Skoči na vsebino

Honda CBR 1100 XX Blackbird


Tatjana

Priporočene objave

me zanima kje kupujete potrošni material za xx-e?

Keri potrošni material te pa zanima? Olje, filtri, ležaji, zavorne ploščice?? Jaz oljni filter kupim v Louisu, zračni filter sem kupil preko ebaya in ga samo perem, predvčerajšnjim sem zamenjal ležaja v prvem kolesu (kupil v Tinex-u).. 

Kar se tiče zavor pa pomojem najbolj original, riskiraš tistih par € več in imaš ploščice, ki ti ne jejo diskov.. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keri potrošni material te pa zanima? Olje, filtri, ležaji, zavorne ploščice?? Jaz oljni filter kupim v Louisu, zračni filter sem kupil preko ebaya in ga samo perem, predvčerajšnjim sem zamenjal ležaja v prvem kolesu (kupil v Tinex-u).. 

Kar se tiče zavor pa pomojem najbolj original, riskiraš tistih par € več in imaš ploščice, ki ti ne jejo diskov.. :/

točno to kar si naštel in še kaj.hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so regler zamenjali na uradnem servisu v Berlinu, pa ti ga ne priporočam, ker je drago :)

Zračni filter: KN in samo pereš. Tudi lepše diha. Oljni filter: AS Domžale. Zavorne ploščice Nissin pri Španu. Gume Michelin Pilot Road 2, spredaj pa že PR 3, tudi zadnja bo PR 3, ko bo ta pri koncu. Veriga: Čarman. Svečke: Louis. Generator oz. alternator: ebay. Akumulator: Grajzar.

Imel sem ga že v Elisi, na AS-u in pri Čarmanu, pa nimam čez nobenega pripomb. Zadnje čase sem bolj pri slednjem, ker sem pri njem dobil tudi klip-on in pokrov motorja, kar sem predlani poškodoval.

Pa srečno vožnjo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zračni filter je že naročen,kn, ostalo nakup po potrebi.no še malo konfekcije v barvah Honde še za nabviti, a ne najdem kaj dosti na netu  :dry: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe res je, rdeče in modre so pri nas sploh popularne, zanima me edino zakaj so TITANIUM barve tako redke?? Ali so jih namenili samo za določen trg, ker pri nas jih skoraj ne vidim? Ker sta dva odtenka sive, en je svetel te sem že videl pri nas, temno sive (kot titan) pa res ne vem če sem jo že srečal..

si mislil tole kombinacijo mogoče?

post-15438-0-75636600-1367861226_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da obstaja ena barvna kombinacija izključno za USDM, mislim da je mišljena tale barva: TIT.JPG

 

Drugače pa toplo priporočam tale "tuning": http://www.fireblades.org/forums/articles-honda-cbr-1100xx/27486-increasing-ride-height-honda-cbr-1100xx-blackbird.html

Motor postane neverjetno bolj vodljiv in omogoča večje naklone.. Če je kdo za to se lahko po dolgem času zorganizira en mimi-meet ČrnihTičev :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da obstaja ena barvna kombinacija izključno za USDM, mislim da je mišljena tale barva: TIT.JPG

 

Drugače pa toplo priporočam tale "tuning": http://www.fireblades.org/forums/articles-honda-cbr-1100xx/27486-increasing-ride-height-honda-cbr-1100xx-blackbird.html

Motor postane neverjetno bolj vodljiv in omogoča večje naklone.. Če je kdo za to se lahko po dolgem času zorganizira en mimi-meet ČrnihTičev :D.

 

mogoče ideja oziroma konkretna informacija, namreč zanima me , s čim očistiti na lep sijaj nazaj izpuhe, konkretno cev izpuha?se dobro vidi na moji fotki kako je sflekana cev izpuha.

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tvoj letnik ima tam v cevi katalizator. Tako se tisti del pregreva in ostanejo taki lepi vzorci. Ce xx se resno peljes lahko posledicno obarvas alu zadnjo vilico v rjav odtenek na tistem odseku.

 

Torej lahko zamenjas lonce za kaksne druge. Lahko odrezes cev, zbijes katalizator ven in nazaj zavaris ali pustis original kot je in pozabis na vse skupaj..

 

Za poliranje loncev ti svetujem, da jih vzames dol in najdes kak vecji samostojeci polirni stroj. Tako imas max. 2 uri dela na lonec za cisti sijaj. Tudi kaksne manjse praske lahko tako saniras.  Ce bos lonce tako vrtel nad polirko, se bos vprasal zakaj vozis toliko "odvecne" teze na vsaki furi. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem svoje spoliral kar na motorju z polirno pasto Purol, gre kar fajn.. Mogoče kakšne večje raze z zelo finim brusnim papirjem (1500, 2000), potem pa pljunit v roke in drgnit.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz jo pa bolj vozim kot čistim :) Z njo sem naredil čez 52.000 km, skupne številke pa ne vem, ker je bil števec zihr prevrten. Kupil sem jo marca 2009.

Kako ste pa z navorom zadovoljni? Moja ima več KM in manj Nm od kasnejših modelov. Gre pa približno takole:

AC, 100 km/h, 6. prestava in obrat desne ročice.... štejem tam nekje kao sekunde... pri okrog 4000 rpm zajame sapo in začne bolje vleči, pri okrog 11 je na 200 km/h.... ne popustim, samo neham štet, ker me ne zanima več... vleče ko prasica, pri 250 spustim zaradi prometa. Ahh, poezija.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene vprašaš kako je ko presedlaš iz V 2 1000 cmm na tale stroj, hja čisto drugi svet, fantazija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tole me zanima, koliko stopinj vam prikazuje za hladilno v vročem vremenu med počasnejšo vožnjo, recimo skozi mesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tole me zanima, koliko stopinj vam prikazuje za hladilno v vročem vremenu med počasnejšo vožnjo, recimo skozi mesto?

 

Meni je pokazala že tudi 110 °C, ko sem se enkrat cijazlil skozi Hrvaško. Ne se ustrašit, po mojem ni nič nenavadnega, vsaj tja do 122 °C. Vsaj tako pravijo v navodilih:blackbird.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pokazala že tudi 110 °C, ko sem se enkrat cijazlil skozi Hrvaško. Ne se ustrašit, po mojem ni nič nenavadnega, vsaj tja do 122 °C. Vsaj tako pravijo v navodilih:blackbird.jpg

:OK: hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče izpadem malo len a sem že iskal in sicer kakšen aftermarket sedež za xx, malo bolj potovalno narejen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne še, so pa ljudje ki so kupili bagster-jev gel sedež zelo zadovoljni in pravijo da je rit zelo hvaležna. Mislim pa da te nadgradnje niso poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekje do 300 evrov.jah naša malo jamra, da jo naprej nese na originalnem.tile na top sellerie niso slabi na pogled in cenovno nekoliko ugodnejši od bagsterja.corbin pa mi deluje tko tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kdo ve za koga za majice za Honda logote, tisk ali vezenje, ker tele od Gas fashion so kr drage.vem da niso slabe a tko je kriza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve za koga za majice za Honda logote, tisk ali vezenje, ker tele od Gas fashion so kr drage.vem da niso slabe a tko je kriza.

Oj Bobi

 

kontaktiraj člana vulkan-a...on je že rihtal te zadeve ko je imel še hondo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj Bobi

 

kontaktiraj člana vulkan-a...on je že rihtal te zadeve ko je imel še hondo....

živ

 

hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh me malo matra, kdaj je dejansko rezerva?ko utripa črni kvadratek čez rdeče polje ali ko preneha utripati oz.izgine in ostane samo še rdeče polje?ker pri današnjem tankiranju sem lahko dolil le 17 litrov, ko je čez rdeče polje utripal črni kvadratek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ima rezervoar kapaciteto 23l z rezervo, lučka naj bi začela utripati pri 3l rezerve, vendar se vsaj pri meni to zgodi precej prej.. Če si nalil 17l si imel še 6l v tanku, tko da še za slabih 100km vožnje.. :)

Jez grem po navadi tankat kmalu po tem, ko mi gori še zadnja črtica (črna), sem bolj miren.. Ob mirni vožnji na približno 250-300km, če se mal bolj živo vozim pa na 180-230km.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!