Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


APN_6

Priporočene objave

Pozdravljeni mene pa zanima, če ma kdu doma "frgazar" za APN6 l.86, ki po možnosti brezhibno deluje.

Če je bing 18, mam bratranca ki ma kakšne tri komplete doma :rolleyes:

(sam povej kolko maš napisano številko gor, pa ti bomo lažje pomagal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bing 18, mam bratranca ki ma kakšne tri komplete doma :rolleyes:

(sam povej kolko maš napisano številko gor, pa ti bomo lažje pomagal)

Kolk pa to zboljša? Zdej mam še vse original gor, pa me zanima ali bi mi kaj zboljšalo če bi dal Bing 18 gor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa to zboljša? Zdej mam še vse original gor, pa me zanima ali bi mi kaj zboljšalo če bi dal Bing 18 gor :rolleyes:

Brez veze,ker ga zaliva oz. imaš ful problemov z nastavitvijo zraka.Policaj takoj vidi,da je predelano....boljše original malo pobrusit in menjat dizo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk pa to zboljša? Zdej mam še vse original gor, pa me zanima ali bi mi kaj zboljšalo če bi dal Bing 18 gor :rolleyes:

Mogu bi še kanale na cilindru pobrusit drugače je brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pa zanima kje bi dobil šalter za smernike(žmigovce) za APN 6. Nekaj takega:

28012009168.jpg

Torej tisto spodnje. Če kdo ve kje se dobi, ali pa če kdo IMA naj mi prosim pove, ker bi ubijal za to :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima, če kdo pozna kakega majstra, ki bi mi lahko predelal novega Alpinota, da bi pridobil na končni hitrosti. Pa da bi bilo kolkr tok legalno in neopazno(policaji) ?? Zanima me pa kjerkoli na Goriškem, Notranjskem ali Gorenjskem.

Kdorkoli??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če kdo pozna kakega majstra, ki bi mi lahko predelal novega Alpinota, da bi pridobil na končni hitrosti. Pa da bi bilo kolkr tok legalno in neopazno(policaji) ?? Zanima me pa kjerkoli na Goriškem, Notranjskem ali Gorenjskem.

Kdorkoli??

Ehehehe =). Mah novi zobniki( 32 zadaj, 14 spredaj), 5 marča(prestava,brzina), spilit na 60ccm cilinder, nov bat (priporočam Meteor ali Konig), spilit kanale na senior(star kros od Tomosa) ter sedaj nevem kakšen fergazer majo nove 6ke. Če maš 12 Bing, menjaj z 16 Dell'orto , posledično novo, večje sesalno koleno, ter filter. AJA PA NOV ASPUH!!! Sam imam MF Cobro in prav lepo vleče. Potem ti bo šla realnih 85 km/h. Ne pričakovat več. To je za 6ko :whistle::worship: .

Aja...kje!!! V Nivi Gorici neki Mrčelo(malo povprašaj po Gorici) tam pri merkurju. Mah bolje da sam doma uštimaš s pomočjo sošolcev, prijateljev, očeta, strica :)

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehe =). Mah novi zobniki( 32 zadaj, 14 spredaj), 5 marča(prestava,brzina), spilit na 60ccm cilinder, nov bat (priporočam Meteor ali Konig), spilit kanale na senior(star kros od Tomosa) ter sedaj nevem kakšen fergazer majo nove 6ke. Če maš 12 Bing, menjaj z 16 Dell'orto , posledično novo, večje sesalno koleno, ter filter. AJA PA NOV ASPUH!!! Sam imam MF Cobro in prav lepo vleče. Potem ti bo šla realnih 85 km/h. Ne pričakovat več. To je za 6ko :whistle::worship: .

Aja...kje!!! V Nivi Gorici neki Mrčelo(malo povprašaj po Gorici) tam pri merkurju. Mah bolje da sam doma uštimaš s pomočjo sošolcev, prijateljev, očeta, strica :)

Amm... :) Ja, ne več no, kak star moped bi že upal tako šraufat, čisto nove zadeve pa ne bi ravno žokal.. No, bom vidu. Kje bi pa lahko vse to nakupil pa kake so kaj cene?? Avspuh mam že nagledan :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če mi vsaj kdo ve povedat a paše Mf Cobra Bullet 124 avspuh na novega Alpinota(direkt iz tovarne) ?

lp

Ne paše, ker so vsi MF power izpuhi za APN narejeni za železne cilindre, na tiste Alpinote (z alu cilindrom) pa ne pašejo. Lahko po svoje gor navariš in predelaš da paše, lahko pa daš okrog 2,50€ za tecno adapter in normalno privijačiš na cilinder.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če mi vsaj kdo ve povedat a paše Mf Cobra Bullet 124 avspuh na novega Alpinota(direkt iz tovarne) ?

lp

Na cilinder se že da prišravfat, sam krivina na avspuhu ni uredu. Js sm mogu kr velikrat prerezat pa švasat :glare: ...sam zdej pa dela k urca :P

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, bi se najraje kar izognil kakemu švasanju..

Kater je še tak avspuh, da bi resnično povečal hitrost motorja? Da se da mogoče tud novega kupit? Pa da seveda paše na alpinota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš različne MF-e sam verjetno noben ne paše na tanovga alpinota...pa tut tist avspuh ki je bil na tastarih 6-kah (lipnik) je, sam tut nebi pasu gor... :hmm: ...zdej kakega drugiga avspuha js ne poznam lahka pa iz tega daš blokade vn. Pa že tut če bi tisto krivino ki je tk zavita, odrezu da bi bla cev bol naravnost bi ti bol šlo, sam če si reku da nebi nč rezu oz. švasu pol mislim da neboš našu takega avspuha.

Za 6-ko js poznam sam MF pa lipnik pa tte ko jih zdej delajo in so original. Druge js ne poznam.

Mogoče kdo drug...

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpušni sistem Tecno tut obstaja..sem glih najdu na predelaj.si

čeprav prvič slišim za njega :huh:

sam nevem a paše na 6-ko

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm tud jst že gledu, sam pomoje je tole za avtomatik. K a35 so avtomatiki se mi zdi.

Torej un tecno adapter sm že naroču pa tačke za motor tud:) Avspuh bom v tem tednu kupu, mf cobra. Kaj bi se še kaj tazga dal prek neta naročit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto . net/_MOTO/ad.asp?ID=2817492 :worship::worship::worship::worship::worship::worship:

prodam omenjen motor apn 6 odlično ohranjen. ima razbito spredno luč...no je sploh nima k sm jo odbou stran...motor nč predelan ma 42L bat. uplinjač bing 99. kanali brušeni...zadn del motorja je odrezan da pol meče blat 20 m. v zrak. Motor ima pnevmatike od cbr1000 to je zato da bol gre...končna hitrost je okoli 200km/h (če ga iz triglava vržeš)...motor je vredn ogleda ter nakupa.

ne odgovarjam na mail blank.gifblank.gif

-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm tud jst že gledu, sam pomoje je tole za avtomatik. K a35 so avtomatiki se mi zdi.

Torej un tecno adapter sm že naroču pa tačke za motor tud:) Avspuh bom v tem tednu kupu, mf cobra. Kaj bi se še kaj tazga dal prek neta naročit?

Ka je to tecno adapter?

In a zdej si se odloču da boš rezu pa švasu?

http://www.avto . net/_MOTO/ad.asp?ID=2817492 :worship::worship::worship::worship::worship::worship:

prodam omenjen motor apn 6 odlično ohranjen. ima razbito spredno luč...no je sploh nima k sm jo odbou stran...motor nč predelan ma 42L bat. uplinjač bing 99. kanali brušeni...zadn del motorja je odrezan da pol meče blat 20 m. v zrak. Motor ima pnevmatike od cbr1000 to je zato da bol gre...končna hitrost je okoli 200km/h (če ga iz triglava vržeš)...motor je vredn ogleda ter nakupa.

ne odgovarjam na mail blank.gifblank.gif

-

Kupim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubeci mam še neke dela od BT-ja (feltne, diske, števce, motor...), pa še enega celega ki laufa če kdo kaj rabi

PM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je to tecno adapter?

In a zdej si se odloču da boš rezu pa švasu?

Kupim...

Jah un adapter za avspuh "priklopit", če sm prov zastopu. Ne, če ne bo treba ne bom nč, če ne pa ni izbire :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!