Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Šipo ima dodatno OEM opremo vidim, je lepša od prozorne. MRA for Kawasaki.

Ketna zgleda nova, močnejša.

 

Zdaj bo videl, da je treba dat nalepke gor tam pri stopalkah :)

 

Snecer, sem videl da ti je Hyper naredil te nalepke pri stopalkah, kako se obnese zadeva? imaš kaj spraskano? Jaz bi tudi pri sebi moral to narest, ker s škornji drgnem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro drži zadeva, vendar od versysa nalepka ne paše :)

Prvi prototip sem malo potrgal, drugi je bil ok, samo sem zamenjal potem za model z luknjicami, ki še zdaj drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro drži zadeva, vendar od versysa nalepka ne paše :)

Prvi prototip sem malo potrgal, drugi je bil ok, samo sem zamenjal potem za model z luknjicami, ki še zdaj drži.

 

Vem da ne paše od Versysa, zato pa se bom zmenil za Fazerco :)  Sam da Hyperja ujamem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda 1A.   :OK:

Bo kmalu, sam da še krivine spoliram =)

 

Šipo ima dodatno OEM opremo vidim, je lepša od prozorne. MRA for Kawasaki.

Ketna zgleda nova, močnejša.

 

Zdaj bo videl, da je treba dat nalepke gor tam pri stopalkah :)

Ja res je šipca je glih prava, pa še po velikosti glih prav znosna :P

 

Lep športni traktor si kupil ... Kot, da JTD ni bil dovolj!  :ninja:  :OK:

Nosilčki/vijaki bi pasali pa k ata na mamo! 

Ja lej treba it z nečim na potepanje =)

 

Še komplet tri kufre sem v šusu kupil, tako da zdej je res lep paketek tale moped =)

 

Končno da ma en tank pobarvan,ne pa črn :OK:Srečno Jack in veliko varnih km!

Hvala! Zdej mi bo končno prav prišlo tvoje božično darilo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede krivin, jaz sem jih očistil s Purolom, trajna zaščita pa je podaljšek sprednjega blatnika, ki resnično opravi svoje delo.

 

Ko boš pucal vzemi dol stranski spodnji plastiki, prideš spodaj še lepše poleg.

 

Tako da ti zelo priporočam podaljšek prednjega blatnika.

https://www.pyramid-plastics.co.uk/accessories.html?catnum=100408&h=10_100265&d=VERSYS%20650%20Extenda%20Fenda

 

Od te firme imam. Ima tudi karbon verzijo :) lahko zalepiš gor ali priviješ, jaz sem privil s tremi priloženimi samoreznimi vijaki in je mir.

 

Ni neki hudi denar, je pa zelo učinkovito, sicer ti meče poleg krivin tudi na mašino

http://www.ebay.co.uk/itm/Kawasaki-Versys-KLE-650-Front-Mudguard-Extension-Extenda-Fenda-Fender-Extender-/201018341808?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2ecda079b0

 

Enako je smiselno nabaviti še zadnji blatnik, tam je več izbire. Z zadnjim zaščitiš rectifier/regler pa tudi na blok motorja zadaj ne meče.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da ne paše od Versysa, zato pa se bom zmenil za Fazerco :)  Sam da Hyperja ujamem :P

 

Če mu narediš šablono 1:1, da mu olajšaš delo itd. ter kasneje še kje kakšno reklamo, da si malo povrne delo, se bo dalo zmenit po moje :) za japonske motocikle ni problema.

 

p4193618.jpg

 

Prototip za versačija, zelo koristen dodaten.

 

Za velikega versysa se dobi tudi slična nalepka, vendar je prozorna iz "gela", nekaj takega kot na tanku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vtisi navdušujoči =), temeljito ga še očistim pa gre na cesto =)

 

1024.jpg

 

p1010061-1204.jpg

 

p1010066-1204.jpg

 

p1010069-1204.jpg

 

Se pišemo....

 

Lep...

Se pravi, dal si 3300, jaz imam mojega na netu, 07. letnik, 31kkm, ogromno opreme, cena 3600.

Lepo ohranjen, servisi, itd, pa se najdejo buhtli, ki pravijo, da je predrag...

Če pogledam naspram tvojem, sam MRA vetrobransko in Scotoiler sta vredna razlike 300 eu in se najdejo, ki mi ponujajo 2700, pa sploh niso vidli motorja... :)

V info, se ne prodaja, če se pa slučajno najde kater brez pogajanja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej rookie, več kot očitno ti je tudi trg povedal,da si predrag oziroma,da je predrag motor, a si koga drugega dobil v vsem tem času,ko prodajaš,da bo kupil? Si prodal?? :) :)  

Brez veze si neki pameten tuki pa jokaš kok si dobil ponudbo, si dobil razlago zakaj se mi zdi predrag, sem ti razložil za kok je frend prodal tak model kot tvoj a leto mlajši, z precej manj km pa še lepše barve... Pa tudi povedal sem ti kaj sem gledal z bratrancem v tujini za kok se dobi s precej precej opreme iz tujine nov model versys-a  z vsemi papirji 1lastnik(neki sto € več od tvojega) in pol naj tvojega kupim,ki je starejši model in letnik,precej več km za neki sto evrov manj, dej ne seri, bmk če je iz tujine, tudi v tujini se dobi dober primer motorja...  

Pa itak te tudi ni noben siliil,da ga moraš prodat,a sem ti dal vedet,če hočeš prav če pa ne pa pač ne, tudi meni je veliko ljudi ponujalo krepko manj od meni sprejemljivega pa ne pišem tega po forumih in jokam tuki, pa ne žalim nikogar: ;) 

 

Pa srečno prodajo ane :);)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno je tržna vrednost zaradi prenasičenosti trga, druga pa uporabna vrednost.

Danes na trgu lahko prodajaš samo pod "ceno", vse kar je gor dodatno nameščeno nekako ni pomembno, ker si hoče vsak po svoje urediti in opremiti. Dodatna oprema se nikoli ne povrne v teh časih.

 

Drugo pa je neka uporabna vrednost in če res hočeš motor iz prave roke od resnega lastnika, potem kakšen stotak več ni problem in se hitro obrestuje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep...

Se pravi, dal si 3300, jaz imam mojega na netu, 07. letnik, 31kkm, ogromno opreme, cena 3600.

Lepo ohranjen, servisi, itd, pa se najdejo buhtli, ki pravijo, da je predrag...

Če pogledam naspram tvojem, sam MRA vetrobransko in Scotoiler sta vredna razlike 300 eu in se najdejo, ki mi ponujajo 2700, pa sploh niso vidli motorja... :)

V info, se ne prodaja, če se pa slučajno najde kater brez pogajanja... ;)

 

Na koncu sem dal 3100€, saj jaz mam tudi MRA, drugič pa odgovori na sms bi verjetno že tvojega nabavil, pa ni bilo interesa, pa sem mislil, da si neresen... ;)

 

_________________________________________________

 

No sicer pa prvi test narejen, če bi imel s seboj križni izvijač, bi odvijačil ta vezir dol in ga vrgu v Krko...pa vozim naked že 5let ampak toliko kolikor me je danes napihalo....zračni tok direktno v čelo, ali je bil prejšni lastnik 1,40m ali pa dvometraš...tako da me v naslednjih dneh čaka nastavljanje vetrobrana, vezir je tako ali tako premajhen da bi zračni tok preusmerjal nad čelado, zato si ga bom lepo usmeril v prsa.

 

Gretje ročk je odlično opravljalo svoje delo pri zunanji temparaturi 5stopinj + GP pro rokavice :slap: ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa po zaslugi prejšnjega lastnika :notworthy:  tako visok vetrobran, da verjetno v dežju sploh ne bom rabil dežjaka...  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep...

Se pravi, dal si 3300, jaz imam mojega na netu, 07. letnik, 31kkm, ogromno opreme, cena 3600.

Lepo ohranjen, servisi, itd, pa se najdejo buhtli, ki pravijo, da je predrag...

Če pogledam naspram tvojem, sam MRA vetrobransko in Scotoiler sta vredna razlike 300 eu in se najdejo, ki mi ponujajo 2700, pa sploh niso vidli motorja... :)

V info, se ne prodaja, če se pa slučajno najde kater brez pogajanja... ;)

motor je vreden toliko, koliko ti ponudi najvišji ponudnik in nič več, če tebi to ni sprejemljivo, ga boš moral vozit ali karkoli boš že z njim počel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer v dveh mesecih prodal 2 motorja in nobenega pod ceno,pa naj bi bil trg prenasičen... ^_^........ja z šaro :P

Drugače pa luškan ta motorček od Jacka,sem bil ravno na tehničnem ko so ga nekaj šraufali :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvi vtisi navdušujoči =), temeljito ga še očistim pa gre na cesto =)

 

1024.jpg

 

p1010061-1204.jpg

 

p1010066-1204.jpg

 

p1010069-1204.jpg

 

Se pišemo....

pa  sej je  čist.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej rookie, več kot očitno ti je tudi trg povedal,da si predrag oziroma,da je predrag motor, a si koga drugega dobil v vsem tem času,ko prodajaš,da bo kupil? Si prodal?? :) :)

Brez veze si neki pameten tuki pa jokaš kok si dobil ponudbo, si dobil razlago zakaj se mi zdi predrag, sem ti razložil za kok je frend prodal tak model kot tvoj a leto mlajši, z precej manj km pa še lepše barve... Pa tudi povedal sem ti kaj sem gledal z bratrancem v tujini za kok se dobi s precej precej opreme iz tujine nov model versys-a  z vsemi papirji 1lastnik(neki sto € več od tvojega) in pol naj tvojega kupim,ki je starejši model in letnik,precej več km za neki sto evrov manj, dej ne seri, bmk če je iz tujine, tudi v tujini se dobi dober primer motorja...  

Pa itak te tudi ni noben siliil,da ga moraš prodat,a sem ti dal vedet,če hočeš prav če pa ne pa pač ne, tudi meni je veliko ljudi ponujalo krepko manj od meni sprejemljivega pa ne pišem tega po forumih in jokam tuki, pa ne žalim nikogar: ;)

 

Pa srečno prodajo ane :);)

 

OJ KOLEGA!

 

Se sploh nisem spomnil nate!

Ne vem, kaj se razburjaš!!!

 

Prodal bi ga lahko že zdavnaj, če bi hotel, dal bi 200 eu dol in bi šel, ker pa mi ni nuja prodat, je cena kot je..

Tebi sem pa že zdavnej rekel, da kupi motor v Italiji, če ga dobiš tako ugodno, a ne?

 

Sploh se pa ni šlo nikjer zate... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu sem dal 3100€, saj jaz mam tudi MRA, drugič pa odgovori na sms bi verjetno že tvojega nabavil, pa ni bilo interesa, pa sem mislil, da si neresen... ;)

 

_________________________________________________

 

No sicer pa prvi test narejen, če bi imel s seboj križni izvijač, bi odvijačil ta vezir dol in ga vrgu v Krko...pa vozim naked že 5let ampak toliko kolikor me je danes napihalo....zračni tok direktno v čelo, ali je bil prejšni lastnik 1,40m ali pa dvometraš...tako da me v naslednjih dneh čaka nastavljanje vetrobrana, vezir je tako ali tako premajhen da bi zračni tok preusmerjal nad čelado, zato si ga bom lepo usmeril v prsa.

 

Gretje ročk je odlično opravljalo svoje delo pri zunanji temparaturi 5stopinj + GP pro rokavice :slap: ...

 

Si mi poslal sms?

Ja, sem se naučil, da resen kupec pokliče in ne smsa.

Očitno sem se zmotil! :)

 

Pa saj se verjetno ne bi zmenila, ker mi ga ni za prodat... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 2 nova Versysa :grim

Zdaj, ko sem te videl sedeti na tem bogem Kavasakiju se vprašam a je kriva šapka ali klobuk,da je pametna kosa napustila ludu glavu, pa brez zamere mal heca ! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam enako izkušnjo kot ti z MRA vizirjem. Agregata sploh ne slišim, tako buči okoli čelade. Koliko si visok?

Nisem glih košerkaš, 173cm..

Snecer v dveh mesecih prodal 2 motorja in nobenega pod ceno,pa naj bi bil trg prenasičen... ^_^........ja z šaro :P

Drugače pa luškan ta motorček od Jacka,sem bil ravno na tehničnem ko so ga nekaj šraufali :lol:

Ti si kr nekaj zmišljuješ:), pomojem si mal prevečkrat gledal kako šraufajo tvoje koleno. Ajd pocajti se:)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno te je tudi sam vprašal, če lahko sede na mašino in ne obratno, da si jo ponujal :)

Ahh kje Kmet nic ne vprasa :). Tisto kar si srcno zeli to si tudi z polno zlico vzame :D. Tolk da ni sel en krog :P.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!