Skoči na vsebino

Odvajanje od kajenja...


Kaka

Priporočene objave

Ma lih dobru sm se odvadu, pa sm spet začel :(

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Haki pravi:

sej je čist legaln :O kokr nareka zakon se ga lahko čez mejo nese 200g po osebi, na to me je opozoril tudi carinik zatorej v tem ne vidim kršitve, mogoče pa živim v zmoti :?

Za osebno rabo (ne za preprodajo) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, DAMI34 pravi:

Ma lih dobru sm se odvadu, pa sm spet začel :(

Jest sem se odvajal brez problema ... 

Vsak dan sem se odvadu ene 40 x :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, maus pravi:

matr .. je pa taka cigara kot sm js velik :O

 

Le ahti, de te HaDejc ne popuši!:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Kadim od prvega letnika srednje šole. Če bi sedaj nehal bi bil to šok za organizem, zato ne bom.:fyou:

Nekadilci boste živeli večno, a mislite, da je v staračkom domu lepo?

 

Jebena služba mi bo pobrala več let življenja kot čiki in alkohol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 3. 2016 at 17:57, Igi Pop pravi:

...

Jebena služba mi bo pobrala več let življenja kot čiki in alkohol.

Res je! Vsak tedn 40 ur lajfa, pa še spajna, k ga morš opravt, de greš lohk na šiht. Se prav 2/3 lajfa za šiht.
Ma qrc, jest bom kr u penzijo spizdu, bo bol zdrav. Pa nazaj na ABC bom prešaltu. Sam me ne spustejo še:blush:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
Ob 23. 7. 2015 at 12:45, birdy87 pravi:

RobiRoberto, a je ženi uspel nehat? Pa a še zvija? 

Me firbec matra ker sem jst kar en cajt zvijala, ene dve leti, pa mi ni ratal nehat. mislim, mi je, zdej je dva mesca, sam ne zarad zvijanja. Je pa bil glih en tak plan, z zvijanjem počas nehat, pa se ni izšlo. 

 

Nehaš lahko šele ko se res odločiš, pol je pa kamot. sem že dvakrat prej nehala pa so ble grozne krize in po kakem mescu vedno nazaj začela. Zdej ne kadim od 22.5. in ni blo ene krize. Moj zraven mene puši pa me čist nič ne moti. sam je bil pa dobesedno klik v glavi, en moment sem rekla da mam dost in da jutri neham in sem se tega brez težav držala. Sem bila pa menda pasja kak mesec, čeprov se men ni zdelo tako  :blush:

Sem misnla, da ste že kej nagruntal kako nehat kadit... In sem šla butara butasta brat v rikverc. In prišla do tegale, jao :blush: Jebote te jež, še en let ni okol jst pa spet kadim, pizda :angryrant1:

Zdej sem pa tok razočarana da grem kr enga pržgat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 8. 2013 at 10:52, ataIBA pravi:

Kako se odvadit kajenja? Najpreprostejši način je, da imaš v roki VEDNO npr. kuli ali svinčnik ali vžigalnik ali ključ ali .... "Vedno" pomeni, da te pripomoček čaka že pri postelji, imaš ga pri zajtrku, v avtu, med delom (če ne potrebuješ obeh rok  :kava: ).... Roko zaposliš in na čik niti ne pomisliš več. Mora pa biti npr. kuli stalen spremljevalec. Nič ne pomaga, če ga vzameš samo v primeru nervoze, ker je praviloma takrat že prepozno in roka zgrabi čik. Preverjeno! 

Dosti sreče :smoke:

Do zgornje ugotovitve sem prišel, ko sem pogruntal, da se, pri cca 40 pokajenih cigaretah dnevno, roke navadijo določenih gibov. Delajo jih cca 5,5 ure vsak dan!!! Tako te začne jahati navada, ker roke niso zaposlene, nimaš kaj z njimi.. Postaneš nervozen in čik kar sam skoči v kljun. 

Zato je potrebno roko, prste zaposliti z gibanjem, kot da je v roki cigareta. Pride prav vse. Na cigaret sploh nisem več pomislil in tega je zdaj krepko čez 20 let. Je pa šla prva škatla do 9h, druga do konca šihta, tretja pa .... Bil sem "ketn rauher". 

Predpogoj pa je želja po prekinitvi kajenja, ki jo moj način samo neverjetno olajša. In ta moj recept je uporabilo kar lepo število sedanjih nekadilcev.

Dosti sreče. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

V naši šestčlanski družini so še vedno trije kadilci :blush: in tudi trije nekadilci ... :grupni:

 

IMG_8701.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj časa že razmišljam o tem, da bi to napisal in danes sem končno našel primeren vzrok:

Kdo od naju je večji grešnik.   :hmm:

Jaz, ki se po prometni nesreči s precej hudimi posledicami še vedno zeeelo rad vooozim z vsem s čemer se še lahko, ... :hmm:

..., ali moja draga, ki po uspešni operaciji raka na dojki še vedno kadi ... :hmm:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi .... Uživaj v malih radostih, zakaj ne ? Ni škodljivo za vse.

Moj oče je kadil zelo dolgo, nato pustil cigarete, dobil raka, ki ni bil posledica kajenja in umrl ...

Če ji paše kadit in nima zaradi tega škodljivih stranskih posledic, naj uživa ! 

Prekajeno meso zdrži mnogo dlje kot presno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni zajeban zdrau umret :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

a ni zajeban zdrau umret :huh: 

Jeba, pa še pocen in dobre rezervne dele dobijo :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, VS800 pravi:

Ma ja, pomoje se fulll matraš tazadne minute:lol1:

ponavad je to, k si zdrau in si motorist in gas do daske :P 

če ne druzga, si vsaj lahko donator :jezik:

mau črnega humorja, ki tudi name leti ;)

 

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Jeba, pa še pocen in dobre rezervne dele dobijo :blush:

za mau si me prehitu :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!