Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

A pa ni brez zvoka motor kar malo dolgočasen? + glasen motor vzbuja strah v voznikih avtomobilov :devil: in se malo bolj umikajo..

Osebno me tudi glasen motor ne moti, je pa res da smo še mladi.. :kva2:

PS: Iz katerega konca gorenjske pa si Cegi ? Zgornja gorenjska??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem imel na moji Wings lonce in v njih že mal skurjeno volno in je prav lepo globoko pela.

Ko sem za probo nataknil originalne je blo nezanimivo, motorja skor slišal nisem, pa tudi na moči se je poznalo na slabše bolj kot bi mislil, kljub 164 konjem.

No js sem še isti teden nataknil nazaj Wingse in nisem več pomislil, da bi natikal originalne.

Pa še ena fotka moje, da ne bo tema preveč suhoparna...

dsc03119.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ni brez zvoka motor kar malo dolgočasen? + glasen motor vzbuja strah v voznikih avtomobilov :devil: in se malo bolj umikajo..

Osebno me tudi glasen motor ne moti, je pa res da smo še mladi.. :kva2:

PS: Iz katerega konca gorenjske pa si Cegi ? Zgornja gorenjska??

Čistokrven Kranjčan....

Popravljeno . Popravil Cegi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe res je, rdeče in modre so pri nas sploh popularne, zanima me edino zakaj so TITANIUM barve tako redke?? Ali so jih namenili samo za določen trg, ker pri nas jih skoraj ne vidim? Ker sta dva odtenka sive, en je svetel te sem že videl pri nas, temno sive (kot titan) pa res ne vem če sem jo že srečal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je s hondo oz je bilo, ker za kawasaki mislim da je bilo tko, da za določen trg ne ponudijo vseh barv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm ali je kdo kdaj razmišljal da bi na svojega "ptiča" dal turbino? Sodeč po telih videih na youtube zna biti to kar zanimivo, sploh pospeški morajo biti brutalni.. :worship:

Sem pa tudi na mednarodnem forumu cbrxx.com našel tega možakarja, ki prodaja te turbo kite.. : Gmaxx

Pa še njegov novi projekt predstavljen na forumu: cbrXX.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Še ena

In tukaj je še ena ptica od novega člana da bo še mal več "kiča" kukr je reku Cegi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi ljubitelji Blackbirda. Sam sem ga nabavil prejšnji tedet. Glede na vaše pisanje na forumu upam da je res enkraten, me pa zanima če je olje repsol 15W50 primerno za to lepotico, kajti dobil sem informcijo da naj nalijem to olje pri menjavi. Hvala za odgovor. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tebi lep pozdrav Docktor, tudi jaz sem jo nabavil pred tremi tedni, vmes sem ujel nekaj lepega vremena da sem jo lahko pošteno sprobal, prvi vtis je zelo dober, gre kot sneta sekira!!! Za olje pa sem prebral da je zanjo obvezna uporaba polsintetike,ker bolje čisti motor in je boljše za sklopko! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz v mojem uporabljam MOTUL 5100, se mi zdi kar v redu olje, uporabljal ga je tudi prejšnji lastnik, s tem da je pred tem uporabljal olje MOTUL 300V, ki pa je relativno drago olje. Tako da po mojem bi bil ta kar v redu, je pa gotovo boljše olje polsintetično oz. sintetično.

Pa lep pozdrav vsem novim lastnikom!

biHONDA

Docktor

:beer1:

Popravljeno . Popravil BIGzig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor BIGzig in biHONDA,bom kar uporabo polsintetiko.Pa en velik poklon hondi xx ! :notworthy: Komaj čakam na boljše vreme,da mal poženem ter sprobam to lepotico !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hja zaenkrat slabo kaže tole vreme, že mislimo da bo pobralo tale sneg in se končno otoplilo, pa ga vrže spet kakšen centimeter, na cesto pa vržejo par centimetrov soli in smo tam.. Škoda mi je pa motor voziti po tej svinjariji na cesti, bo treba počakat na poštene otoplitve in kakšno močnejšo plohico da tole spere..

LP,

v pričakovanju tople fronte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Mene pa zanima v katere gume boste letos ubuli svoje xx, pa prilepil sem še slikco svoje xx

Ful lepa! Pripel jo 27. požegnat! rolleyes.gif

Gume? ... zmagovalna a tudi malo dražja kombinacija je Pireli Angel ST... cenovno imaš pa zelo ugodno Dunlop Roadsmart, ...za Metzeler Z6 ali Z8 MAŠ pa akcijsko ponudbo trenutno pri Verbiču v Florjanu (cene kot pri Širniku): KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ful lepa! Pripel jo 27. požegnat! rolleyes.gif

Gume? ... zmagovalna a tudi malo dražja kombinacija je Pireli Angel ST... cenovno imaš pa zelo ugodno Dunlop Roadsmart, ...za Metzeler Z6 ali Z8 MAŠ pa akcijsko ponudbo trenutno pri Verbiču v Florjanu (cene kot pri Širniku): KLIK

Če bo vreme pridem 27,drugače me pa zanima metzeler z8 samo še nisem zasledil nobenih testov o njej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom na svojo namontiral Dunlop Roadsmart, se mi zdijo da za dokaj ugodno ceno (sedaj v akciji lovedunlop.com za 50€ ceneje = cirka 200€za komplet gum), zadnja guma mi je kar lepo zdržala nekje 6000km in še ni uničena (pa je bila kar živahna vožnja).

Tudi v družbi imam še nekaj prijateljev, ki so prav tako uporabljali Roadsmartke in so zelo zadovoljni.. Je pa tako, da vsakemu ustreza druga guma, tako da je včasih potrebno kar riskirati in preizkusiti.

Poj pa :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No tuko, ker je sezona tik pred vrati in z njo tehnični pregled sem na svojo Blackbird namontiral originalne auspuhe, tako da sedaj prodajam komplet Akrapoviča s krivinami za XX. Zainteresirani si lahko ogledate oglas in me kontaktirate na mobitel ali email ali pa kar tukaj..

http://www.motosvet.com/ads/izpuhi/izpis.php?cid=213

Popravljeno . Popravil BIGzig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Mene pa zanima v katere gume boste letos ubuli svoje xx, pa prilepil sem še slikco svoje xx

jest mam na svoji tadrug komplet dunlop Q2, za dinamičnejšo vožnjo boljša izbira kot Roadsmart, kilometrina pa boljša z Roadsmart

lp zdravc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom tukaj napisal, morda bo pa kdo kaj vedel... KUPIM športne izpuhe za svojo ptico, izpuhi moraji biti taki, da se jih da HOMOLOGIRAT, brez kalvarij s prirejanjem kakšnih papirjev ipd...

Ebay znam že na pamet, vendar je samo nova roba...bom rekel da sem za dobre izpuhe pripravljen plačati zelo pameten denar...da ne bi kdo mislil da jih želim za drobiž, vseeno se mi zdi pa glupo dajati 800 ali še kaj zraven € za nove akrapote, ker nisem Igor Jerman al pa Kewin Švanc, da bi čutil tisto kilo manj napram kakemu "cenejšemu" izpuhu in se slinil nad popolno kvaliteto obdelave...vseeno pa ne bi natikal kakih ROMBO-tov, HURRIC-ov in podobne najcenejše robe...

V kolikor ne bo nič pametnega grem v nakup novih LASER duo-tech izpuhov, ki so se po motorradovih testih izkazali odlično, pa še 2 dušilca dobiš poleg...enega za zadostitev ekoloških zahtev in drugega ki iz izpuha naredi efekt odmontiranega dušilca, izgleda pa kot da je dušilec še vedno notri :) Duo-tech rules :))

sprejemam tudi predloge za internetne strani kjer se bi takšna roba prodajala, recimo v italiji ali nemčiji/avstriji...

@biHONDA...če boš kaj bral tule, premisli za izpuhe...:)) z veseljem odkupim in to za pametno ceno :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za moje pojme najlepši auspuhi za XX.. Na youtubu je tudi filmček in pomojem tudi zvok da kar lep!

Tole bo padlo če bo le kaj cekinčkov viška ostalo:

BLUEFLAME

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!