Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Na motorju manka sam še 500 g paket BARILLIA špagetov. :). Poleg tega pa vsake oči imajo svojga malerja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obup s tole šipo. sicer je naked. Isto k versys je recimo Mana GT, ki je pa meni grda k vrag:

ManaGT-2_1456728c.jpg

sploh pa mana je avtomatik z variatorjem... ko velik skuter :D

Vidim, da imaš Versys-a! Kako si zadovoljen z njim in kakšne brave je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saladin, kej druzga kot ko da je rumen, ti kej pametnega ne morem povedat, ker je še nov in se nisem še peljal. Peljal pa sem se dvakrat z kolegovim 2007 letnik in me je motor navdušil. (lahkotnost, prožen motor, okretnost, pa sam se vozim). Zaka bi se jebu z Varaderotom???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam bi rad imel rumenega! Mu najbolj paše... Bi ga uvozil iz Italije!

Kupi črnega, pa ga špricni! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja samo letnik 2010 je rumen, letnik 2011 je črn in bordo rdeč. Sem ga v živo vidu na IMOT v Munchenu, pa ni napačen. Samo rumen je pa zakon :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem malo potelefonaril danes, pa so mi ponujali bordo rdeč ali pa črn!

Ne gre mi v glavo, če kupuješ novega, kako te morajo posiljevat z eno drugo barvo.Če si kupec se bi morali potrudit in ti priskrbet tisto kar si želiš.

Pi...a, sej ni to kilo kruha!

Res so današnji trgovci sam še mutivode in podtikaši.

Dobro, da ti niso še kakih starih gar ponujali! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre mi v glavo, če kupuješ novega, kako te morajo posiljevat z eno drugo barvo.Če si kupec se bi morali potrudit in ti priskrbet tisto kar si želiš.

Pi...a, sej ni to kilo kruha!

Res so današnji trgovci sam še mutivode in podtikaši.

Dobro, da ti niso še kakih starih gar ponujali! :rolleyes:

Po pravici povedano je Panigaz iz Kranja zelo čuden prodajalec. Ko sem tipa vprašal za ceno, me je pošiljal na njihovo spletno stran in naj si sam ogledam! Sam se že vrsto let ukvarjam s prodajo in me tak odnos do potencialnega kupca zelo moti! Kod da se mu j...e za prodajo! Vsem takim pekom bi vso plačo vezal na prodajo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano je Panigaz iz Kranja zelo čuden prodajalec. Ko sem tipa vprašal za ceno, me je pošiljal na njihovo spletno stran in naj si sam ogledam! Sam se že vrsto let ukvarjam s prodajo in me tak odnos do potencialnega kupca zelo moti! Kod da se mu j...e za prodajo! Vsem takim pekom bi vso plačo vezal na prodajo!!!

Se strinjam!

Sam sem po poklicu trgovec(sicer ne delam v trgovini), pa tega ne moreš delat s stranko.Tega kje v tujini nebi doživel!

Pač še stara balkanska šola - ako nečeš, ko te j...e!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po pravici povedano je Panigaz iz Kranja zelo čuden prodajalec. Ko sem tipa vprašal za ceno, me je pošiljal na njihovo spletno stran in naj si sam ogledam! Sam se že vrsto let ukvarjam s prodajo in me tak odnos do potencialnega kupca zelo moti! Kod da se mu j...e za prodajo! Vsem takim pekom bi vso plačo vezal na prodajo!!!

Majo enga mal čudnega prodajalca ja. Enkrat sem klical za neke dele pa mi je možak zagotavljal da gsxr 1100 ne obstaja, da so gsx-r samo do 1000. Hayabusa je pa Kawasaki al kaj ?hehe. Drug prodajalec je bil pa zelo strokoven in prijazen. Tko da probi poklicat še enkrat v drugem terminu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve, kje bi si na Gorenjskem ali bližnji okolici lahko ogledal Kawasaki Versys? Mislim na prodajalce motorjev ( trgovce )! Lahko tudi v Ljubljani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o barvah je najlažje in predvsem najbolj sigurno preveriti po telefonu pri posameznih prodajalcih, še prej morda kar pri uvozniku. Ker zelo pogosto spletne strani niso ravno ažurne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poklical v TC in imajo na zalogi črnega, tako da si ga lahko ogledam, sedem nanj in da vidim kako mi paše!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš v Kranju Panigaz Motoland, Suzuki,Kawasaki prodaja ;)

Mogoče kdo ve, kje bi si na Gorenjskem ali bližnji okolici lahko ogledal Kawasaki Versys? Mislim na prodajalce motorjev ( trgovce )! Lahko tudi v Ljubljani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš v Kranju Panigaz Motoland, Suzuki,Kawasaki prodaja ;)

Panigaz nima na zalogi, pa še prodajalec je " jebiveter " !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panigaz nima na zalogi, pa še prodajalec je " jebiveter " !

Madonca ti maš pa res probleme. Če prideš z evri v katero koli trgovino ti marsikaj omogočijo-govorim na splošno.Če si pa forum "nabijaš" je pa to, to in sprašuj še naprej.

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca ti maš pa res probleme. Če prideš z evri v katero koli trgovino ti marsikaj omogočijo-govorim na splošno.Če si pa forum "nabijaš" je pa to, to in sprašuj še naprej.

L.p.

A si ti tisti " Jebiveter " od Panigaza?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca ti maš pa res probleme. Če prideš z evri v katero koli trgovino ti marsikaj omogočijo-govorim na splošno.Če si pa forum "nabijaš" je pa to, to in sprašuj še naprej.

L.p.

Torej praviš, da če ne prideš s šopom evrov v trgovino, je prav, da te postrežejo drugorazredno?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti tisti " Jebiveter " od Panigaza?

Žal ne. Ko pa kupujem nov motor nimam takih problemov kot jih imaš ti.

Pa uživaj še naprej!

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej praviš, da če ne prideš s šopom evrov v trgovino, je prav, da te postrežejo drugorazredno?

A niste še ugotovili, da smo v evropi le na papirju, po nataliteti pa še zmeraj uber balkanci!

Ko se bodo enkrat v trgovinah spomnili kaj so se učili v šoli in sicer, da je kupec kralj in da ima stranka vedno prav ali tazadnjo besedo, takrat nas bodo začeli obravnavat kot stranke in ne kot tistega, ki te je zmotil v službi med surfanjem po netu! :naughty:

Ja, je pa eden problem - zelo malo trgovcev je v trgovinah, večino so sami kolegi ali znanci šefov trgovin ali pa čist X stroke, tako, da verjetno ne vejo tega kar smo se učili mi v trgovski...

Žalostno, da že vsak pocar lahko dela kot prodajalec... :rolleyes:

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragothic, prvič super motor maš :)

vidim da mas oxford rocke zmontirane, jaz imam enake doma, a bi lahko razložil kako si kontrolno enoto na krmilo pritrdil?

Tista ploščica, ki je zraven ročk, kakor sem jaz videl nikamor ne paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!