Skoči na vsebino

Mašine


Cilindr

Priporočene objave

Mene pa zanima kateri motorji imajo isto masino???(minareli)

Vem da jo ima aprilia 1998 (moja) pa jamaha aerox pa mbk pa kateri motorji se pa zanima me ce bi lahko zamenjal med yamaho aerox pa parilio 1998 masino??? :? :?

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če maš Minareli, pravš da je letnik 1998 je 100% minareli

LAHKO zamenjaš, sam zdej za elektriko nism zihr kero ma sr, dugač je pa use isto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja narobe prebral post :D my mistake :unsure: :unsure:

am minareli mašine majo:

aprlilia

beneli

beta

italyet dragster

malaguti

yamaha

upam da sm ti zdej bol točn odgovoru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

flame ti si pa res čist mim padu, kako boš ti na sluterja dal am6 mašino

:eek: :eek: :huh: :hmm: :hmm: :o :slap: :unsure: :blush: :blush: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to pas je blo u nulo spedenan:):)

ja in ce bi od kerga od zgorej nastetih motorjev uzreu masino pa jo dou u mojo aprilio :) bi blo uredu???

to pa zato da bi to k bi jo kupu spedenu uno original pa pustu pa SAM zamenu. Pa kok bi prdobu ce bi jo zbrusu tm k gre iz auspuha vn pa pr tm k gre v frgazar je tut treba spitl a ne ?????? KOs se bi mi to poznal a bi dobu kej na moci??? al bi dobu sam v kilometrih.VEdam da ce precev zbruss ti celinder poc. tko da ce ma kdo ksne izkusne s tem bi prosu za pomoc :)

Lp hvala:)

PA SE NEKI A CE BRUSM MORM TUT BAT ZAMENJAT????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kwa teb ni jasn.

POSLUŠ - oziroma ber !!!!!!

če boš ti dal celinder 50ccm orginal ti NIKOL nebo šu kot najslabši kit 70, no mogoče na končni,vendar nebo dovolj moči ;)

jz sm ti že reku, kup kit pa bo use OK, sam k ti moraš to 100x uprašat, pa usen nerazumeš....your problem :)

od unih naštetih k sm ti napisu ni važn a ti uzameš od yamahe,bete, VAŽNO je da je mašina MINARELI, ker use MINARELI MAŠINE SO ISTE - oz. BLOK je enak .) kapreš zdej??? :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rees nočeš kupit 70cc kit se da nmavadna 50tka zbrusti na nivo sport celindrov! NEkateri mojstri ti naredijo celo tak dobro kot je corsa! Pobrusijo se pretočni kanali,porežejo uhe celindra,spolira in poveča se izpušni ter timingi se povečajo! (vse to te pri našem klubu stane 6000 sit) bata ne rabiš menjat, skuter nebo mel teke moči kot 70tka na pospeških ker nebo mel takega navora,na končni pa bo celinder komot držal z 70tko! bloki,elektrika,auspuhi...to vse paše na zgoraj napisane skutere če so le ti deli za minarelli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba pol ce bojo zanc pospeski:( sam to se da zihr kako urihtat a ne???mogoce z vecjim frgazarjom???? Valcki???? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em..ne! Ker 50tka nima skoraj nič navora proti 70tki! PRedelana 50tka se bo dosti bol sukala kot pa 70tka in tako bo 50tka mela zaradi povišanih timingov največjo moč pri visokih obratih ko se bo zagnala! 70tka pa bo mela moč pri nižjih obratih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z kitom :) sport, midrace, high end,

ti si neki zapomn, z predelavo 50ccm neboš niti 1k 1000rpm dosegu, će boš 500 si lohk vesel :), če bi dal komu profesionalcu kot so XSH; TT, pa te boš mogoče kej več dubu, če boš sam delu, velik sreče pr tem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sej zdej jst k se furam se mi skor takoj zvrti masina pol pa variomat pospesuje se prou slis:) tko da to bo kr uredu pomoje.

Ko razdrem masino moram menjati kaj??? Dihtnge pa lezaje???? :? pa kok bi to prslo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja neki tacga. Svoj celindr dol. Pa od ene druge minarelijeve masine celindr pobrust pol pa ga nazaj gor dt.Mogoce bom pa kr celi masino zamenu nevem se cist tocn morm se kup pa bom vidu razlike u cenah al bo se pa u italijo zapelu pa tm na ksnm odpadu sneu iz ksnga motorja dol minarelijevo masino. K nazadne sm vidu enga fantoma F-12 sam je biu ze zaprt odpad se bist ceu fantom zgleda da so ga zaplenil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si neki zapomn, z predelavo 50ccm neboš niti 1k 1000rpm dosegu, će boš 500 si lohk vesel :)

eh..valda da se da več dosečt! Ziher bi se sukal na enih 10k

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja če se zdej skutr vrti tm ene 8k z gusom tm do 11k max a zdej boš z 50ccm do 10k ??? :D neverjamem!!!! probaj pa nared, teoretično si mi neezdi mogoče .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piljena 50tka bi se ziher! Ker se vse skup bol navije! Razlika v obratih med gusom pa 50tko ni! Obadva se sučeta tam cca 8,000 rpm samo veš kako moč ma 70tka pri teh obratih! 50tka pa se napili in se ji zvišajo obrati in v visokih obratih tudi moč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče..mogoče sam a nisva mal prešla v uno drugo njegovo temo oz. sploh nevem v kateri naj mu pomagam, ker sta obe istopomenski, če tko pogledaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no ce bi glih enkrat masino odpru mi zamenu dihtnge pa lezaje a ne :P En mi je reu da se dajo lahk tut od tomosa obrocki gor na bat a je kvaliteta ista al ne???? :?

Lp POČITNCE:P:D:D:D pa brez popraucou :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!