Skoči na vsebino

Prevleka sedežev


Priporočene objave

LP!

Zanima me, kolk bi kej stana prevleka sedeža? Motor je Aprilia SR 50 DiTech. Rabim zato, ker je na sedežu za sopotnika pol cm sedeža razparanega čist na konc (komi se vid) :huh: Ne se smejat :) ač ob priložnosti pa bi pol tud zic za voznika spreobleku, k mi ni všeč an. Torej, kolk kovancev morm nabrat iz šparovca?

Lep dan vsem! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupvat se mi ne zdi smiselno... če pa lahko preoblečem :) Hvala za vse informacije, slikam ko bo :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem zaradi nesporazuma... napisu sm sedež... mislu sm preobleko... preobleko si bom naročil in ni drago, preko scooter-center.com stane 22,45 € pa še pošten je... KLiK

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am lej arrow na scooter-centru če misliš kupovat kej, ti povem zakaj so une pike

zelena: je na zalogi

rumena: mogoče 50-50

rdeča: nema više :P

tko da boš mogu mal počakat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko da boš mogu mal počakat :)

em, glede pik vem, nism tok DUMM... saj grem na faks! :D

em... ja jebi ga, bom pa počaku, sj mam original sedež, sam ka je na prevleki 10cm razpoka in ne zgleda fajn, tko da novo preobleko rabm za drugo sezono... high end pa to... ko te bom na dragu za sabo pustu, zato veš, da bodo vidl da mam lep usnjen sedež... :P

:yea1: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aahahhahahaha :lol1: :lol1:

dobr dobr, če boš ti kupu tole prevleko, bom jz začel delat plastike ULTRA CARBON plastike, tko da boš vedu ko te z high endom počm da boš vedu zakaj. :D :D uf treba mtkin avto na skrivaj prodat da bom lohka mel karbon plastike, a jz bom reku da so ga ukradl čez noč :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faca... si pa optimist :hmm:

;)

100 čukov te pride karbon plastike preko scooter-center.com... zdj nwem če za aprilio tut ampak za runnerja majo... :kva2: mogoče bom pa še nabavu enkrt... enkrt... enkrt ko mi ne bo škoda dnara za styling :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr jst dobim od enga mojstra nazaj karbonski ščitnik za ketno, pa vam pošlem sem gor slikce pa bote povedal če se splača

reku je da komplet oklep za sportaka pride 20% ceneje kot drugje :OK: se pravi da bi tut za skuta prišlo veliko ceneje kot na SC ali SA, sploh pa ker na tem služijo tudi te firme

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem da te firme profitirajo ogromno od tega, dj mi plis probi zvedet kolk bi koštalo karbon "oklep" za runnerja... :) sam fora je v tem, ker na SC prodajajo to plastiko, ki pa ni enaka originalni ampak je ful spremenjena...

vid se, da je spremenjena na vsakem koraku... bolj izzivalno zgleda... če mi dobiš tako plastiko karbon stil dost cenej od tega ti dam za 3 pire... ;) Karbon stajl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja smo waaaaaaaaay off ampak:

lahk daš pa temu mojstru samo da ti prevleče s karbonom, da imaš potem izgled karbona

ponavadi se daje več plasti karbona da je trdno, tebi bi pač dal samo eno plast povrhu plastike, da bi imelo bolj funkcijo izgleda, pa še veliko ceneje bi bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni tolko do karbona kot pa do nove oblike plastik... upam da si pogledu link, pa boš vidu kakšna razlika je med original in to plastiko... original plastiko pa v vsakem primeru ne bom farbu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo koci, dej mi povej kok bi me prišlo da bi mi maš plastike premazu s tem karbonom? se prav spreda, boki, spodnja plastika od SR, približno usaj da vem :)

aja arrow am sr žal nima takih plastik za kupt :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja arrow am sr žal nima takih plastik za kupt :(

hehehehehe... :D muahahahaha.... :lol1: :lol:

okey, šalo na stran, fantje, zadeva je resna, harko bi rad plastike pa jih ne more dobit.... :D

joke... ja, sj se vid ne... runner... že ime pove, da je v svetovni eliti... lol... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:huh: :angry: o mamu ti...... :grim

jah nism jz kriv da pač nedelajo plastik, pa sej zakaj bi jih če je že tko aprilia sr Lepa da jim nč ni treba delat dodatnih plastik :P :P

runner pa aerox mata tok delov ker orginalna nista lepa :D hahahahah :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pusti mojo j*** svojo... ;)

drgač pa runner je lušten, nism najdu velik plastik zanj, aerox jih ma pa na tone... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harko, klikni TUKAJ in temu pošli PM pa ga upraši kok bi pršlo, mislim pa da kvadratni meter karbona pride okoli 23€

red arrow....veš zakaj ne delajo plastik za SR, zato k vejo da jačih ko so original ne bodo mogli nardit, pa če nevem kakšne nardijo :OK:

pri runnerju pa aeroxu pač so take ko so in jih morjo popravljat :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey, ne razpravljam več... ampak... kvadraten meter karbona 23€? WTF? Še barvanje je dražje... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hoj!

Mene pa zanima če kdo ve kje se, da naročit sedež za skuter. :blink: Kolk to stane?

Vem, da obstajajo prevleke za sedeže.

No mal se razgovorte ;) , pa upam, da bom kej pametenga zvedu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

100% jih majo na scooter-attacu al pa scooter-centru ....prevleke se da dobit lah ga das pa tut barvat sedez :) te bi pomoje cenej prslo....drgac sm pa ze slisu da je slo nekaj ljudi h krojacu in jim je on naredil sedez :) pa se poceni je blo:) drugace pa niso nevem kako poceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!