Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
batzajla

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)

DAMI34

Message added by DAMI34

Recommended Posts

Basko

če je er6 naslednik er5, to pomeni, da je Versys naslednik KLE?

definitivno zna biti zelo zanimiv motor, vendar je vprašanje, če bodo na njemu ostale sprednje upside down vilice.

edino spradnja luč se mi nekako ne dopade, sicer je vse OK :OK:

KeC

Zanimiva zadeva, zna bit res fun-bike, dvomim pa da se ga bo tretiralo kot naslednika KLE ker je nekaj razlik ki kažejo na to da tale Versys ne bo tako terensko zasnovan.

Zdrawc

Endura pa tako nizek auspuf :nono:

davinci

če je er6 naslednik er5, to pomeni, da je Versys naslednik KLE?

definitivno zna biti zelo zanimiv motor, vendar je vprašanje, če bodo na njemu ostale sprednje upside down vilice.

edino spradnja luč se mi nekako ne dopade, sicer je vse OK :OK:

spredaj so se malo zgledovali po aprilii pegaso. drugače pa je všečen motorček.

upam, da na moči ne bodo šparali

Zdrawc

upam, da na moči ne bodo šparali

če bo imel 53 kW, kot er-6, bo za takle motor čisto dovolj :grim

davinci

če bo imel 53 kW, kot er-6, bo za takle motor čisto dovolj :grim

53 kw bo dovolj , vendar ne preveč.

53 km bo pa premal .)

Če tale reč ni naslednjik KLE, potem zna biti, da bo "novi" KLE precej bolj terensko zasnovan od tastarega. Ker ne vidim neke logike, zakaj bi bil zelo soft, ko pa te pogoje izpolnjuje Versys.

CPU

Zanimiv motorček tole, edino sprednja luč mi ni preveč všeč.....

Glede izpuha mislim, da ne bi smel problem, tole je itak za na cesto delan pa tud z KLE jem ne moreš kakšnega hudega offroada izvajat....

gizmOkak

s 17" kolesi res nevem kje vidte povezavo z KLE :hmm: to je najbl opazka + vse ostalo pa nevem kaj vleče na KLE :? sej tudi duka ne spraviš na off... pa se ne išče povezav z LC4, ali pač :xx:

SiR

majhne cestne endurce dobivajo zadnje čase vse bolj cestne gume, ker očitno tistga enduro značaja nihče ne mara, razen, da jim je všeč pozicija sedenja ... tudi Triumph Tiger postaja bolj Multistradi podoben itd ...

Zdrawc

sama šminka :doze:

batzajla

itak, to je motor za vozit se pač. položaj sedenja je udoben,po kšnem makadamu do vikenda se ni problem zapeljat.

vse kar je bolj soft od LC4,nima več kej na hardu delat :D :P

Buzdovan

Meni je tak koncept vsec. S temi velikimi endurami tako nimas kaj na makadamu delat, ko so vse krepko cez 200 kil (in se drage so), , talazje enocilindrske mi pa niso vsec ravno zaradi enega cilindra. Ce bo podobnih tehnicnih karakteristik kot ER6 (teza, moc, navor, poraba, ABS, cena), bi znal biti moj naslednji motor. Kot je napisal Batzajla, udoben polozaj sedenja, moznost da prides normalno po makadamu do vikenda, jaz bi dodal se kaksen ovinek za polozit, z zdravo mero razuma seveda.Mislim, da bo ta motor to omogocal.

kađiva

Uh kako je ogaben! :BUA:

se strinjam :grim :grim :xx: :xx: grdo k svina!! :SS

urqlle

se strinjam :grim :grim :xx: :xx: grdo k svina!! :SS

no no, tko hudo pa spet ni :P

ponky

Meni je sicer zelo lepo oblikovan,le spredaj mi tista luč ne pade najlepše v oči....sicer pa...odvisno kaj in za kakšno ceno bo ponujal..

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Borutt
      Govora je bilo, kje je ceneje. V € je pri nas ceneje.  Se pardoniram. 
    • Borko660
      Hello skupina  Mam eno situacijo .. kupil tenere 660 .l97 , 50.ooo km .. narejena generalka ..  po 300 km je začela malo kadit ..in potem čedalje bolj ..nazadnje pa kot mrzel 2Taktn motor..  prejšni lastnik zatrdil ..da je vse zamenjal ..bat..obročki ..tesnila..tefloni .. motor smo odprli,bat zgleda nov , toleranca bat cilinder ..kot mora bit..  Kaj zdej nardit ?   Motor je  na začetku čisto normalno deloval.. užigal ..pospeševal .. tud malo ne kadil ... potem pa ... 
    • skalar36
      Jest bi samo še to dodal, da močno dvomim, da bi lahko kak pešec "skočil" vmes med preganjanega in preganjalca. Pa tud verjamem, da so policisti precej boljši vozniki od večine ljudi. Če so nonstop na cesti, imajo pa kr nekaj prakse. Za to so na cesrti, da opravljajo tako delo. Vse ostalo je pa @motozajebant napisal.
    • motozajebant
      Se treba strinjat z @DAMI34, govora je bilo o celotni kazni, torej, tudi točke poleg.   ps. A res treba vsako temo s tem prepucavanjem in merjenjem Qrcev izmaličit? Dej gremo tja v Stop policija, tole pa pustite za prispevke kot je zadnji Damijev-Mljetovanje. Prov prijetno ga je brati v deževnih dneh  
    • Zivnorc
      ..o.k.... če noben noče, bom pa jest: ..po moje bo tale rek taprav....k so ga poznale naše stare mame.... " ga bo že bo že enkrat pamet srečala" ..al pa: "mu bom že pokazala!  ! " al pa: "ti, ti, ti, pobalin... tega pa ne smeš... " ...ko ji pa gre vse čez mejo pa bi rekla: "ga bo že boh štrafou enkrat! "     ... haha.. .me je že motojebač prehitu, vidim....    in to po DESNI!    hahahaa      
  • Similar Content

• mladench
      By mladench
      Pa kaj to delajo. Letošnje novitete mopedov mi vizuelno niso nič kaj všeč   tudi Sx so mi "zajjj"
      Pa je končno dobil tempomat...
      https://acidmoto.ch/cms/content/news/2019/11/05/kawasaki-z1000sx-2020-plus-quune-mise-jour
    • DAMI34
      By DAMI34
      Versače 1000 je doživel svoj preporod, in ker ima vse kar imajo veliki, si že zasluži svojo temo.          
    • DAMI34
      By DAMI34
      2017 Kawa daje nov model na trg srednje/višje klase Z900abs. Kot kaže se Z800 ukinja in bo to njegov naslednik. Malce več navora, več konjev, ter nekaj tehnikalij več. cena DKS 8.500.
      Za 950 kubikov in 125 konjičev, z mokro težo 210kg, zna bit hudo zanimivo in obvladljivo med ovinki. Celo cena se mi ne zdi pretirana...bo za razmislit

PERFORMANCE & TRANSMISSION
      Maximum torque NM 98.6 N•m Maximum power 92.2 kW {125 PS} / 9,500 rpm Fuel consumption 5.5l/100 km CO2 emission 138g/km Transmission 6-speed Clutch Wet multi-disc, manual Primary Reduction Ratio 1.627 (83/51) Gear Ratios 1st 2.692 (35/13) Gear Ratios 2nd 2.059 (35/17) Gear Ratios 3rd 1.650 (33/20) Gear Ratios 4th 1.409 (31/22) Gear Ratios 5th 1.222 (33/27) Gear Ratios 6th 1.034 (30/29) Final drive Sealed chain FRAME & DIMENSIONS
      Frame type Trellis, high-tensile steel Trail 105 mm Wheel travel front 120 mm Wheel travel rear 140 mm Tyre, front 120/70ZR17M/C (58W) Tyre, rear 180/55ZR17M/C (73W)     L x W x H 2,070 x 820 x 1,065 mm Wheelbase 1,450 mm Ground clearance 130 mm Fuel capacity 17 litres Seat height 795 mm Curb mass 210  

• sbt
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!