Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


APN_6

Priporočene objave

mau boš pridobu na obratih, ampak če daš večjo dizo se da zgodit, da ti bo pod štantgasom zalival se prau ga boš mogu mau povečat..

aha. ja sej pol pa mau zrk naštimaš pa daš kšno številko majšo dizo no. pa sej jst rabm itak 64 dizo ker mam športn filter
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ja poi ti bo pa tole prou pršlo ja :) če zamenaš sam filtr ti ne nuca prou preveč, razn na zvoku :D

sam dej ti men povej kje si ti to kupu? pa če maš športn filter povej kerga pa kok si kej zadovoln z njim pa kok pridobiš?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm kupu fergazer pa kolen že ene dve let nazai, preštimal kolen tko da pride še v okvir (ne visi na strani) vendar sm se odloču da ga nebom obdržal- saj bi blo potem priporočljivo tut kej druzga zamenat, vendar sem itak kupu 125-ko in sm to idejo opustu... drgač pa najbol da to kupš kr na tej strani k si jo prlepu (mislm da boš še najcnej skos pršou) za filter pa neb vedu, najbol da še mau pogledaš v isti trgovini, al pa še klele čej kej:http://trgovina.cilinder.si/index.php?cPath=222_351&osCsid=v2r2v9v962rea4cimg4ra9r2gk06b7cb. Največ boš pridobu če boš kupu uboje filtr in ta kit... Najman pa če boš sam filtr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi deli....

img7528.jpg

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...haha.. pojma nimam... slučajno sem imel fotoaparat v roki, ko sta se v bližini ustavila dva fanta in izvajala burnout na TOMOSAKI.... :OK:

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jast imam eno vprašanej in sicer a je možno da ima tomos alpino elektronsko blokado ( v špuli ali pa celo v mašino ) ker je prijatel rekel da so njemu ko je kupoval motor rekli da ima blokado in če mu jo odstranijo ? imam pa tomos alpino

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast imam eno vprašanej in sicer a je možno da ima tomos alpino elektronsko blokado ( v špuli ali pa celo v mašino ) ker je prijatel rekel da so njemu ko je kupoval motor rekli da ima blokado in če mu jo odstranijo ? imam pa tomos alpino

Možno je vse :D, ampak Tomos še nikoli ni poznal druge blokade kod zabit izpuh z zavito krivino, slabo nastavljen vžig, majhen uplinjač in pa kratke prenose. Na novejših tipih Alpink, samo izpuh zamenji in bo letel vsaj 70 km/h. Če še malo naštelaš uplinjač, daš spredaj večji zobnik pa nižaš glavo bo pa že kr konkretno letel za moped. Preverjeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mogoče poznaš koga k bi pilil kanale, nižal glave, krajšal bate? pa da naredi kvalitetno?

Prijavi se na www.mopedist.si. Jih je gor veliko, majstrov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

fantje mene zanima koku bi naredu kolenu za ferg.(mam apn grušt in gor sm dau bt mašino) da bi pršu na stran

zanima me pa še kaj lahko naredim da bo motor mel večjo moč na nizkih obratih?(morm še elektriko nastavit in ferg., namen pa mam dat gor še bt-linik kr zdej mam gor powerco in baje da lipnik da več moči na nizkih obratih,a je to res?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolena so delal tud iz vodovodnih cevi. Drugač pa izrež iz ene 2 mm jekla prirobnico (najprej na gorbo potem pa natančno pobrusi okol,..) najdi primerne fi cevi tej jih prišvasaj gor...drugač se bi pa morala dobit tud neka tovarniško narjena kolena...

Jp Lipnik je bolž za nizke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolena so delal tud iz vodovodnih cevi. Drugač pa izrež iz ene 2 mm jekla prirobnico (najprej na gorbo potem pa natančno pobrusi okol,. .) najdi primerne fi cevi tej jih prišvasaj gor...drugač se bi pa morala dobit tud neka tovarniško narjena kolena...

Jp Lipnik je bolž za nizke.

Al pa iz balance balance lahko vzameš krivino. še bolše je pa če poznaš kakega majstra da ti naredi iz aluminija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej iz vodovodne cevi sm zdej naredu..sam nevem koku bo pol mešanca dol odtekala k bi mogu vs navoj pobrusit in use :/

pa morde veš ki bi se dalo kupit že tako ukrivljeno koleno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...fantje.. ne ga srat.. kuko bo pa to zgledalo....vodovodne cevi... pa še auspuh na holandec gor dej, da ga lažje vsakič odšravfaš... ;)

... na Letališki imaš trgovino INOX center z nerjavnim INOX jeklom ( na desni strani proti centru za OMW črpalko), kjer dobiš lepe nerjavne krivine vse sorte dimenzij. Resda je stena malo debela ...1,5mm, je pa še vedno mnogo lepša in tanjša kot vodovodna....

LP ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ne zgleda tulk slabo sam me skrbi kašn pretok...ja pa kaj se dobi cev da ma na usaki strani različen fi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej ne zgleda tulk slabo sam me skrbi kašn pretok...ja pa kaj se dobi cev da ma na usaki strani različen fi?

Najdi enega majstra pa ti bo to naredil. Lahko pa se prijaviš na www.mopedist.si in ti bo gor kdo od majstrov za par € naredu krivino. še najlažje in z najmanj zajbancije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdi enega majstra pa ti bo to naredil. Lahko pa se prijaviš na www.mopedist.si in ti bo gor kdo od majstrov za par € naredu krivino. še najlažje in z najmanj zajbancije...

aaha se bom prjavu..hvala ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam apn 6 nic brusenu notr je L bt pa od atx masina. Pa od apn6 celinder ker gor je wternica gor na magnetu d mi hladi celinder gor imam lipnika kako bi se dal to se kj postimat d bi mi fejst letel ?? :mellow:

Popravljeno . Popravil dominic toreto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dominic.... če vse to, kar so fantje že 100x napisali ne bo pomagalo, namontiraj še dodatne pedale..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni spet jaz :grim . No trenutno moj APN6S počiva zaradi počene prednje gume in pa zje**nih prednjih vilic (mankajo neke puše in se vse skupaj predej maje naprej in nazaj). No in ker sem že pri nakupu novih vilic, me nekaj zanima. In sicer na kar nekaj forumih sem zasledil da naj bi na APN6 menjali vilice z vilicami od BT-ja. Je to res? Pa pašejo neposredno ali je treba kaj predelovati? Sklepam pa da so boljše od navadnih APN6?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolc iz osnovne je mel vilce od ATX-a na apn6 (ase mi zdi da je bila poštarska izvedba) - vsaj kolikor se spomnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!