na horsa.

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha....Bladzo jih je letos že tok pokuru,da je že plačo za drugo leto zapravu.

Se vidjamo....najprej pa na 3M.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bo kaj boljš kot zadnjič!

Pridem na 3M pol pa kje, prvlečem še koga iz klape!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nič se ne da za pit kupit .. ni kapacitet ...

Se mi zdi, da je 3M in OLP popolnoma dovolj in ni potreb razbijat družbe na tri dele.

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma nič se ne da za pit kupit .. ni kapacitet ...

Se mi zdi, da je 3M in OLP popolnoma dovolj in ni potreb razbijat družbe na tri dele.

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Se da, se da, sam znajt se je treba. Saj maš dva bifeja v bližini, samo spodbudo rabijo, pa ti prinesejo.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zal ne bo, ker imam druge obveznosti, pridem pa po 21. uri v OLP.

Narocene-rezervirane motosvetove majice in vstopnice za Lendavo dobite pri LeeDee ali NoiseData ... mislim, da bosta tam nekje okoli motosvet-mobila, kdor pa me zeli videti in dobiti te zadeve od mene (to bi blo se najboljs), pa me sreca zvecer v OLP.

----------------

"jest nc kriva" ... Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma nič se ne da za pit kupit .. ni kapacitet ...

Se mi zdi, da je 3M in OLP popolnoma dovolj in ni potreb razbijat družbe na tri dele.

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

IMHO je prav to TO, kar zelijo - razbit motoriste, da se ne bi vec zbirali na 3M... No, jest pridem na 3M.

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, dejte no, ne bit tako negativno nastrojeni proti dogajanju pred Maxijem. Če smem pripomniti zbiranje na 3M ni uradno, ampak ostaja tradicija še od takrat, ko so to imeli čez uni umetniki, ne vem več kateri. Ko pa se en potrudi organizirat neko stvar za lublančane in za to tudi nekaj plačati, pa začnete udrihat po njem, češ pi.da zaslužkarska, spet bi sam reklamo delal. Smem že drugič pripomniti, da je soorganizator tudi Motosvet. A boste zdej začeli čez Noisa in Codyja udrihat, pa Svet bojkotirat? Glejte, pred maxijem nas vsaj ne bodo grdo gledali, pa sej plac tudi ni tako napačen. Važno je, da se motoristi nekje dobimo, a ne? OK, 3M je za pozirat špica, so pa špica tudi cene. Po sladoled se da pa tudi izpred maxija stegnt. Če se pa ne motim, bo pa itak večina šla najprej na 3M, pol pred Maxija, pol pa še v OLP. Vsi srečni, ne?

Sicer vas pa nihče ne sili nikamor.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma nič se ne da za pit kupit .. ni kapacitet ...

Ta teden bo boljše, ker so se zmenili gostilno Tomato (mislim da).

Kar se tiče 3M, OLP in treh družb: saj nam ja ni treba bit na enem mestu skoz??! 3M najprej, potem pred Maxija (ne pozabit, da je udeležba pred Maxijem skorajda obvezna, saj zadevo soorganizira tudi Motosvet!), nato pa za konec večera še v OLP. Pa je.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem, pa še kolega s KTM-om sem povabil in bo tudi prišel.

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Ma nič se ne da za pit kupit .. ni kapacitet ...

Ta teden bo boljąe, ker so se zmenili gostilno Tomato (mislim da).

Kar se tiče 3M, OLP in treh druľb: saj nam ja ni treba bit na enem mestu skoz??! 3M najprej, potem pred Maxija (ne pozabit, da je udeleľba pred Maxijem skorajda obvezna, saj zadevo soorganizira tudi Motosvet!), nato pa za konec večera ąe v OLP. Pa je.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Moja malenkost bo sla najprej na 3M (cekirat djevojke u ljetnim haljinama), potem Maxi (uradno srecanje motoristov), potem OTP (MMM cevapcici) in nazadnje OLP (pogledat ostale Motosvetovce). Skratka naporen program. Se dobro, da imam v cetrtek dopust.UF!

Tadej

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pridem a nažalost (še) z avtom - motor baje pride v roku 10 dni!

God bless the losers, for they determine the winners!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej 3M,poptem Maxi,potem Twin in na koncu še OLT !

S.F.S.N.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!