Skoči na vsebino

Odvajanje od kajenja...


Kaka

Priporočene objave

... stari, kva je pa teb tok glava zrastla od tazadnič, k sem te vidu ?????  :lol1:

upam, da ni zarad kajenja?  :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Imam en hud problem ....... Kok nej soseda pripravim k temu, da se odvad kadit? :) Me jezi sto na uro ker ima balkon pod mano, in vrag gre seveda lepo na balkon sedet in pušit, in men seveda ves smrad notr prinese. Sploh nadležno je zvečer ob kake 23 al še poznej, ko človek lepo u miru spi in posluša šumenje pake, in ga ubije smrad cigaret. Sem že študiru, da bi nanabvu kake smrdlive bombice pa mu jih spuščal dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo to komentirali tisti, ki so najbolj burne in fašistične izjave spravli skupaj v temi o preglasnih izpuhih, se kr pripravi na lekcijo, ker po njihovi logiki z dimom označujejo, da še niso šli spat. Skrb za varnost pa to.

 

ne vem kolko bi ti bombice pomagale, saj ves smrad ki ga namečeš dol bo eventuelno spet prišel k tebi gor...

Začni na balkonu vrtet glasbo pa zvočnik proti njemu obrni, če se začne pizdit mu povej da si pripravljen nardit kompromis - nič več glasbe če ne bo več kajenja.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en hud problem ....... Kok nej soseda pripravim k temu, da se odvad kadit? :) Me jezi sto na uro ker ima balkon pod mano, in vrag gre seveda lepo na balkon sedet in pušit, in men seveda ves smrad notr prinese. Sploh nadležno je zvečer ob kake 23 al še poznej, ko človek lepo u miru spi in posluša šumenje pake, in ga ubije smrad cigaret. Sem že študiru, da bi nanabvu kake smrdlive bombice pa mu jih spuščal dol :D

Trda bo, imam enake težave in so nerešljive. Dodaten problem je narodnostni izvor kjer kultura (splošno gledano) je na bistveno nizki ravni in de-neandertalizacija subjekta so le utopične sanje. Poleg tega imam še par sosedov ki dodatno zasmradijo z cannabis relax-sativa ki meni konkretno smrdi in kljub ustnem izražanju nezadovoljstva ter poloicistu ki je njihov direktni sosed dobiš: Lej ma sej ni panike relax...

Sicer pa kaj te briga če on kadi ali ne reši se le smrada... Če njemu paše naj kadi, samo da tebi ne drobi jajčka... (sem ex kadilec)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene boli a un kadi al ne, magari ce cike se je :D, sm da men neb smrdel.

Sm mu kan omenu da me to fulj mot, pa prav .... sj vem da bi se blo treb mal odvadit ....

Aynach .... ni to resitev, k pol bi blo se z drugimi problemi, sploh pa nimam dnarja se za kazni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

Čisto na kratko: pozna kdo kakšen ZARES učinkovit in hiter sistem odvajanja od kajenja? Nočem zapravljati ne časa ne denarja. Saj voljo imam, samo, ne vem, če bo to dovolj... Hvala!

Kaka

volja je dovolj,kjer je volja je pot

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar so me operirali ne kadim več,kot so rekle babice,za vse je nekaj dobro  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekega sobotnega jutra (pred cirka 2 leti) prižgem cigaret, tako kot vedno do tedaj. Postalo mi je zelo slabo in si rečem tega sranja ne bom več kadi, da mi bo slabo in bom še plačeval za to sranje...ne,ne...od takrat ga nisem več inhaliral. Pred tem sem kadil 8 let. Včasih ga prižgem a ga samo puham-3 na leto.

Z denarjem, ki mi je ostal od kajenja sem v 1 letu kupil kolo, s katerim sem še shujšal. To je dvojna zmaga. Važna je samo volja, da znaš reči NE!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadim ko turk, kad se mi puši se mi puši, a kad se mi jebe se mi jebe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekega sobotnega jutra (pred cirka 2 leti) prižgem cigaret, tako kot vedno do tedaj. Postalo mi je zelo slabo in si rečem tega sranja ne bom več kadi, da mi bo slabo in bom še plačeval za to sranje...ne,ne...od takrat ga nisem več inhaliral. Pred tem sem kadil 8 let. Včasih ga prižgem a ga samo puham-3 na leto.

Z denarjem, ki mi je ostal od kajenja sem v 1 letu kupil kolo, s katerim sem še shujšal. To je dvojna zmaga. Važna je samo volja, da znaš reči NE!

 

VIds...skoda k nisi se vec kadil, pa pol nehal.  Pol bi si lahk namest bicikla normalen moped kupu, ne pa uno Versache neki.   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi imel normalen moped, pol se me ljudje nebi bali, tko pa mislijo, da sem nor! :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena volja ni tako mocna da se ne bi zlomila.

Imeti je potrebno cilj. Na primer zdravje, prihranek, smrad, pac nekaj.

Morda najpomembneje, v cloveku mora stvar dozoreti, pocasi, v podzavesti. Potem lahko nekega dne na pol pokajeno cigareto odlozis in ne prizges nobene vec.

Velja za vse razvade. Najslabse je eno razvado zamenjati za drugo.

Lp, Peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti pregovor,da živi zdravo kadi travo???  :smoke:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa tisti pregovor,da živi zdravo kadi travo???  :smoke:

Ena travca na dan odžene sto bolezni stran.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena travca na dan odžene sto bolezni stran.

 

Pol bi mogli bit vsi zdravi kot ribe.  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimo grede,da ostanemo v temi... jast imam eno to škatlico za dva dni.Ampak še to upam,da mi bo ratalo en dan pustit.Bomo videli sproti.. :smoke:

 

big_32961_10616.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To definitivno drži :OK:

pr črnih ovcah zihr :P

Mimo grede,da ostanemo v temi... jast imam eno to škatlico za dva dni.Ampak še to upam,da mi bo ratalo en dan pustit.Bomo videli sproti.. :smoke:

 

big_32961_10616.jpg

ma jst mam eno škatlco za cel mesec, sam je prazna :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh afne kadijo....al pušijo? hm..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima:

V naši ščitnični ambulanti v Celju poleg rednega dela ponujamo tudi seanse medicinske hipnoze, s tremi hipnotizerji z Evropsko licenco. Beležimo zelo dobre rezultate pri odvajanju od kajenja in ostalih psihofizičnih problemih.

Pobrskajte po netu ali pa me PM.

 

Lp jaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!