Skoči na vsebino

Prevleka sedežev


Priporočene objave

mah, kavč od kolega so s pravim usnjem oblekli za 40 jurjev, pa ma 6 sedežev, pa prav vlek je, tak robustn pa to. verjamem da za tale sedež ne bi plaču kej velik

LP

Popravljeno . Popravil DrummY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okey, ne razpravljam več... ampak... kvadraten meter karbona 23€? WTF? Še barvanje je dražje... :)

Pride več plasti karbona, ne samo 1 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

skratka, upam da paše semlele.. Na aeroxu mi je napokalo usnje na sedežu.. Skratka, zanima me, če kdo ve kje bi dobil material, ki se uporablja na motorjih? Predvsem mi je všeč tisti ki je malo gubast (nevem kako bi opisal, taka zrnata tekstura) ali pa kak ala karbon look.. To so verjentno vse umetne zadeve, vendar nisem še niker zasledil, da bi se tak material lahko kupil.. Taki materiali so zadnje čase bolj kot ne na vseh novi skuterjih.. na aprilii sem recimo videl tak fin material..

Skratka, kje se da dobit zadevo, preden naročim grdega original yamaha?:)

hvala!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dal sedeže preoblečt v pravo usnje in sem zelo zadovoljen. Mogoče res edino kar pravijo da se nekoliko "zliže" (čeprav meni se še ni :D ), drugače pa ne boš razočaran če daš preoblečt v skaj (naredi pa ti tole kakšen tapetnik, če imaš dovolj močno pištolo za klamfanje pa lahko sam).

Aja no je pa res da je pri meni vse skupaj malo drugač ker mam cestaka, na skuterju pa ne vem kak bi zgledlo... hm...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skratka, upam da paše semlele.. Na aeroxu mi je napokalo usnje na sedežu.. Skratka, zanima me, če kdo ve kje bi dobil material, ki se uporablja na motorjih? Predvsem mi je všeč tisti ki je malo gubast (nevem kako bi opisal, taka zrnata tekstura) ali pa kak ala karbon look.. To so verjentno vse umetne zadeve, vendar nisem še niker zasledil, da bi se tak material lahko kupil.. Taki materiali so zadnje čase bolj kot ne na vseh novi skuterjih.. na aprilii sem recimo videl tak fin material..

Skratka, kje se da dobit zadevo, preden naročim grdega original yamaha?:)

hvala!

lp

miha.mlinaric@mail.com---> tega dodaj na msn, se spozna na zadeve. Jaz sem mu dal pretapicirat sedež pa je res naredil tako kot treba :grim za 6k. Prevleka je pa sky.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prejšnji strani sem zasledil da se da tudi barvat...

Mel sem rdeče črn sedež..sedaj je pa od sonca in drajsanja in vsega že čisto zbledel in j že nekako čudne oranžne barve. Motor sem dal celotn pobarvat, pa maska druga pa vse, motor ko nov, pa mi ta sedež nikakor ne paše zraven... Zdej me pa zanima kako je z barvanjem usnja? Gdo mi to lahko naredi? Pa če je potem to res uredu? Ma gdo iskušnje s tem? Da ne bi potem slučajno barve spuščalo ali kaj podobnega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 3 let pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!