Skoči na vsebino

Mašine


Cilindr

Priporočene objave

ista kvaliteta..hmm..mogoče! Jaz sem mel na mojem od tomosa obročke in so držali en cajt (500km pol pa sem dal 70tko gor),samo sem jih mogo malo pobrusit ker se niso lepo zahaklali! Čez orginal obročkov jih ni!!

PS:

lepe počitnice tui tebi..popravnega mam matematiko,če hočeš ti ga dam :P

Popravljeno . Popravil ticmantl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ja bom vidu kako bo s temi obrocki:) hvala :OK: (matematka :BUA: :BUA: :BUA: jst sm jo dans popravu :P ce ne bi biu na istm)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, jst pa nism vedu da folk še reže rebra cilindru. To se je na APN-ih delal na veliko, ampak na skuterju :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vzdržljive so koliko vem, pač predelat se jih ne da, tako kot Minarelli in Piaggio. Boljše so že, kot od kakih korejskih skuterjev :) npr. Boatina, Keewaya itn.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so peugeotove mašine zdržljive?

nič kaj dosti ne smeš šraufat! 1x na leto pač menjat valčke jermen in to...Ker se fuuul hitro navoji uničijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ma minarelli ducati elektriko? (navitje, magnet, cdi)

če ima potem ima isto kot morini, ki ima tudi ducati (vsaj ditech ma)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktero mašino ma ditech letnik 2003? a ima enako kot purejet 2003? :) s tem mislim piaggio

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ditech 2003 ima morini mašino

piagio majo pa novi modeli diteha (factory), to je ta nova oblika

ja, za tanove vem, da majo aprilie piaggio mašine... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej newem kko je s tem sam govori se ubistvu jest tko mislm k sm tud tko zvedu da je ditech masine oziroma purejet razviu piaggio in ne aprilia aprilia je baje kupla te masine in postala znana kot di tech tko da newem

aja pa a vi slucajn veste razliko med di tech pa ditech factory baje je neki razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k ma minarelli ducati elektriko? (navitje, magnet, cdi)

če ima potem ima isto kot morini, ki ima tudi ducati (vsaj ditech ma)

Ducati elektroniko na Minarelli motorih imajo vsi Malagutiji (Fire For, F12,...), drugi imajo minarelli elektroniko.

pe4guoti majo svoje se mi zdi ja :?

Da, je bilo že povedano :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakor jaz vem za de-tech pa de tech factory je tale:

1.de-tech ima morini mašino, nekateri tut Piaggio .)

2.de-tech factory ima piaggio mašino .)

zato je pr morini mal drugačna mašina, je podobna sam usen se kr dost razlikuje.

kar se tiče elektrike, celindra,...razčlike v tem nevem glih točn, sam dost je spet ni ker je to isti šit :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je res tko da se za ditech ful tezko dobi kite za predelavo??? to mi je en frend reku k ma ditecha pa mi glih ne vrjamm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je res tko da se za ditech ful tezko dobi kite za predelavo??? to mi je en frend reku k ma ditecha pa mi glih ne vrjamm.

Ja je jih mn, kt pa za navadne mašine, sam se da dobit, je pa res d te pride dost draži .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni jih težko dobit sam maš ful malo izbire

na voljo sta dva kita: malossi in polini in to je to

pa drago je vse skupaj, malosijev pride okoli 70k (z ECUjem) polinijev pa okoli 45 (brez ECUja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni jih težko dobit sam maš ful malo izbire

na voljo sta dva kita: malossi in polini in to je to

pa drago je vse skupaj, malosijev pride okoli 70k (z ECUjem) polinijev pa okoli 45 (brez ECUja)

matr si me prehitu... :D

Jst mam Malossija trenutno gor in to je ful drago za gusa... 73k sm dou zanj, zraven pa dobiš še nov CDI oz. vmesnik....pri PureJetu dobiš vmesnik, pri DiTechu pa cel nov CDI...oziroma ECU...več izrazov je... :)

Pa še tole: DiTech Factory ima končn prenos na ketno kokr jst vem... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jest dubim to aprilio pa a mislte da se da to elektronko ubrizga tko nastimat da dubi vec benza notr da vec bencina sprica sej uglavnm je isti kurac factory al pa navadn di tech je di tech hehe:D

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!