Skoči na vsebino

Srečanje motoristov pred Maxijem


Noise

Priporočene objave

a gre kdo iz Štajerske danes po 18h v lj?

Lahko gremo skupaj?! Jaz bom verjetno prišel kar v Maksija, k bom ob 19h za 3M že verjetno prepozen, potem pa malo še v OLD.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, kako se vam je zdelo.

Pokvarjen mikrofon je sicer zadevo malo zablodil, sicer pa je bilo fajn... Ocenjujemo da je bilo cca 250 motorjev, kar je lepa številka.

Predlogi in pripombe za naslednjič?

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

N poti z Grobnika smo se Ghoust in IKE s prijatelji na kratko ustavli pred Maxijem. Bili smo malo bolj pozni in so motoristi že odhajali. Na kratko smo se ustavli še v Londonu v trzinu, pol pa gasa domu.

P.S.

Najbolj presenečen nad nirnimi pogledi mož v modrem, ko so motoristi obračali čez dvojno polno črto !!!!!!!!!!!!!

Na štajerskem to ni možno ... razen če te ne vidijo.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne bom predolg... Ob 17:30 smo se trije vitezi (na BMW 1150 GS, KTM 660 Rally in Hondi Transalp) odpravili na kratek ride do Vrhnike, preko Bistre, Borovnice, Podpeči in Iga nazaj v LJ, točneje na 3M. Na 3M se pač ne spodobi priti z neogretim motorjem, a ne? Na 3M pijača, sljadoljed, čvek čvek s prijateljicami in prijatelji,... Nekaj po 19. uri smo šli pred Maxi-ja. Bilo je luštno, nekako se mi je zdelo, da je bilo v drugo bolj domače in družabno kot prvič. Srečal sem veliko znancev, nekatere poznam ravno s prvega srečanja pred Maxi-jem. Tudi predstavniki organizatorjev so se z nagradno igro bolj približali obiskovalcem kot prejšnjič. Muhasti mikrofon ni pokvaril dogajanja, saj smo bili vsi, ki nas je zanimalo, na kupu - tako ob predstavitvi BMW-jeve letošnje novosti, Leganovem prikazu "teže" čelade pri različnih hitrostih, kot pri žrebanju. No, prav med začetkom žrebanja sem bil z družbo pri mizici pred slaščičarno, ko zaslišim Fishermanovo vpitje: "Ja, pejd hitr sem, no!!!" Kva!?! A mene da so izžrebali? Nemogoče, saj imam vedno smolo... No, tokrat je nisem imel, saj sem dobil BMW-jevo nagrado. In tako se je večer počasi iztekal, nekateri so se odpravljali v Twin-a, drugi v OLP, tretji po svoje ali domov. Na križišču na koncu Šubičeve sem še pomahal Mačici, potem pa obrnil Transo proti Viču.

Vsekakor sem včeraj preživel prijetno popoldne in večer. Se vidimo pred Maxi-jem oz. na 3M!

P.S. Zdaj, ko imam (kot kaže) nekaj sreče pri žrebih, moram hitro vplačati še par loto listkov. Who knows...

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlogi in pripombe za naslednjič...

Po koncu nagradne igre muska preveč naglas....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

transalp: in kaj si dobil?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Predlogi in pripombe za naslednjič...

Po koncu nagradne igre muska preveč naglas....

LP

Prov pasal so tisti Sidarta na koncu, ne vem, kaj te je motilo?

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si pogledal galerijo od včeraj in zgleda, da ste se imeli kar fajn.

Kar pa se komentarjev pod slikami tiče, še vedno nisem prepričan, če je bilo dovolj "Casa in priložnosti za pogovor in ogledovanje" in ob kateri "kratki" je bil Brane Legan.

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

transalp: in kaj si dobil?

Dobitek: BMW-jeva dekca iz flisa s trakovi na ježka, da jo lahko fino zrolaš. Zrolana je majhna in lahka, ravno prav za s sabo vzet na vožnjo. Dekca zmeraj prav pride, a ne?

-------------------------------------------------------

I started out with nothing, and I still have most of it left.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Predlogi in pripombe za naslednjič...

Po koncu nagradne igre muska preveč naglas....

LP

Prov pasal so tisti Sidarta na koncu, ne vem, kaj te je motilo?

Lojzi ma vas rad

Preveč naglas... a grdo pišem mogoče?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm pa majčko dubuuuuuuuuuuuuuu!!!! hehe! Mislim da se me vidi med zbiranjem prave mere na eni od zadnjih slik, ko je slikan The Mighty motosvet.com Clio.

Drugace pa zlo fajn, mal sva bla pozna s punco, ma nc hudga. Vidli robicopa in spoznali njegovo Natasho, pa Gregsa... ostale pa bolj ali manj samo videli.

Thundercat in ostalim ne-clanom pa hvala za spremstvo. Upam da ga od jutri naprej ne bo treba vec.

Drgace pa lepo, drugic se, sigurno! Count me in!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je kar super sam Motosvetovo majco sem preveliko dobila,se bo treba za 30 kil zredit da mi bo prav,tako da za naslednje naročilo obvezno velikost M.

sanda LIVE TO RIDE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, včeraj me ni bilo, pa danes.

Naprej smo pred MM malo dol sedli z Metalbikeom, ki je povabil tudi starše! Bravo metalc, tako je treba, starše je treba vzgajat dokler ni prepozno! Spili pivce, eno rekli, potem pa malo sprehoda v gužvi. Poleg peščice že znanih, spoznal še goro motosvetovcev, SAME LEGENDE.

Vsem se prav nartanajlepš zahvaljujem za prisrčen sprejem!!

Po MM pa pogledat kje je OLP, na koncu pa še v Twina. Bilo je ugodno.

Hmm, bojim se le, da sem Pupi mal preveč zatežil, ampak Pupa, Bežigrad JE center sveta. No ja vsaj včasih je bil ko sem bil jaz tam doma. OK, sorči, upam da drugič najdeva in razvijeva kakšno bolj zanimivo temo, o ljubezni morebiti in življenju kar tako!(To o življenju sem dodal, da ne bi kaj čudno izgledalo)

Še enkrat thanks in lep pozdrav od HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred maxijem in potem v obeh gostilnah smo debatirali tudi o svetovnem srečanju Indianov na Vranskem in da je to zadevo smiselno iti pogledati. To je res.

Operirali pa smo z napačnim datumom. Srečanje ne bo konec junija 2002 temveč od 26. do 28. julija 2002.

http://indian-slo.netfirms.com/Program/program.html

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Evo, včeraj smo preživeli ta tretje srečanje pred MM. Moram reč, da je in 3M in OTP in OLP dosti bolj živ, čeprav sem bil včeraj le na 3M in pred MM. Pa vseeno OK, smo se tudi tu malo sprehodili, ogledali, počvekali itd. Ni bilo zime, pa vendar mislim da bodo srečanja pred MM počasi zvodenela. Ali pa je krivo poletje, in so že vsi na morju?!

Smo pa nekateri motosvetovci včeraj spoznali legendarno Babi in njeno, kot pravi težjo polovico. Prijeten veteranski parček! Ja, pa Leona sem tudi spoznal, še ena legenda foruma.

Ko sem vsako od obiskanih zbornih mest pokrstil s kozlom, je pa napočil čas za vrnitev v domačo stajo. Lepo z užitkom, čist na počas (kolk to včasih paše) sem odvijugal v domačo dolino spat!

LP vsem skupaj HHV :D :D :D

P.S.: Babi, a imaš ključe v žepu??? :wink: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadeva pred MM........"BEDA"!!!!!

Mislim , da se tam ne bom več pojavljal........morda samo zaradi družbe,saj mi je tamkajšnja scena duhamorna,utrujajoča.....praglasna glazba,da sem še danes ves hripav.

BTW......klobase u Twinu so bile pa "1A".....njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW......klobase u Twinu so bile pa "1A".....njamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Aha, "tastara" jih je šla ob 22h sama iskat v trgovino in spekla, ko je vidla tok prestradanih motoristov nakupu. Drugače pa MM včeraj ravno ni bil referenca, upam, da res že zaradi dopustov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ.....kok sem lahko tako pozabljiv!!!!!!!

Tisti obisk okoli 22,00 na dveh (pardon2*2) lahkih nogicah je bil pa pravi balzamza oči.......je bilo kar teško potem zaspat :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, včeraj pred Maxijem res ni bilo tako fino kot prejšnjič, verjetno se poznajo tudi dopusti. Najbrž bo septembra spet bolj živahno, še posebej če bo (obljubljeni) nastop "znane slovenske rock skupine". Stavim, da bo to Rok'n'Band...

Smo se pa pred Maxijem srečali kar štirje nekdanji sošolci s faksa (Fisherman, Leon, bodoči Motosvetovec Beno, moja malenkost). Z Leonom in Benom smo debatirali še tja do 22. ure, ko so BMW-jčke že loadali na tovornjak. Ker smo teme šele dobro načeli, nadaljujemo v sredo na 3M...

Sicer pa sem imel že drugič srečo pri žrebanju, tokrat sem dobil Dunlopov telovnik. Zdaj pa rabim kako "veščo", da mi pove, kako se to srečo preusmeri v loto... Že zbiram praprotna semena, netopirjeve krempeljce, mačje brke,... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti obisk okoli 22,00 na dveh (pardon2*2) lahkih nogicah je bil pa pravi balzam za oči......

A tale balzam?

20020711_3m_01.jpg20020711_3m_03.jpg

20020711_3m_02.jpg20020711_3m_04.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!