Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Pozdravljeni

Na Versysu 650 2015 se mi prižge opozorilo za rezervo po 370km, range pade pod 50km nekje na 400 odpeljanih kilometrih. Računalnik kaže povprečno porabo 4.2l. Ko tankam spravim notri 16-17l goriva max. kar pomeni, da je v rezervarju še 4-5l (kapaciteta 21l). Torej podatek iz racunalnika o povprečni porabi drži. Zanima me ali je normalno, da se vsa "opozorila" (rezerva, range pod 50km se spremeni v "---") pojavijo tako zgodaj? Kolega ima er6f pa mu racunalnik zelo tocno kaze range - ko pade pod 50km in naredi še cca.30km je res na hlapih, meni pa ostane še 4l oz.100km range-a.

Je možno, da je kaj s plovčkom narobe ali je pač iz "varnostnih razlogov" tako?

Lp

Popravljeno . Popravil Rey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri meni je podobno, kar se tiče tankanja.

 

Mene moti še najbolj to, ker ne začne avtomatsko prikazovat prevoženih km takrat, ko preklopi na rezervo, kot to delajo Yamahe npr. in potem točno veš, koliko si že prevozil z rezervo.

Tu pa včasih sploh ne vem, kdaj je šel na rezervo, ker ne gledam nonstop na displej. Potem pa naenkrat začne panično utripat "FUEL" ali nekaj podobnega.

 

Sicer ponavadi itak že prej tankam, sploh če v skupini vozim, ker drugim motorji več žerejo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Na Versysu 650 2015 se mi prižge opozorilo za rezervo po 370km, range pade pod 50km nekje na 400 odpeljanih kilometrih. Računalnik kaže povprečno porabo 4.2l. Ko tankam spravim notri 16-17l goriva max. kar pomeni, da je v rezervarju še 4-5l (kapaciteta 21l). Torej podatek iz racunalnika o povprečni porabi drži. Zanima me ali je normalno, da se vsa "opozorila" (rezerva, range pod 50km se spremeni v "---") pojavijo tako zgodaj? Kolega ima er6f pa mu racunalnik zelo tocno kaze range - ko pade pod 50km in naredi še cca.30km je res na hlapih, meni pa ostane še 4l oz.100km range-a.

Je možno, da je kaj s plovčkom narobe ali je pač iz "varnostnih razlogov" tako?

Lp

črtice pomenijo, da ne more več natančno izračunati dometa. Tudi pri meni, ko pade range pod 50km prikaže črtice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črtice pomenijo, da ne more več natančno izračunati dometa. Tudi pri meni, ko pade range pod 50km prikaže črtice.

Itak Kawasaki ,sej bodo tud to skopiral od Ducatija :grim  ko tam pokaže domet 0km imaš še 500m preden crkne ,res natančen stroj ,vsaj nekje  :kva1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vedno tankal takrat ko so sorajderji s katerimi sem se vozil že drugič tankali. Sm tankal da mi ni blo dolgcajt :P, koliko je doseg nimam pojma.  :OK:

 

pokuri glih en toliko kot faracajk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Tankaš pač takrat kot drugi s 1200 zverinami, ampak vedno kakšna 2-3l manj :)

S 1200 zverinami ne rabimo tankat nič prej kot vi s temi čmrlji ...........beri" večji tank ".... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak ne govorim o pogostosti, temveč o količini :kva2:

 

In vsi vemo, da je bencin na kakšni dolgi turi, ko tankaš po 2x na dan kar velika postavka budžeta, ponavadi okoli polovica stroškov. Tak da mala poraba vsaj meni ni nepomembna, pa me oni z zverinami nikoli ne čakajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo zdrži 400 km brez pavze? Meni tankanje delno predstavlja tudi pavzo...nikoli ne čakam hlapov. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S 1200 zverinami ne rabimo tankat nič prej kot vi s temi čmrlji ...........beri" večji tank ".... :grim

beri 500m prepozno :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak ne govorim o pogostosti, temveč o količini :kva2:

 

In vsi vemo, da je bencin na kakšni dolgi turi, ko tankaš po 2x na dan kar velika postavka budžeta, ponavadi okoli polovica stroškov. Tak da mala poraba vsaj meni ni nepomembna, pa me oni z zverinami nikoli ne čakajo.

Se strinjam popolnoma ,sploh če na let narediš veliko km ,lahko privarčuješ na gorivu še en izlet zato kupujem 1200 krave katere so varčne če gledamo kubikažo in konje napram čmrljom......1190 naložen s sopotnico in prtljago ter kar dinamično vožnjo 5.2-5.7L na 100km  napram Versysu kateri ima 2x manj konjev in kubikov lahko mirno rečem da je varčen  ;)

 

In kdo zdrži 400 km brez pavze? Meni tankanje delno predstavlja tudi pavzo...nikoli ne čakam hlapov. 

Jaz zdržim .... :yea1:

 

beri 500m prepozno :P

Beri "zase se brigej "... :)

Čez 10 dni dobim Versysa 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Beri "zase se brigej "... :)

Čez 10 dni dobim Versysa 

 

A šele? Pizda pa že dva tedna čaka spucan...se ga tudi na cesto ne upam več dat, tak sem ga spucal...no očitno bom lahko šel še kak krog. Moram še malo gume znucat, k so že glih nove no :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A šele? Pizda pa že dva tedna čaka spucan...se ga tudi na cesto ne upam več dat, tak sem ga spucal...no očitno bom lahko šel še kak krog. Moram še malo gume znucat, k so že glih nove no :P

Ne dotikaj se ga,prste poseku  :P  :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dotikaj se ga,prste poseku  :P  :lol:

 

Haha me boš mogu najprej ujet... :D...s peš hondo te prehitim :D.. teža pa dobra ciklistika (pa originalno vgrajeni deli) svoje naredijo ( kot pri Versysu :D)

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale sicer ne zgleda čist zadovoljna (zadovoljena.. .)

grenko kisu nasmeh, kar pomen, da bo zdj Versis najbulš mašina, pa vse nas bo preganju, v glavnem Kmet je naš :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še Kawasaki majčka mi manjka  :grim

ni res, manjka ti samo majčka, sitotisk ti pa jaz naredim  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še Kawasaki majčka mi manjka  :grim

Jaz ti je ne bom posodil, kr svojo si kupi :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ga že pogrešam... =(

Naj lepo služi novemu lastniku :)

Ja upam tud jz da bo služu,drugače pa v graben pa pridm iskat za garancijo GS-a :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika al pa ni res. Drugače sem pa mislil da si za 3 jurje dobil eše kovčke poleg, pa sem jih potem videl na a.net posebaj.. smola :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!