Skoči na vsebino

Turbo na skuterju


Red Arrow

Priporočene objave

čaki mal kolikor sem jaz osveščen turbina za 2taktne motorje ne obstaja.

naj me kdo popravi z virom :?

maš prov;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harko, a veš da sm tut jst to razmišlu ampak jst vseen ta motor ne bi imel za vsakdanjo uporabo... razmišlu sm o TP DR Due Plus 75cc kitu, Stage6 gred, Stage6 kuplunga, Malossi Multivar, Yasuni izpuh... tko en pošten high end... kwa pravš?

Drgač pa :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harko, a veš da sm tut jst to razmišlu ampak jst vseen ta motor ne bi imel za vsakdanjo uporabo... razmišlu sm o TP DR Due Plus 75cc kitu, Stage6 gred, Stage6 kuplunga, Malossi Multivar, Yasuni izpuh... tko en pošten high end... kwa pravš?

Drgač pa :topic:

to je BV, kup en pošten midrace pa se boš lahk vsak dan vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja red arrow taki post moraš božičku poslat mogoče se te bo letos za božič usmilil. drugače pa je turbo na skuterju popolna bedarija saj tega noben ne rabi. je pa zanimivo da vsi vozniki 50cc skuterjev razmišljajo o strašnih predelavah ter montiranu razno raznega dreka na svoje vozilo. v 50 kubičnih 2 taktnih motorjih ni prihodnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se v nobenem tuningu ni prihodnosti pa kaj zdaj? Nekaj si je treba začet v life, eni pač drkajo igerce cele dneve drugi pa mopede šraufamo, tak da robtech ta je bla neumesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki mal kolikor sem jaz osveščen turbina za 2taktne motorje ne obstaja.

naj me kdo popravi z virom :?

Itak obstaja, ne rabiš vira, res pa da se gre za dvotaktne dizelske motorje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dj runner hvala da sodiš poste. btw smo že zelooo :topic: :topic: mogoče bi si dragi kolegi umislili raje malo več kubikov kot pa turbo, nos, nitro v tank pa nevem kaj še razno raznih bedarij ki bi jih vlili v tank samo da bi dobli še tistih 5km/h poleg in bi bili hitrejši od kolega. poleg tega pa očitno nekaterim ni jasno da tuning ne pomeni samo močnejšo mašino ampak tudi vzmetenje, zavore... očitno eni res ne vemo kaj pomeni tuning in rabimo nekoga da nam to pove. hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej kaj je lepše, da nekoga ko ma 250ccm moped neseš z ninjo 6ko al z skuterom ko ma 70ccm, tisto za vzmetenje itd pa tak večina ve da treba preuredit no vsaj tisti ki grejo do konca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledena tistega kisika. To je že imel en v apnu pred približno 30timi leti v trbovljah. Narejeno pa je imel ne natančno a učinkovito in sicer ne v koleno ampak je imel cev iz jeklenke speljano v uplinjač od zadaj od koder pride zrak ne pa v koleno.

Mislim pa da bi kisik v kolenu mešanico pokvaril saj kisik ne gori sam od sebe le poveča izgorevanje zato se še vedno rabi zraven bencin če pa bi dal O2 direkt v koleno bi razredčil mešanico.

Aja pa u hrib se je baje s tisto štirko pelu 100 kmh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!