Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

ksz

Živjo!

Imam Versysa, letnik '07. Načeloma je motorin fini, sicer postaja prelahek, motita pa me dve stvari:

1. Ob dodajanju gasa iz nule, ne potegne mehko pač pa sune. Zelo neugodno za pospeševanje iz zavoja. Rešujem tako, da plina ne zaprem povsem ali pa z dodajanem sklopke.

2. Pri nekje 3000-4000 vrtljajih mi ob konstantnem plinu rahlo pocukava, zaganja.

Ima kdo podobne simptome, se da kaj naredit? Obstaja kak nov software za vbrizg, ki bi tole rešil?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Akrapo bo kmalu donel na mojem Versysu.....Pa bom sporočil kako je...

Lp

Kaj zdej mihc, si menda že sprobu svoj akrapo...zdej je čas da ga namontiram tud jest, tko da bi blo mal spodbude s tvojga konca dobrodošlo.

Sporoč kakšen je kej glas z akrapotom, če nisi predeleč bi pa tud gledat prišel..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ksz

kakšne kovčke ste montirali na svojega Versysa? Od Kawaskija ali od Givija, kaj tretjega mogoče? Koliko litrski imate zadnji kovček?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ksz

kakšne kovčke ste montirali na svojega Versysa? Od Kawaskija ali od Givija, kaj tretjega mogoče? Koliko litrski imate zadnji kovček?

lp

Givi maxia 52l, za dve čeladi,cena 165 ojrov,brez naslona :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi maxia 52l, za dve čeladi,cena 165 ojrov,brez naslona

...jaz isto, poleg tega pa še tank torba kar je do vratu za dosti za mene...

CRNA GORA EVO NAS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
...Akrapovič namontiran

INFO

-475 evrov

-zvok super

-čakaš ga kakšen teden

:naughty:

Kakšna fotka ne bi bila odveč,lahko pa posnameš tudi zvok in ga dodaš,na koliko pumpaš gume(prva 2,25,zadnja 2,5?)lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno prebiram v temi o FZ1 o prikazovalniku prestav,a bi se dalo kaj takega namontirat tudi na versysa in ali kdo pozna koga ,ki to dela :worship: ,stvarca se mi na videz zdi kar v redu,kaj pa drugi mislite? :whistle: lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj 150€ je pa strošek z montažo.

Super sta :worship::worship: ,a imata to gor in kako se obnese,al le to stran vržen denar?Se to sme montirat v garancijskem roku ali je boljše počakat,da ni potem slučajno kakih problemov :headbang: ?lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super sta :worship::worship: ,a imata to gor in kako se obnese,al le to stran vržen denar?Se to sme montirat v garancijskem roku ali je boljše počakat,da ni potem slučajno kakih problemov :headbang: ?lp

Jst še nimam, bom pa kupil, ker je zadeva zelo praktična,poglej mal po netu...

To ne bi smelo vplivat na garancijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Evo še en lastnik Versysa tukaj. Zadovoljen.

Na tujih Versys forumih pa sem zasledil eno potencialno nevarnost za lastnike tega motocikla. Baje pri nekaterih primerkih zlasti ER-6, pa tudi - a redkeje - Versysa, se je pojavljal problem, da mašina ni bila točno nacentrirana in montirana v okvir. Temu so sledile določene obremenitve, ki so lahko pripeljale do pokanja vara nosilca mašine na okvirju. Pripenjam pdf z obrazložitvijo.

Possible_Frame_Issue.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hud je hud, pa da bi še naredili kakšno Adventure verzijo tega, pa bi bil že za met :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena lepa slikca

Ne vem,razen malenkost drugačne maske prvega žarometa in rdeče(lepše) zadnje luči ter ogledal ne vem kakšnih sprememb glede na letnik 2008 ni videti.Aja sorry, nova barva,ki jemlje dih.lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,razen malenkost drugačne maske prvega žarometa in rdeče(lepše) zadnje luči ter ogledal ne vem kakšnih sprememb glede na letnik 2008 ni videti.Aja sorry, nova barva,ki jemlje dih.lp

Kolikor vidim so nove čisto vse plastike, zaščite motorja, pokrov sklopke, pokrov izpuha, blatniki, žmigavci in verjetno še kaj.

Popolnoma so torej prenovili obliko, po mojem zato, ker se sicer originalna prejšnja oblika ni prijela, kot so upali.

In so zato naredili lep motor (v oranžnem bi lahko bil bratranec kakega KTMa), ki bo verjetno bolj šel v prodajo, a bo manj prepoznaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Nikoli nisem prav zelo natančno meril in računal, niti izsušil tanka.

A mislim, da se da z neko povprečno vožnjo narediti kakšnih 400 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!