Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Huh ja no potem pa imaš krneki opreme  :OK:  Samo tako me zanimalo nisem še nikjer bil za več časa to pride zdej septembra na vrsto sicer bom opremljen brez kovčkov bo samo nahrbtnik zaenkrat.

kako ze gre. nekaterih stvari se ne da kupitu, za vse ostalo je tu mastercard :P

drgac kolicina prtljage je odvisna tudi a gre sopotnica zravn, sej ves zenske spakirajo 3x prevec robe.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh ja no potem pa imaš krneki opreme  :OK:  Samo tako me zanimalo nisem še nikjer bil za več časa to pride zdej septembra na vrsto sicer bom opremljen brez kovčkov bo samo nahrbtnik zaenkrat.

Če si bolj kafetar :) in greš le občasno kam za več dni, je idealna rešitev torba, ki jo pripneš zadaj s pajki na zadnji zic (na ročaje od sopotnika).

https://www.louis.de/produkte/motorrad-packsaecke-motorrad-gepaeckrollen/205

V torbo spraviš marsikaj, pa še poceni je.

Prvo sem to mel

p7164535.jpg

poceni 10 eur+, a pri zadrgi je šla...

p7194536.jpg

potem sem tole vzel, ki je brez zadrge, se gori zrola, močnejša, boljši ročaji.

Nahrbtnika jaz ne bi uporabljal, dodatna teža na telesu, si še bolj okoren.

p.s.

Ko sva šla prvič z mojo za par dni, se je "vse" dobilo v kufer (za oba). :)

Zdaj se k sreči več ne vozi poleg... ker vsakič naslednjič se je dokupovalo kovčke, ker je oprema zrasla.

03052009149.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo moraš barve dobiti po rokah.

Problem je,če ti barvo pri padcu (bognedaj) dol pobere. Skupaj s kožo. Au.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako ze gre. nekaterih stvari se ne da kupitu, za vse ostalo je tu mastercard :P

drgac kolicina prtljage je odvisna tudi a gre sopotnica zravn, sej ves zenske spakirajo 3x prevec robe.

Ne meči vseh žensk v svoj koš,nekatere so racionalne motoristke,ne vikend sprehajalčki ...:-P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je,če ti barvo pri padcu (bognedaj) dol pobere. Skupaj s kožo. Au.

Odvisno od padca, poglej v temo črna kronika, tam so rokavice "najmanjši" problem.

Lej, tudi nisem imel gor funkcionalnega perila, želve, čelade izdelane po meri, jakne z airbagom, vrhunskih škornjev iz titana in ogljika in še kaj. Najbrž tudi ti nimaš vrhunske zaščitne opreme..

Dejstvo je, da ko mi je prevroče, tvegam in snamem rokavice, včasih vozim tudi v kavbojkah.

Saj rešitev poznam, da bi lahko nosil tudi rokavice v vročini. Objestna, hitra vožnja, da lepo hladi skozi zračnike rokavic.

Verjamem, da si nervozen, ko vidiš kak moj prispevek, samo ni se pa treba debilizirati :)

Raje svetuj jany-ju, kaj naj vzame na "potovanje", glede prtljage itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolk kot je placa tolk se ga zasede... pa manj ko kompliciraš boljš je. Tudi če greva za 14 dni vzameva obleke samo za 4-5dni. Ko se zaserje pa lepo milo za pranje perila... Sabo vzamem perilo, ki je že na meji uporabnega. Zadnje par dni vse skupaj lepo roma v koš in se nardi plac za olivno olje in druge spominke... Pa fajn je met zmeri nekje en ekstra plac za vodo in stvari iz trgovine.

Popravljeno . Popravil ciciban
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pokrivalo za motor tudi slučajno ne vozim s sabo na pot. Zato pa žena obvezno vtakne v kovček fen, pa navijalke, pa .... :slap: ....izgleda da imamo različne sopotnice :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam od Helda pokrivalo, zelo majhnih dimenzij. Fajn je v kampu pod borovcem,sploh če smola pade na sedež... in tudi sicer ko je zunaj, da ne vleče pogledov, dežja, vlage čez noč... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pozabil sem.

Tu not je tudi nasvet glede prtljage, kaj rabiš poleg...

http://www.motosi.org/nase-izdaje/knjige/product/2-magisterij-voznje-motocikla

:)

 

Tole sem prebral že lani  :OK:  In letos še enkrat  :OK:

 

Tako me samo zanimalo ve glav več ve vem da je tudi tema nekje o temu ma lih ki sem videl da si sam pa vsi kufri gor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je tudi odvisno kam greš... dokler si v dometu 400km od doma ne rabiš toliko navlake za sam motor, ker te lahko v skrajni sili nekdo v parih urah pride iskat z prikolico. Ko greš dlje je pa fino sabo vlačit set za gume flikat, rezervne svečke, olje, set za pletenice, ročko sklopke, sprej za ketno, nekaj orodja... Za katero koli več dnevno furo so pa še te male pizdarije, ki so lahko velik vredne. Čepki za ušese so že ena takšna stvar, pa rolca wc papirja, rezervni ključi, autan, aspirin, dve kljukice za perilo, nožek, mini svetilka in duct tape. Za kakšen vikend road trip po magistralki pa dejansko ne rabiš velik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je tudi odvisno kam greš... dokler si v dometu 400km od doma ne rabiš toliko navlake za sam motor, ker te lahko v skrajni sili nekdo v parih urah pride iskat z prikolico. Ko greš dlje je pa fino sabo vlačit set za gume flikat, rezervne svečke, olje, set za pletenice, ročko sklopke, sprej za ketno, nekaj orodja... Za katero koli več dnevno furo so pa še te male pizdarije, ki so lahko velik vredne. Čepki za ušese so že ena takšna stvar, pa rolca wc papirja, rezervni ključi, autan, aspirin, dve kljukice za perilo, nožek, mini svetilka in duct tape. Za kakšen vikend road trip po magistralki pa dejansko ne rabiš velik.

Js vse to doma pustim ker mam plačano asistenco, pa naj oni flikajo itd. Najboljše da pol delavnice nosim zraven na dnecnih furah (<1000km ) Če pa greš dejansko nekam dlje, kar ni kak bližnji prelaz al pa jug hrvaške, potem pa razmisliš kaj boš rabil, ampak takih tukaj ni dosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govora je o furah 3k+ km. Asistenca ni slaba stvar. Gre se bolj za čas/dopust, ki ga načeloma ni. Škoda zabit dva dni zaradi kakšne malenkosti... Recimo, da zlomiš ključ... rezervni pa doma v predalu. Pred parimi leti v Grčiji. Dva meseca star motor, sredi noči motor ne gre več kot 80. Ga je samo zamoril, ko sem gas dal... Pa sem z kosom žice zbezal ven iz luknje za prezračevanje tanka mrtvo oso in je šlo dalje. Na skrajnem J Italije mi je izpuh ropotal. S5 žica in klešče in teraj dalje. Pletenica sklopke je šla dvakrat... Brez tistega seta ne grem več na furo. Pol delavnice sabo vlačit je brezveze, ker če bo šlo kaj oreng narobe si itak pečen. V tem primeru te reši samo še bančna kartica. Za po Sloveniji in bližnji okolici pa lahko skoraj vse težave rešuješ z telefonom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal je tudi odvisno kam greš... dokler si v dometu 400km od doma ne rabiš toliko navlake za sam motor, ker te lahko v skrajni sili nekdo v parih urah pride iskat z prikolico. Ko greš dlje je pa fino sabo vlačit set za gume flikat, rezervne svečke, olje, set za pletenice, ročko sklopke, sprej za ketno, nekaj orodja... Za katero koli več dnevno furo so pa še te male pizdarije, ki so lahko velik vredne. Čepki za ušese so že ena takšna stvar, pa rolca wc papirja, rezervni ključi, autan, aspirin, dve kljukice za perilo, nožek, mini svetilka in duct tape. Za kakšen vikend road trip po magistralki pa dejansko ne rabiš velik.

O kakšnem setu za pletenice je govora?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolko prtljage jemljete da je samo voznik pa sklepam da najbrž vsi 3ije kovčki gor ? Nisem še bil nikjer z prtljago tako da me zanima če ste sami kaj vse jemljete ?

 

Če bi sel sam bi potreboval najbrž samo kovček zadaj.

 

Mi ne pusti prilimati Excelove tabele:

post-9696-0-60380700-1439132283_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova barva v 2016kawasaki009.jpg

Kakor se te spomnim po postih v bmflarski temi........to je samo nateg neumnih kupcev,mal spremenijo barvo zamenjajo masko in že maš kao nov model,platforma pa iz 2ww hahaha Snečko moj vse se ti vrača ko bumerang.....;-)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si spregledal, da sem objavil samo novo barvo za 2016.

Glede "novitet" napram 2008,2010 pa smo že govorili. Kawasaki versysa "popravlja" na 4 leta, tako da v 2019 bo verjetno "nov" model.

V grobem je največja razlika med mk1, mk2 in mk3 dejansko le v obliki maske...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos zadaj že 3tja gumca po vrsti in spredaj druga =)

 

img20150812074743.jpg

 

Zdaj pa naprej... =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!