Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Mam tiste "cevi" tudi, ki jih z vžigalnikom zapečeš, ampak le rdečo in modro. Trak je bolj prožen in ga lažje tam oviješ. Bolj sem ga dal zato gor tudi, da se ne bi kaj iztaknilo pa še lepo ga ostraniš.

 

Mogoče bi bilo bolje, da ga sploh ne bi dal, ker ni predvideno in bi tako lažje prišel poleg z wd40.

 

Malo težje bi tudi tam z ognjem norel okoli.

 

Ali si mislil kaj drugega.

 

Dejansko pa je tisti "grdi" izolir trak, ki ga vidiš na večini fotk tovarniški, tisto ni moje delo. Moj trak se delno vidi samo na tretji sliki od spodaj.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam tiste "cevi" tudi, ki jih z vžigalnikom zapečeš, ampak le rdečo in modro. Trak je bolj prožen in ga lažje tam oviješ. Bolj sem ga dal zato gor tudi, da se ne bi kaj iztaknilo pa še lepo ga ostraniš.

 

Mogoče bi bilo bolje, da ga sploh ne bi dal, ker ni predvideno in bi tako lažje prišel poleg z wd40.

 

Malo težje bi tudi tam z ognjem norel okoli.

 

Ali si mislil kaj drugega.

 

Dejansko pa je tisti "grdi" izolir trak, ki ga vidiš na večini fotk tovarniški, tisto ni moje delo. Moj trak se delno vidi samo na tretji sliki od spodaj.

sploh je pa to super zadeva, ko jo greje vročina z mašine, bo držu ko ketna  :grrr

Popravljeno . Popravil duce749
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer a tank na tvojem je kovinski,vsaj po sliki in varjenih spojih,predvidevam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za čungalunga Garmin Oregon 600 sem dal 360 eur s popustom + alu nosilec 20 eur. 

 

Boljšega ekrana kot ga ima tale Oregon še nisem videl, ostra slika na direktnem soncu... pa še na baterije deluje.

 

Če te še kaj zanima, kar vprašaj.

 

pc013502.jpgp7114527.jpgpa085257.jpg

 

p.s.

kitajsko navigacijo sem prodal in še kupil garmin kamero, ki je kompatibilna z oregonom (remote control).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol snecer, ti si dal 120€ za 12V vtičnico a za čungalunga navigacijo iz kitajske pa 100€? :D

 

Je pa to nekaj podobnega, kot če imaš avto z vgrajeno navigacijo in ne preplačaš original zemljevidov ter si namestiš cenejši navigacijo na šipo ali uporabljaš telefon.

 

Stock zadeva je stock.

 

Tu ni bilo nobene dileme glede na smešno poceni motor in ostalo opremo. Zlahka bom pozabil teh 120 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nism te spremljal od une kitajske navigacije naprej...

 

stock je stock, samo en 12V štekrčk z relejem pa res ni vreden (vsaj meni ne) toliko samo zato, ker piše da je od Kawasakija, sicer pa vsak sam pri sebi ve, koliko ima debelo denarnico in si take stvari lahko privošči.

Primerjavo si pa dal slabo glede zemljevidov. Če imaš denar za avto z navigacijo bi skor moral imeti tudi za zemljevide, če pa natikaš zranv navigacijo pa mal butl izpadeš :D

 

s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za čungalunga Garmin Oregon 600 sem dal 360 eur s popustom + alu nosilec 20 eur. 

 

Boljšega ekrana kot ga ima tale Oregon še nisem videl, ostra slika na direktnem soncu... pa še na baterije deluje.

 

Če te še kaj zanima, kar vprašaj.

 

pc013502.jpgp7114527.jpgpa085257.jpg

 

p.s.

kitajsko navigacijo sem prodal in še kupil garmin kamero, ki je kompatibilna z oregonom (remote control).

ko imajo bindeki gnar, kramarji trgujejo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kupim Versysa, če ma kdo kakšno info za kaj ohranjenega :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupim Versysa, če ma kdo kakšno info za kaj ohranjenega :grim

 

Počakaj še raje, da naredijo nov model. Zakaj pa bi nabavil? :)

 

497075dpaulgohi3lna38bbu.jpg

koncept, photoshop

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počakaj še raje, da naredijo nov model. Zakaj pa bi nabavil? :)

 

 

koncept, photoshop

 

Novega nimam namena, nov bo le še Z1000, ostalo nabavljam rabljeno...zakaj bi nabavil? Ni to mal smešno vprašanje? Si isti ko moja mama :blush:

Zato, da da bom lahko spakiral stvari v kufre, dal ženo na zadnji sedež in se odpravil do tistih krajev, do katerih z Z.jem nimam želje ali možnosti hodit...

 

Za to ceno kar ponuja rabljen Versys ne dobiš nič drugega iz segmenta "endure". + tega da je motor preizkušen, un ugoden kar se tiče servisov, gum in ostalih pripadajočih stvari. No pa navsezadnje je Kawasaki, sicer ni maneken ampak se ne obremenjujem, bom že naredil, da bo :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novega nimam namena, nov bo le še Z1000, ostalo nabavljam rabljeno...zakaj bi nabavil? Ni to mal smešno vprašanje? Si isti ko moja mama :blush:

Zato, da da bom lahko spakiral stvari v kufre, dal ženo na zadnji sedež in se odpravil do tistih krajev, do katerih z Z.jem nimam želje ali možnosti hodit...

 

Za to ceno kar ponuja rabljen Versys ne dobiš nič drugega iz segmenta "endure". + tega da je motor preizkušen, un ugoden kar se tiče servisov, gum in ostalih pripadajočih stvari. No pa navsezadnje je Kawasaki, sicer ni maneken ampak se ne obremenjujem, bom že naredil, da bo :grim

 

Kaj nisi takoj rekel, da greš v Romunijo :)

 

Sicer pa če misliš endurirati, moraš namestiti gor druge gume, da bo ok, za makadam normalni pa ni panike.

 

V tem segmentu imaš še V-strom, ki je baje zelo hvaležen motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nisi takoj rekel, da greš v Romunijo :)

 

Sicer pa če misliš endurirati, moraš namestiti gor druge gume, da bo ok, za makadam normalni pa ni panike.

 

V tem segmentu imaš še V-strom, ki je baje zelo hvaležen motor.

 

Romunija da, to bo to, hehe

 

Kar bo endurizma bo makedam, pa okoliške gozdne poti, tako da cestne gume že takoj v štartu odpadejo. 

 

Hmm ja V-strom...sam ni to to. Kawl je le Kawl, pa mika me, da mu dam tisti kljun gor, pa še kakšno šminko ubodem ko bo čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Zato, da da bom lahko spakiral stvari v kufre, dal ženo na zadnji sedež in se odpravil do tistih krajev, do katerih z Z.jem nimam želje ali možnosti hodit...

 

Tako je, če imaš Z-ja moraš imeti še en motor zraven :grim

 Sicer pa tudi Versys ni veliko boljši oz., uporabnejši, ...do endura mu manjka še kaj drugega, kot le gume. :mellow:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, če imaš Z-ja moraš imeti še en motor zraven :grim

 Sicer pa tudi Versys ni veliko boljši oz., uporabnejši, ...do endura mu manjka še kaj drugega, kot le gume. :mellow:

Res je, ampak za pravo enduro še ni moj čas...kasneje, ko se zaposlim, ustalim sezidam garažo, takrat pa kaj bolj resnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys 650 je dual sport zadeva, ali imaš gori sport touring gume ali pa street enduro tyres (tako po navodilih).

 

In precej lažje se pelješ npr. po makadamu kot z naked motorjem, tako da je uporabnost širša, poleg udobnejšega vzmetenja in vetrne zaščite.

 

Za pravi enduro pa bo treba omisliti kakšno bolj hard zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!