Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

To pa je meni najljubša BlackBird barvna kombinacija. Če se ne motim imenuje honda to barvo "Gunpowder black". Je pa kot neka limited edition varijanta. Veliko srečnih km z njo. Jaz upam, da bom nekoč tudi sam lastnik take :)

:yes: nekaj let nazaj se je taka prodajala v TCju, zdaj jo vozi forumašica MDR. Tudi meni je the best.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaj to je tista, ki je imela spredaj počeno plastiko pri ogledalu in napokan pokrov zadnje luci? Sicer pa zelo dobro ohranjena.

Imaš srečo, da moja boljša polovica raje izbrala rdečo varjanto. =)

lp, dejan

To je tista :naughty: Razen teh dveh "napak" vse ostalo odlično za ta letnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je potrebo kodiranje glede na HISS sistem?

Ključ je potrebno kodirati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ključ je potrebno kodirati.

Hvala kolega.Moram takoj uštimat rezervo. Poletje je pred vrati... :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Rabim na hitro pomoc

Motor mi je med voznjo vgasnil, cajgri ze preden mi je vgasnil na nulo. Sem sel enemu da mi je zmeril pa ne fila akomulatorja nic. pa me zanima ce ve kdo kaj bi to bilo. Ce je altenator al kaj je. Kje se sploh nahaj altenator, a ima se to krtacke al kako je zadeva narejena. Prosim da mi cimprej pomagate ker v nedeljo sem imel v planu eno turo tej pa bi jutr probal to zrihtat ce bi se dalo.

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Rabim na hitro pomoc

Motor mi je med voznjo vgasnil, cajgri ze preden mi je vgasnil na nulo. Sem sel enemu da mi je zmeril pa ne fila akomulatorja nic. pa me zanima ce ve kdo kaj bi to bilo. Ce je altenator al kaj je. Kje se sploh nahaj altenator, a ima se to krtacke al kako je zadeva narejena. Prosim da mi cimprej pomagate ker v nedeljo sem imel v planu eno turo tej pa bi jutr probal to zrihtat ce bi se dalo.

hvala

Kateri letnik je motor? Starejši modeli mislim, da so imeli te težave, tam do letnika 2000. Preberi vse objave v tej temi, mislim, da je odgovor na tvoje težave že napisan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Crknalo mi je navitje, pa me zanima ce kdo ve za kterega rablenga ozirom ce se da to prenaviti in kam bi to dal porihtat.sem iz celjskega konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Crknalo mi je navitje, pa me zanima ce kdo ve za kterega rablenga ozirom ce se da to prenaviti in kam bi to dal porihtat.sem iz celjskega konca

Zdravo,

Nekaj sem našel, za prenavit po moje ne bo šlo??

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_OPREMA/ad.asp?ID=4221688

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4503878

http://cgi.ebay.de/CBR-1100-XX-LICHTMASCHINE-STATOR-CBR1100-EINSPRITZER-FI-/150551084630?pt=Motorrad_Kraftradteile&hash=item230d8b3e56

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tuki pise da je za einspric motor, a je to isto al kako je s tem, k jst imam se frgazorje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tuki pise da je za einspric motor, a je to isto al kako je s tem, k jst imam se frgazorje

Ce rabis prenavit, kontaktiraj Rumenega. On je to sam naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka resno al ka. Kako lahko to sam nardis. Sm klical par ljudi pa so rekli da ni dobr to prenavijat ker ne bo motor sel kot je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

ton, a si že dal delat rezervni ključ?

Žal ne še. Nekako si ne vzamem časa. Tudi sicer mi časa primanjkuje za kakšen kilometer več. Ker se vsak dan vozim v Koper mi nikakor ne uspe z motorjem do Honda servisa. Bom pa moral v kratkem to urediti, v avgustu namreč načrtujem nekaj poti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Nekaj na temo menjave ročic (krmila) sem v tej temi že prebral. Zanima pa me koliko višje so ročice od VFR, ki naj bi ustrezale za namestitev in ali je potrebno v tem primeru podaljševati tudi "zajle". Če sem sam na motorju mi drža sicer zelo odgovarja, s sopotnico pa se pojavi problem, če je naslonjena na kovček, se med nama ustvari prevelik prostor in vrtinčenje zraka med nama ni prijetno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj na temo menjave ročic (krmila) sem v tej temi že prebral. Zanima pa me koliko višje so ročice od VFR, ki naj bi ustrezale za namestitev in ali je potrebno v tem primeru podaljševati tudi "zajle". Če sem sam na motorju mi drža sicer zelo odgovarja, s sopotnico pa se pojavi problem, če je naslonjena na kovček, se med nama ustvari prevelik prostor in vrtinčenje zraka med nama ni prijetno.

Zajle so zadost dolge, se bova enkrat za vikend dobla pa boš vidu kakšen je občutek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajle so zadost dolge, se bova enkrat za vikend dobla pa boš vidu kakšen je občutek

Danes sem se pogovarjal z enim gospodom, ki je v eni izmed mototrgovin kupil povišano krmilo od LSL in pomaknjeno nazaj proti vozniku, da tudi stekla ni potrebno menjati. Sicer pa takoj ko ujamem kaj časa se lahko dobiva. Te kontaktiram na PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Z dvignjenim krmilom se pozicija voznika po mojem precej približa stilu kakšne Yamahe FJR... Imam srečo da se s svojo višino (199cm) dokaj udobno peljem..

Mimogrede ima kdo namontiran MRA vetrobran v stilu RACING ali TOURING?? Edino veter me zaradi višine udari naravnost v glavo :headbang:, zato me zanima kako bi izgledalo to no Blackbirdu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam na mojem LSL krmilo in touring MRA varjanto. Pri moji višini 182cm tudi mene veter zadane direkt. Boljše počutje, če se malo dvignem ali malo spustim s čelado. Mogoče bi poizkusil se vario varjanto ali pa nazaj na original ročke. Če bi kdo rad poizkusil, se lahko kje najdemo.

Za višje krmilo je še ena opcija. Nastavki za povišanje in zraven extra preload adjuster (http://www.jaws-motorcycles.co.uk/bird2.htm#risers). Naj bi bilo nekako enaka višina kot vfr ročke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha to kombinacijo bi pa res rad videl!

Lahko bi Blackbirdovci naredil en takšen mini meeting ali kakšno skupinsko vožnjo..

Samo predlagam, če je še kdo za?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha to kombinacijo bi pa res rad videl!

Lahko bi Blackbirdovci naredil en takšen mini meeting ali kakšno skupinsko vožnjo..

Samo predlagam, če je še kdo za?

Ja kar določimo datum in kraj srečanja.

Samo ne kje na koncu Slovenije.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kar določimo datum in kraj srečanja.

Samo ne kje na koncu Slovenije.

lp

ME 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam srečanje v ljubljani, glede na to da je v sredini in tako teoretično od vseh enako oddaljena.. :)

Lahko se zmenimo že ta vikend, edino če komu bolj ustreza termin med tednom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!