Skoči na vsebino

No name riders


Thundercat

Priporočene objave

ja,ja kdor išče, ta najde :grim al pa dobi :hmm: že od nekdaj je tko :whistle:

v tem primeru kometar oz. rek ni funkcionalno primeren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kaže je imel že letos pomoč sosedov ;)

dobro,da sem že preh vedel,kdo jim varuje zbor in me pametno ni bilo dol.itak je bil pa Komn. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,ja kdor išče, ta najde :grim al pa dobi :hmm: že od nekdaj je tko :whistle:

soncy

tud jest se ne strinjam z tabo veš.....

ej a gremium MC so bli gor??

sam tko me zanima :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"STRIC BUREK", ti kar pridno hodi k dohtarju, papirje hrani, nato pa pošlji odvetniku in pridno toži

če bo to naredu, bo še prejokcal tukile na motosvetu ...

druga opcija mu je, da vse lepo pozabi, pocajta bobnič in drugič pridno kupi vstopnico že takoj ... in v tem primeru se bo še vozil lahko ... če ne ga bodo skos eni grozni angelci strašili ... vprašanje, če mam živc in jajca, da se bo še s tem ukvarju...

Pa ne mi zdej: Sta mogla kupt karte... To ni način da se spravljajo na folk. Se strinjam in sem prevzel odgovornost da sm brez karte s tem da bi prostovoljno odšel vn...

Res ni lepo, da si jih fasal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vam pojasnim, k ste me vsi tako napadl :cry:

sploh nisem pristaš nasilja, še zdaleč ne :grrr ampak tud mene včas prime,da bi koga počla, ker enostavno povedano, se nekateri na besede ne dajo ustavt. Moje mnenje je, da tuki ni bil samo vzrok neplačana karta. Slišali smo samo eno stran.

Rada bi bla pa tko popolna kot vi, k pač nikoli,v nobeni situaciji, nebi nikogar udarili.

Upam pa, da mi ne bo potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"STRIC BUREK", ti kar pridno hodi k dohtarju, papirje hrani, nato pa pošlji odvetniku in pridno toži

:OK:

da vam pojasnim, k ste me vsi tako napadl :cry:

sploh nisem pristaš nasilja, še zdaleč ne :grrr ampak tud mene včas prime,da bi koga počla, ker enostavno povedano, se nekateri na besede ne dajo ustavt. Moje mnenje je, da tuki ni bil samo vzrok neplačana karta. Slišali smo samo eno stran.

Rada bi bla pa tko popolna kot vi, k pač nikoli,v nobeni situaciji, nebi nikogar udarili.

Upam pa, da mi ne bo potrebno.

Sej človeka prime da bi koga udaru, ampak to ne naredimo. Sam jst kr verjamem njegovi plati zgodbe, ker me čisto nič ne preseneča. Se mi zdi čisto možno, da ''varnostniki'' niso imeli kej drugega za delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Sej človeka prime da bi koga udaru, ampak to ne naredimo. Sam jst kr verjamem njegovi plati zgodbe, ker me čisto nič ne preseneča. Se mi zdi čisto možno, da ''varnostniki'' niso imeli kej drugega za delat.

jaz pa žal verjamem sam tist kar vidim in ne kar slišim :grim

ja,ja nihče nikogar ne udar, vsi se kontroliramo. Poslušam vsak dan v vrtcu kolkrat jih dobijo po riti. Pa so samo živahni otroci.

ah, povedala sem svoje mnenje, saj menda ima pravico vsak do svojga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, in vi temu še vedno prav'te motorizem?....... :hmm:

Me ne zanima več. :BUA:

hja na žalost........ :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

soncy

tud jest se ne strinjam z tabo veš.....

ej a gremium MC so bli gor??

sam tko me zanima :blush:

vidu suporterje in tud debatirau z njimi in pa seveda :beer2: spil kako pivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje debilozno mnenje: Stric Burek - sam si si zakuhal situacijo. Na motozbore itaq in od vekomaj hodijo idijoti, kreteni in skrajni izmečki. Organizatorji zato najamejo še večje kretene in izmečke, da navzoče izmečke kontrolirajo in jih po potrebi izmetujejo v čim večjih količinah in v čim večji frekvenci. S tem dokazujejo in opravičujejo smisel organizacije in seveda svoje prisotnosti. Na koncu se seveda vprašamo po smislu dogodka.

Moje skromno mnenje: naslednjič kupi VSTOPNICO! Verejmi, da bo potem lažje. Je pa res, da to ne bo več točka tvojega nastopa.

PS: eto, povedal sem! Vem Stric Burek, stvari niso tako enostavne kot jih prikazujem. A pravila v norišnicah obstajajo. Preberi jih. Naslednjič, ko boš šel na motozbor.

PS2: Organizator - ...svaka čast (al' kako se že reče...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje debilozno mnenje: Stric Burek - sam si si zakuhal situacijo. Na motozbore itaq in od vekomaj hodijo idijoti, kreteni in skrajni izmečki. Organizatorji zato najamejo še večje kretene in izmečke, da navzoče izmečke kontrolirajo in jih po potrebi izmetujejo v čim večjih količinah in v čim večji frekvenci. S tem dokazujejo in opravičujejo smisel organizacije in seveda svoje prisotnosti. Na koncu se seveda vprašamo po smislu dogodka.

Moje skromno mnenje: naslednjič kupi VSTOPNICO! Verejmi, da bo potem lažje. Je pa res, da to ne bo več točka tvojega nastopa.

PS: eto, povedal sem! Vem Stric Burek, stvari niso tako enostavne kot jih prikazujem. A pravila v norišnicah obstajajo. Preberi jih. Naslednjič, ko boš šel na motozbor.

PS2: Organizator - ...svaka čast (al' kako se že reče...)

Nisem kupil vstopnice, me je mogu odvest vn. Ne pa me pretepst.

Sm reku da odgovarjam za svoja dejanja, ampak to je blo čist totalno nepotrebno. Za to se gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kupil vstopnice, me je mogu odvest vn. Ne pa me pretepst.

Sm reku da odgovarjam za svoja dejanja, ampak to je blo čist totalno nepotrebno. Za to se gre...

Prijatelj.

V tistem mojem zapisu je bilo kup cinizma, sarkazma in druge podobne navlake... Tudi sam sem reden obiskovalec tovrstnih dogodkov zato sem še toliko bolj jezen (in razočaran) ob tvoji dogodivščini. Okoli motorjev se mota zelo raznolika druščina. In žal je vmes veliko sodrge. Zato je pač treba biti posebej previden. Pa še to ni dovolj.

Naj se ti rane čimprej zacelijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kupil vstopnice, me je mogu odvest vn. Ne pa me pretepst.

Sm reku da odgovarjam za svoja dejanja, ampak to je blo čist totalno nepotrebno. Za to se gre...

To je bilo pač del "odgovornosti" (predvsem si odgovoren sam sebi in nase moraš paziti). Ni tak motozbor isto, kot koncert od Foxy Teens... Fifty ti je lepo napisal.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"STRIC BUREK", ti kar pridno hodi k dohtarju, papirje hrani, nato pa pošlji odvetniku in pridno toži

se strinjam,

s tem se sicer lahko vrže v ogenj vendar vsaki sili se najde kontra sila- po potrebi

ker če požremo takšna dejanja jih odobravamo,

...v hlapce rojeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam,

s tem se sicer lahko vrže v ogenj vendar vsaki sili se najde kontra sila- po potrebi

ker če požremo takšna dejanja jih odobravamo,

...v hlapce rojeni...

fantiček bo težko strl oreh, ki ga "odrasli" MC in MK niso... Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantiček bo težko strl oreh, ki ga "odrasli" MC in MK niso... Ali pač?

gre za nekaj drugega

Mislim, da pri tem MK ali MC nima nič.

Gre za napad, nasilje, nad posameznikom, in ne relacija klub/klub.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre za nekaj drugega

Mislim, da pri tem MK ali MC nima nič.

Gre za napad, nasilje, nad posameznikom, in ne relacija klub/klub.

in ko se bo fantiček burek spravil v tožbo na posameznika kluba, bo doživel obisk na domu (relacija posameznik/klub)... poznam take primere iz okolice... in ravno ti ljudje so bili vpleteni pri grožnjah in izterjavah, ki so sedaj člani in suporterji hrvačkega MC HA

nimajo drugega dela kot pa se ukvarjat s takimi neumnostmi za ohrnitev svoje moči... svojega člana ne bojo pustili na cedilu da ga bo nek mulc lahko stožil .. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!