Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


APN_6

Priporočene objave

če ne veš kako je potem ne pametuj :)

bom drugače vprašal:

kako naj vem katera je primerna svečka za mojga apn-ja

katere svečke se vgrajujejo

pozabi na bat pozabi na cilinder pozabi na frgazer, zanima me samo svečka

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetn dobi preveč bencina.

tako je. ali premalo zraka.

ampak ne bi, hvala. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smilijo se mi tisti ki pametujejo, ki nimajo osnovnega pojma hahaha

takšne le ignoriram :)

Tudi jaz take ignoriram - razen kadar pride k meni kot stranka z namenom pohitriti svoje vozilo. Zal je taksnih bedakov vedno vec, in hodijo vedno pogosteje. :) Ce bi bil tako pameten kot se dela, ne bi prisel meni kot stranka da naredim tocno tisto glede cesa je pameten, ampak bi si svoj voz postimal sam. In tudi ne bi spraseval na forumih kako in kaj. :evilgrin:

p.s.: vem, vem, letelo je name, prav zato pa se iz teme umikam. :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

jat pa bi v svojega alpinota vgradil 5 prestavo, samo ne vem ker spredni zobnik bi bil zraven 5 najbol primeren??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 bo čisto vredu, da boš imel dobre pospeške in solidno končno hitrost, seveda v kombinaciji z resonančnim izpuhom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to seveda imam lipnika, sedaj pa mislim vgraditi še 5 prestavo in 13 zobnik. Nekaj pa sem mislil tudi na 38l bat če to sploh obstaja? ali pa bat ki ima v trupu luknje a je laži ali nekaj takega ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to seveda imam lipnika, sedaj pa mislim vgraditi še 5 prestavo in 13 zobnik. Nekaj pa sem mislil tudi na 38l bat če to sploh obstaja? ali pa bat ki ima v trupu luknje a je laži ali nekaj takega ?

38 L bat seveda obstaja, luknje pa so uporabne edino če ima sesalno lamelo, drugače pa to ne dela.

lp

Franc

Popravljeno . Popravil franc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

luknje pa so uporabne edino če ima sesalno lamelo

tak bat je uporaben le na A35 motorju, vsi starejsi z litozeleznim cilindrom so imeli sesanje krmiljeno z batom, in luknje so ravnot tam kjer ne bi smele biti. tako da to odpade. L 38, pa je to to. Ce hoces se korak dlje gres na 40 mm, pa imas se rezerve za en sus na cilindru ce gre kaj narobe. Pri 42 mm se zadeva zakljuci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak bat je uporaben le na A35 motorju, vsi starejsi z litozeleznim cilindrom so imeli sesanje krmiljeno z batom, in luknje so ravnot tam kjer ne bi smele biti. tako da to odpade. L 38, pa je to to. Ce hoces se korak dlje gres na 40 mm, pa imas se rezerve za en sus na cilindru ce gre kaj narobe. Pri 42 mm se zadeva zakljuci

Samo ne seri ga s 40mm na novem cilindru... Uglanem najboljše bo če dobiš Vertexa, ali pa Elko (König), drugače pa bo tudi Meteor uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak bat je uporaben le na A35 motorju, vsi starejsi z litozeleznim cilindrom so imeli sesanje krmiljeno z batom, in luknje so ravnot tam kjer ne bi smele biti. tako da to odpade. L 38, pa je to to. Ce hoces se korak dlje gres na 40 mm, pa imas se rezerve za en sus na cilindru ce gre kaj narobe. Pri 42 mm se zadeva zakljuci

Brušenje cilindra žal odpade der imam tanou alčuminjast cilinder. dau bi pa še 38L bat ker baje se kr dost pozna. Sam ne vem kere zname bat bi biu najbolši in kje bi se ga dalo kupit?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne seri ga s 40mm na novem cilindru... Uglanem najboljše bo če dobiš Vertexa, ali pa Elko (König), drugače pa bo tudi Meteor uredu.

Aha hvala ti. glede 5 prestave pa je verjetno vseeno kera firma je ?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

to sta plovček pa diza za ferg dellorto SHA 14, če ga nimaš ti tole nau prou preveč nucal :D

Popravljeno . Popravil mid25
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sta plovček pa diza za ferg dellorto SHA 14, če ga nimaš ti tole nau prou preveč nucal :D

Ja sej jst imam dellorto 14 :D zato me pa zanima kaj s tem pridobiš?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau boš pridobu na obratih, ampak če daš večjo dizo se da zgodit, da ti bo pod štantgasom zalival se prau ga boš mogu mau povečat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!