Skoči na vsebino

Kr neki v Kr neki


Pravokotar

Priporočene objave

Vse prebrano... trenutno mi senzorji ne delujejo... se se vrnem in kaj vec pokomentiram...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe,hvala....a moram priznati, da tudi jaz trenutno nisem najbolj na ON....(BTW - v enem dnevu sem si življenje spet obrnila na glavo, pa sem še preveč raztrešena (pozitivno, v pričakovanju novega), da bi se bila sposobna prehudo koncentrirat).

Leon, naša riba je naredila, kar je tisti trenutek čutila, kljub temu da se je najverjetneje zavedala, da ji lahko njena odločitev prinese tudi smrt. Želja po doživetju njej do takrat nedosegljive sreče, je bila premočna, da bi racionalni argumenti 'proti' sploh imeli kakršnokoli moč.

Odločila se je za dogodivščino z vsem svojim bistvom. Nekaj trenutkov popolne sreče ji je pomenilo več, kot 10 let vsak dan istega dolgočasja v mlaki. Kako zelo jo razumem!

To je bila riba, ki se je odločila, da bo živela kvaliteto in ne kvantiteto.

(Verjetno se je zavedala tudi tega, da se zdaj zdaj lahko ujame na trnek ribiča, ki v tem ribniku vsak dan lovi svoje kosilo. Kako ribe nevredna smrt.....)

Pa še to - riba je bila moja prijateljica (imaginarno, tako kot zgodba), doma iz istega ribnika, kot jaz. Pa mi ni hudo, ker je šla, čeprav jo pogrešam. Vem, da bi šla, če bi imela možnost, še enkrat. Vem pa tudi, da se bova še srečali, čeprav se nisva nikoli popolnoma ločili!

Aja

Popravil/a - aja dne 14/06/2002 ob 11:56:44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meglio un giorno di leone, come cento anni di pecola (Bolje en dan lev kot sto let ovca) - Benito Mussolini (ce se ne motim)

Vedno naredi, kar te v tistem trenutku veseli, ce se zavedas posledic. Tudi samomor je skrajno razvajanje svojih zelja, ce se zavedas, ja je to to. Da ni posmrtnega zivljenja, da ni reinkarnacije in podobnih nategovanj, ki jih religije rade prodajajo.

Vedno bodi pripravljen slediti svojim impulzom. Zakaj? Bolje je narediti nekaj, kar je okolici nerazumljivo in mogoce v tistem trenutku zunanjim opazovalcem nesmiselno, kot da cez 20 let ugotovis, da se bos vedno spraseval "kaj bi bilo, ce.... ?"

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe: se to - Alkimist tudi meni ni takoj potegnil. Ko sem ga drugic bral, pa sem imel obcutek, da se mi obzorje za 180 stopinj razsirilo.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se to - jaz vas ne maram.

Rad imam samo sebe, bliznje prebavljam, za ostali svet mi pa "dol visi"

Nic osebnega, ampak jaz sem svoj Bog!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa se to - jaz vas ne maram.

Rad imam samo sebe, bliznje prebavljam, za ostali svet mi pa "dol visi"

Nic osebnega, ampak jaz sem svoj Bog!

Einherjer

-------------

Česar ne maraš, ne moreš vedeti kaj ali kdo to je.

Torej tudi naslovnika nimaš.

Ni lepo da se sovražiš.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Česar ne maraš, ne moreš vedeti kaj ali kdo to je.

Torej tudi naslovnika nimaš.

Ni lepo da se sovražiš.

lp RAN

I don't get it... ampak nic hudega, tako ali tako so mi take morbidne debate tuje.

Zivljenje je zato, da ga zivis in uzivas, vsak zamorjen dan je izgubljen dan. Cel svet je samo moje (v mojem primeru) igrisce in za mojo zabavo.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

I don't get it... ampak nic hudega, tako ali tako so mi take morbidne debate tuje.

Zivljenje je zato, da ga zivis in uzivas, vsak zamorjen dan je izgubljen dan. Cel svet je samo moje (v mojem primeru) igrisce in za mojo zabavo.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Če bi ti hotel pojasnevat bi moral neko profesorsko pokroviteljsko pozo zavzet pa tega ne maram. Mislim da veš za kaj gre.

Pa poskusimo z primerom.

Na konja nisem zlezel dokler sem se ga bal in posledično tudi zaradi tega sovražil.

Ampak konj je postal zame konj šele ko ni bilo več sovraštva. Prej je bil nekaj drugega - pošast.

Skratka s konjem ni bilo nič narobe. Jaz sem bil tisti.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa poskusimo z primerom.

Na konja nisem zlezel dokler sem se ga bal in posledično tudi zaradi tega sovražil.

Ampak konj je postal zame konj šele ko ni bilo več sovraštva. Prej je bil nekaj drugega - pošast.

Skratka s konjem ni bilo nič narobe. Jaz sem bil tisti.

I get it now... Ampak je pri meni drugace - jaz nimam napak - sem zal popoln - v mojem svetu mi nihce niti blizu ne pride!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

I get it now... Ampak je pri meni drugace - jaz nimam napak - sem zal popoln - v mojem svetu mi nihce niti blizu ne pride!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Ja pol sva že dva.

Če si dober, si dober, pa si ne moreš pomagat.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja pol sva že dva.

Če si dober, si dober, pa si ne moreš pomagat.

lp RAN

Ma, ja! sej mi gre mal na zivce ta popolnost, sam kaj nej. Ne bom se zdej ubil zato, ker sem boljsi od vseh.

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malce zgodovine: ko sem premagal svoj strah pred računalnikom in ko sem se odločil za druženje (nekje februarja letos), sem se najprej opredelil za Motoguzzi. Da ne bo pomote, nimam guzzija, vendar so se mi zdeli bolj uravnovešeni. Potem se je vse skupaj razvodenelo. Ni krivda v guzzistih, krivda je v meni, pa nič ne dé. Izbrali so svojo pot, vsa čast jim. Potem sem se odločil za MS. Ni bilo lahko, zdelo se mi je vse preveč....aaahhh... pod nivojem (zelo približen približek).... Ne vem, če se kdo spomni mojega prvega posta, bil je čista provokacija in Perla mi je rekla, da ne ve, kako naj me bere... Potem sem imel srečo, da sem spoznal Klimbro, Kekca, Udija, Pupo (jasno), Roni, Krotilca, Rana, ne zamerite mi tisti, ki vas ne omenjam, joj Leon, Aja, HHV, Hotschko, Zoolo, Zarja.........., dovolj bo, kajne Ice??? In imam vas rad. Je v tem kaj morbidnega?????

PEPE Telebajsek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!