Skoči na vsebino

Srečanje motoristov pred Maxijem


Noise

Priporočene objave

Leooon!!! Nasmešek prosim. :D . :o :shock: . Škljoc. Tako, fotko z zlato zankico dobiš jutri na 3M. :D :D :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otog, za majice najbolje, da kontaktiraš s Perlo oz. pojdi na išči - motosvetove majice.

Pa pa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Tale zadeva pred MM........"BEDA"!!!!!

Mislim , da se tam ne bom več pojavljal........morda samo zaradi družbe,saj mi je tamkajšnja scena duhamorna,utrujajoča.....praglasna glazba,da sem še danes ves hripav.

Men je blo blazn dolgcas... sm kr zoprn ratu... Me tut verjetno ne bo vec pred MM.

Družba je bila super, muska kak, sicer pa tako kot pravi klimbra...

Če mislijo res roknbend prvlečt, me ziher ne bo, pa družba gor al dol.

Vsaj kšno pametno musko bi si lohka prvoščl... npr. bitch boys... :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo folk!

A se jutri dobimo ma 3M pol pa skupaj pred MM. A bo kdo šel?

Še vprašanje. Ali ima kdo slike iz Grobnika iz prejšnjega tedna, da pogledamo naše dirkače, kako so se odrezali?.

nč bat, sam gasaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislijo res roknbend prvlečt, me ziher ne bo, pa družba gor al dol.

Vsaj kšno pametno musko bi si lohka prvoščl... npr. bitch boys... :D

LP

Kaksno mizko bi pa ti rad ? Game Over ???

Nastopili bodo Rok n Band in ce bodo zgali njihove komade in tuje rock priredbe bo ful zur, tako kot je bil pred 14 dnevi na prireditvi Noc v Stari Ljubljani.

Kitarist Blaz in Rok sta prava bikerja. Hodita po motozborih, na pocitnice gresta z motorji. BTW: Letos sta bila Blaz + Tina v Afriki vsak s svojim motorjem. (Basist Bosko pa trenutno dela izpit za motor)

V takem bendu moramo motoristi iskati zaveznike, ne pa, da se jih kar takoj sinfa!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mislijo res roknbend prvlečt, me ziher ne bo, pa družba gor al dol.

Vsaj kšno pametno musko bi si lohka prvoščl... npr. bitch boys... :D

LP

Kaksno mizko bi pa ti rad ? Game Over ???

Nastopili bodo Rok n Band in ce bodo zgali njihove komade in tuje rock priredbe bo ful zur, tako kot je bil pred 14 dnevi na prireditvi Noc v Stari Ljubljani.

Kitarist Blaz in Rok sta prava bikerja. Hodita po motozborih, na pocitnice gresta z motorji. BTW: Letos sta bila Blaz + Tina v Afriki vsak s svojim motorjem. (Basist Bosko pa trenutno dela izpit za motor)

V takem bendu moramo motoristi iskati zaveznike, ne pa, da se jih kar takoj sinfa!

Yess-nam bojo na zborih pel....

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem na 3M in pred Maxija. In če bodo še Rok'n'Band špilali, toliko bolj fajn.

Pol pa mene ne bo, ker bo Transalp spet vse nagrade pobral 8) :o :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem na 3M in pred Maxija. In če bodo še Rok'n'Band špilali, toliko bolj fajn.

Pol pa mene ne bo, ker bo Transalp spet vse nagrade pobral 8) :o :wink:

Vidiš, Lojzi, si klical vraga, pa včeraj nisem mogel nobene nagrade pobrati. Transa je kljub 14 letom še premlada za oldtimerske nagrade. Ampak čez ene 50 let se me pa pazte... :lol:

Lojzi, če zadenem sedmico na lotu, ti vseeno plačam pivo. Eno. Tamalo. :twisted: :twisted: :twisted:

No, drugače je bilo pa pred Maxijem zelo luštno. Rok'n'Band so rasturali! Tisti, ki ste šli v OTP oz. OLP, ste zamudili še večerni nastop, kjer so zašpilali kupček znanih (večinoma ne svojih) komadov. Do konca smo ostali Babi, Leon, Fisherman, Beno, pa še kdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj pred MM je bilo kar prijetno,Rok'n'Band so se potrudili za vdušje.

Pričakoval pa sem od BMW , da bo pripeljal kaj več kobilc ne pa ,da sta bila samo dva postavljena. Vsaj je to organizirali pač BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj slikic izpred Maxi-ja - včeraj sem si tik pred zdajci izposodil digitalnega Nikona. Ker ni bilo časa, se nisem seznanil z njegovimi funkcijami (nočno slikanje ipd.), zato je bil žal ves večer v "auto" (trotel) načinu. Precej težav je bilo z ostrenjem v temi, saj Nikon ni imel vgrajene IR osvetlitve, pa še na LCD-ju se ni nič videlo... Nekaj slik sem kljub slabi kvaliteti nametal semle:

http://luz.fe.uni-lj.si/~tonep/maxi.html

Če sem koga po pomoti "preimenoval", naj mi prosim pošlje PM, da zadevo popravim.

P.S.

Resolucija slik na zgornjem naslovu je zmanjšana na 640x480 pik (povprečno 45KB/jpg sliko). Shranjene imam tudi originale v resoluciji 2048x1536 pik (cca. 700KB/jpg sliko).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, drugače je bilo pa pred Maxijem zelo luštno. Rok'n'Band so rasturali!

Ja enkrat po dolgam casu dober rock n roll zur. Pa tudi vencek domacih (V dolini tihi in Hej brigade) so cisto solidno odpeli. V glavnem Rok n Band razturajo, se posebej Rok s svojim zelo Elvisu podobnim glasom.

Do konca smo ostali Babi, Leon, Fisherman, Beno, pa še kdo...

Pa še Tadej, Tatjana, Pahorini, Pero, Natasa.

Potem je Rok prisel se v OTP, kjer se je zabava nadaljevala. Nekje opolnoci, je "Ta stara" ucila Roka kako se poka na njenem HD. Pol pa je ......

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem prišla kasneje (opravki) mi je bilo včeraj full všeč!

Rok'n band je zakon, nasplošno pa Rok ker vedno naredi žurko pa čeprav drugi niso zainteresirani! Pevsko je pa zelo nadarjen!

družba je bila zakon!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil tam. Fino, da je špilal Rok'n band, saj so tudi oni vsi motoristi in velikokrat smo naredili že kakšno skupno furo.

Malo smo se vozili, veliko pili, skratka bilo je fino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem prišla kasneje (opravki) mi je bilo včeraj full všeč! Rok'n band je zakon, nasplošno pa Rok ker vedno naredi žurko...

družba je bila zakon!!!!!

Moja malenkost tudi prisla sele pozno (sluzbeno: MOS Celje).

Prikotalil sem se v piksni v Twina in splacalo se je.

Najprej smo bili Klimbra, Kekec III, HHV, Max....

Malo kasneje so se pridruzili Tadej, Tatjana, Pahorini, Rok.

S Tatjano sva odsla po klobase, medtem pa je Rok narocil veliko

porcijo kitajske hrane. JAO pa jest jo je treba s palckami.

:roll: :oops: :wink: Roku hvala za instrukcije :idea: 8)

Pol zvecer k so ze skor vsi popihal domov pa Tadej sreca eno ful dobro staro kolegico. Tadej kdaj gremo na C. jezero. :lol: :lol: :lol: :lol: Pa masinco ona ze ma a ne :wink: :lol: 8)

Se njen brat mi je soimenjak. Pa cisto kul je bil ko sva se objela :roll: pa lupcka dala :oops: :oops: . Sem pa ves cas za vsak slucaj z enim ocesom mal njega spremlu :roll: :? . Twin je sploh zakon!

In tko kot je ze Tatjana napisala družba je bila zakon!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sreca eno ful dobro staro kolegico ... masinco ona ze ma ... ko sva se objela :roll: pa lupcka dala :oops: :oops:

Vprašanje: ... a se ti od takrat naprej sploh še lahko skoncentriraš na svoje delo??? :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol zvecer k so ze skor vsi popihal domov pa Tadej sreca eno ful dobro staro kolegico.

Je dobra a ?

ko sva se objela :roll: pa lupcka dala :oops: :oops: . !

Aha se pravi da je mal zakurla a? :twisted:

Družba je bila zakon!!!!!

To je a res, navkljub dragi uporabi rostilja!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se njen brat mi je soimenjak. Pa cisto kul je bil ko sva se objela :roll: pa lupcka dala :oops: :oops: .

... samo me malo bega zgornja besedna zveza ...

:twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se njen brat mi je soimenjak. Pa cisto kul je bil ko sva se objela :roll: pa lupcka dala :oops: :oops: .

... samo me malo bega zgornja besedna zveza ...

:twisted: :twisted: :twisted:

Ce samo tko preberes izven koteksta res ne izpade najbolj :shock: :lol: :oops:

Da ne bo pomote objem in poljubcek spada k njegovi sestri 8) 8) :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: ... a se ti od takrat naprej sploh še lahko skoncentriraš na svoje delo??? :twisted: :twisted: :twisted:

A je to retoricno vprasanje? :?: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!