Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pa vzami te kot jih imam jaz, res super svetijo.

Maš kakšno možnost, da narediš meritev osvetljenosti 1m od svetilke? V tem cenovnem rangu imam ogledane ene tri tipe svetilk, se pa sedaj ne morem odločit katere vzeti, ker vsi kar malo pretiravajo z močjo, ki nedvomno odstopa od realne. Bi lahko izmeril moč svetilke?

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff, sedaj si me našel, sploh ne vem s čim se meri osvetljenost :) Neki lumenmeter? Nimam tega.

Lahko tako naredimo: enkrat se popoldne oz. proti večeru odpraviš na izlet proti Dolenjski, pa v živo pogledaš, kako svetijo. Jaz imam tiste z ožjim snopom in malo lečko, mislim da je kot 30 stopinj. Imajo pa tudi take s širšim snopom (60 stopinj), ki je potem bolj razpršen in s tem točkovno manj intenziven, ker je LEDica verjetno ista.

Nekje sem zasledil, da se te 30 stopinjske bolje obnesejo za na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdraven mopeda sem dobil nosilce za zadnji kovček + plošča in kovček vse GIVI, prodam če koga zanima.

 

Cena po dogovoru.

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par slik s kovčki-torbami.

 

Končni rezultat.

 

Oz zadaj zgledajo kot neki distančniki na motorju, majhne bunke štrleče stran od motorja.  ;)

...nosilci se ne prilegajo motorju, veliko praznine je vmes, kot, da sta kovčka na pecljih...

malo sem pretiraval, mogoče gre tudi za optično prevaro, ker sta kovčka nizka in široka, od strani je pa še kar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, optična "prevara" je, ker se zadnji del zoža. Spredaj je privit nosilec direktno na ogrodje zadaj pa je vezna štanga, ker bi bilo zradi zožanja zadka vse v luftu. Drugače ni možno dobiti pravega kota :)

 

stanga.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par slik s kovčki-torbami.

 

Končni rezultat.

 

Mater, kako dobro zgleda. Sploh na četrti sliki ... dobro si ga spedenau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile kuferčki, so v primerjavi z V35 kufri prava milina in niti ne veš da jih imaš na mopedu. Pa še precej ožji je moped. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile kuferčki, so v primerjavi z V35 kufri prava milina in niti ne veš da jih imaš na mopedu. Pa še precej ožji je moped. 

 

Ja meni se to ne izide, imam le prenizek limit na mastercardu...tko da mi ne preostane drugega kot 35L 2x =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tile kuferčki, so v primerjavi z V35 kufri prava milina in niti ne veš da jih imaš na mopedu. Pa še precej ožji je moped. 

 

Tudi dež jih kar tako ne premoči.

Cena pa manj kot 200 eur za kufra + nosilec.

 

Ne vem če so V35 hudo cenejši oziroma vidim, da so celo 300 EUR+nosilec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni se to ne izide, imam le prenizek limit na mastercardu...tko da mi ne preostane drugega kot 35L 2x =P

Večji kot je kufr, več baba not sprav, več moraš plačat :P

 

Kar sem grobo gledal, pr mojmu so v primerjavi z V35 za celih 15cm ožji, kar je še kako pomembno pri manevriranju, je pa res da so tut skoraj 20 litrov(po komadu) manjši. Škoda ker niso, oziroma bom drugače povedal, verjetno namensko niso naredili še nekoliko nižjih. 

Evo Hyper zate projekt:

Že nekaj časa se mi valja ideja, da bi si jih sam naredil, kajti nosilci so za vse motorje univerzalni, samo še plastiko okrog vliješ pa je.....obliko bi vzel isto kot so sedanji, le podalšal po višini in mogoče kak cm po širini, pa bi bilo, le časa si ne vzamem, da bi jih narisal

Tudi dež jih kar tako ne premoči.

Cena pa manj kot 200 eur za kufra + nosilec.

 

Ne vem če so V35 hudo cenejši oziroma vidim, da so celo 300 EUR+nosilec.

pa nosilci so 100€ minimalno

hotu ti je povedat, da te dve tank torbi so premali :grim

ni res, moja rabi sam tangiče spraut, pa je :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večji kot je kufr, več baba not sprav, več moraš plačat :P

 

Kar sem grobo gledal, pr mojmu so v primerjavi z V35 za celih 15cm ožji, kar je še kako pomembno pri manevriranju, je pa res da so tut skoraj 20 litrov(po komadu) manjši. Škoda ker niso, oziroma bom drugače povedal, verjetno namensko niso naredili še nekoliko nižjih. 

Evo Hyper zate projekt:

Že nekaj časa se mi valja ideja, da bi si jih sam naredil, kajti nosilci so za vse motorje univerzalni, samo še plastiko okrog vliješ pa je.....obliko bi vzel isto kot so sedanji, le podalšal po višini in mogoče kak cm po širini, pa bi bilo, le časa si ne vzamem, da bi jih narisal

pa nosilci so 100€ minimalno

ni res, moja rabi sam tangiče spraut, pa je :P

 

Evo sem takoj za, vložiš 80% osnovnega kapitala, pripada ti 50% kar od tega pač rata, hehe, naredimo kalupe, naredimo patent, pa maš potem super duper bullet proof karbonske stranske torbe :D

 

...moram rečt, da karbonskih še nisem videl...bi bil pa ta izdelek nekaj posebnega....cena pa isto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa ti većja baba ku tvoja :grim

stari, js sm baboooon :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sem takoj za, vložiš 80% osnovnega kapitala, pripada ti 50% kar od tega pač rata, hehe, naredimo kalupe, naredimo patent, pa maš potem super duper bullet proof karbonske stranske torbe :D

 

...moram rečt, da karbonskih še nisem videl...bi bil pa ta izdelek nekaj posebnega....cena pa isto :P

Dobro si to izračunal, zdj bom pa jz kot prodajalec povedal:

1. cena izdelka ne sme presegati cene sedanjih kufrčkov Givi-to je 200€, oziroma 180 akcije na ebayu. Kvaliteta izdelave, volumen in videz jih mora posekati na celi črti, potem sem pripravljen vložiti 80% zagonskega kapitala in pomagati pri trženju. :D

mislu si rečt babuuuuun :kva2:

jp, piši kao govoriš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro si to izračunal, zdj bom pa jz kot prodajalec povedal:

1. cena izdelka ne sme presegati cene sedanjih kufrčkov Givi-to je 200€, oziroma 180 akcije na ebayu. Kvaliteta izdelave, volumen in videz jih mora posekati na celi črti, potem sem pripravljen vložiti 80% zagonskega kapitala in pomagati pri trženju. :D

jp, piši kao govoriš :P

 

Ta izdelek bi pasal med Ferrari kovčke, ne pa v cenovni razred Dacie, vsaj malo več bi pa ja lahko bil pripravljen dat, za neuničljiv in waterproof izdelek :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta izdelek bi pasal med Ferrari kovčke, ne pa v cenovni razred Dacie, vsaj malo več bi pa ja lahko bil pripravljen dat, za neuničljiv in waterproof izdelek :P

Ha ha, sej ne prodajaš Bmflarjem, njih bi lahko nategnil na suho, al pa Ducatiste, sam je obvezno značko gor prilepit (pol bi pa tožbe padale za genuine izdelek)  japončkarji smo pa skromni. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Oz zadaj zgledajo kot neki distančniki na motorju, majhne bunke štrleče stran od motorja.  ;)

...nosilci se ne prilegajo motorju, veliko praznine je vmes, kot, da sta kovčka na pecljih...

malo sem pretiraval, mogoče gre tudi za optično prevaro, ker sta kovčka nizka in široka, od strani je pa še kar :)

Na TDM-kah sem imel KAPPA kovčke in lahko ti povem, da TOLE dosti manj izstopa, oziroma štrli. Res pa je, da so volumensko manjši. Če ni potrebe po prostoru super.

Popravljeno . Popravil crasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil še nov nosilec za navigacijo (ameriški ram mount).

 

Nabavil sem tukaj, kjer imajo že narejen set. Tudi Oregon 600 imajo za solidno ceno 290 EUR.

http://www.pdamax.de/

 

img20140604154116160.jpg

set (brez navigacije)

 

img20140604155203378.jpg

 

img20140604155409845.jpg

se da lepo nastaviti, da ne nasede na torbico

 

img20140604155427602.jpg

 

img20140604155514167.jpg

 

img20140604155524235.jpg

obrnjen v ležeč položaj

 

img20140604155628006.jpg

img20140604155640367.jpg

Ni prehuda "novoletna jelka", sem vzel le 6cm podaljšek, tako da ne štrli preveč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še mal pa bo bmfa :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!