Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Evo sedaj ga pa imam :boobies::boobies:. Moja je rekla kwa pa je tu zdej zaena kobilca. :kva2:

Pa še paše mu rumena barva. Zdej pa ketne gor pa gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa po trebuhi v graben. Na žalost bom mogu počakat še ene 3 mesece. Registrirat ga bom dal naslednje levo. Zdej sem samo akumulator spipu ven in ga pokril. To je to.

Pa še paše mu rumena barva. Zdej pa ketne gor pa gasa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sedaj ga pa imam :boobies::boobies:. Moja je rekla kwa pa je tu zdej zaena kobilca. :kva2:

Ja, lep je!:worship: Sem ga tudi peljal. Ima ga moj kolega in sva enkrat zamenjala. Priznam, da sem ga v 3 minutah obvladal, kolega je bil pa malo trd in z velikimi očmi ko sva zamenjala nazaj.

Res, prava igračka (pozitivno), verjetno pa malo prešvoh za 2 plus prtljaga (z mojimi kg, da ne bo pomote). Naj ti služi vsaj toliko dobro kot Vara!! Na cesti pa boš tudi prepoznaven, tak da :kava::lol1:, pa saj veš spremstvo bomo tudi rabl....!

Lepe in varne km!

Iztok in Magda

Popravljeno . Popravil kotzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je slikan motor na prikolici... kaj pa je tam za eno krzno na keslu? A se že mačke lepijo na mašino...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko je slikan motor na prikolici... kaj pa je tam za eno krzno na keslu? A se že mačke lepijo na mašino...?

Tank je mat črn. Je preveč mrzel, da bi se kej lepel na njega. Razen če kir plune .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem rangu pomoje eden boljših motorjev. Zelo mi je všeč. Ja, pomlad pa gremo...

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tank je mat črn. Je preveč mrzel, da bi se kej lepel na njega. Razen če kir plune .....

Eh, zdaj sem sliko še enkrat šel gledat.. Eden ti pomaga na oni strani. Ali ena v krznenem oblačilu. Sem mislil, da imaš na ključih kakšen lisičji rep.

Baddad, meni je pa ravno zaradi šipe super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zmontirano gretje ročk, 12 V vtičnica in zadnji blatnik. Slike so bol k.., je bla tema. Kable sem potegnu točen tam, kjer grejo vsi kabli nazaj in jih pripel zraven.

lp

post-15839-0-99776200-1293272164_thumb.jpg

post-15839-0-07164300-1293272194_thumb.jpg

post-15839-0-28764300-1293272208_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti da še kako sliko narest z druge strani? mene tut tole mika, pa mi gre mal na živce, ker so na ermax strani vsi z spremenjenimi zadnjimi konci in pol po moje mal grdo izpade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a je kdo podiral versysa oz ali ima načrt elektrike. Danes sem našel spredaj levo ob tanku en 4-pinski konektor pa še 2 žici že pripravljeni za neki priklopit in me zanima kaj bi to blo? Ima kdo kako idejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo podiral versysa oz ali ima načrt elektrike. Danes sem našel spredaj levo ob tanku en 4-pinski konektor pa še 2 žici že pripravljeni za neki priklopit in me zanima kaj bi to blo? Ima kdo kako idejo?

Tule so se nekaj razpisal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, fantje!

Katere gume kaj furate na Versysih in kako se obnesejo?

Verjetno bom nekje sredi sezone preobuval mojega, pa še ne vem v kaj ga naj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!