Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Slika al pa ni res. Drugače sem pa mislil da si za 3 jurje dobil eše kovčke poleg, pa sem jih potem videl na a.net posebaj.. smola :D

Ja takšen je ta Gorenc HyperJack za sto evrov bi še mamo prodal .....:-D.....ne objavljam slik dokler mi ne poteče kazen in se prijavim pod svojim nickom....pol pa slik kolikor češ :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena na hitro.. prej tega ni bilo, danes pa sem malo pred domom, ko se peljal po Nemški avtocesti cca 120-130km/h, opazil znameniti woooooooble spredaj.. nisem se preveč sekiral, dokler nisem še v garaži ozail neko pokanje pri premikanju balance iz skrajne leve v skrajno desno. Če balanco premaknem počasi iz ene skrajne lege v drugo se čuti kot bi se nekaj premaknilo, če pa premaknem tolk da malo butnem omejevalec, pa kar lepo pokne. Ne najdem pa nikjer kaj očitnega. Lager bicikla/balance? Nekaj podobnega sem včasih mel na XTjki, ampak se takrat nisem sekiral :D Naložim video ko mi uspe, prej pa odprta diskusija :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
slovnica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgorej in spodej maš ležaj  drugače sem pa imel podoben problem pri hondi na koncu se je izkazalo da je štrkala zajla od sklopke v določenem položaju je prskočila in udarla v plastiko tako da poglej da ni kaka podobna fora slučajno.

 

Ležaj lahko pa probaš tudi tako da dvigneš kolo od tal in probaš če ima luft oz se grobo obrača

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom preveril, tnx. Pa je to taka zadeva (ležaji krmila) da je treba takoj menjat al še lahko grem in nardim 1,2 jurja km, več tkao nebom letos, hehe.. Nevem pa kako bi Versysa dvignil, se ga da z dvigalko na mašino oz ima kdo kak predlog? Morem ap priznat da še niti nisem gledal :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bo zdržal še 5000km lahko se bo pa v naslednjih 10km tolk sesu da ti bo v najslabšem primeru blokirala belanca, dobil ful lufta v križih ,...  

 

To je bilo zdej pribljižno tako vprašanje kot če bi videl da ti šprica olje iz zavorne cevke in vprašal čeje to ok še do konca sezone :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule so navodila kako preveriš ležaje "krmilnega mehanizma" pri motorju.

 

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni glih tak, sej drugače lepo teče levo desno :D Zgleda mu makedam ne paše, pa je začel pokat :P Bom preveril po posnetku, tnx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah je že popravljen.. aksa je mela mal lufta, ker NEKDO ni dobr zategnu al akse al pa onega imbusa ki jo potem prmir dri in je zgleda šlo malo narazen. Se mi je zdelo nemogoče da bi na Versysu kej dejansko crknalo!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz po vsaki menjavi gum, ko pridem domov, vedno preverim vse vijake...se zgodi, se pozabi, prav tako ko pridem s servisa, pogledam ali kje pušča, nivo olja itd itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12046730_1618753678384167_84153685468341

Evo tako se pripelje Versysa v kombiju ,sej ni za na cesto .....:-P

Je dobu družbo ....:-D

12039501_1618753858384149_29710774759789

U to je bilo veselja,pravi ta pa mi paše,višina je ko za Japončke....:-P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej manekena :P Zakaj pa nisi kar registriral? Spet neke mučke :D

Rgistriran ,danes sem bil že na Rakitni da mal sprobam in morem reč da je to en vrhunski strj z vrhunskim vzmetenjem,da o bremzah negovorim(brutalno). Čist me je na rit vrgel k sem gas stisnu pa to je kot žvau,asvalt je odtrgal ,udobje kot na bmfu,ciklistika ,avtonomija ergonomija ni za prehvalt res ,ko bi vedel bi že zdavnaj vsaj 3 kupil................................................................................................................................................................................................................................ah sej se hecam ......:-P...........................povprečen motorček ki ga lahko primerjam naprimer z F650 po lahkotnosti in še čem,mal predrag za ta letnik  ker poznam lastnika pa je čist v redu .....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneči bo ponosen nate, končno nekaj pametnega v garaži :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem za KLE-mpota zapisal, da je pravi LBB (Low Budget Bike). @K2 bo očitno zapisal za Versačija GPU (Grd Pocen Uporaben).

Al bi lahko rekli, nakup z glavo, ne srcem?

ps, srečno vožnjo!

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem za KLE-mpota zapisal, da je pravi LBB (Low Budget Bike). @K2 bo očitno zapisal za Versačija GPU (Grd Pocen Uporaben).

Al bi lahko rekli, nakup z glavo, ne srcem?

ps, srečno vožnjo!

Kupljen je bil izključno za zimo .....ni zime ni Versysa :-D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem za KLE-mpota zapisal, da je pravi LBB (Low Budget Bike). @K2 bo očitno zapisal za Versačija GPU (Grd Pocen Uporaben).

Al bi lahko rekli, nakup z glavo, ne srcem?

ps, srečno vožnjo!

Kupljen je bil izključno za zimo .....ni zime ni Versysa :-D

Se pravi GPUZZ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč sem za KLE-mpota zapisal, da je pravi LBB (Low Budget Bike). @K2 bo očitno zapisal za Versačija GPU (Grd Pocen Uporaben).

Al bi lahko rekli, nakup z glavo, ne srcem?

ps, srečno vožnjo!

Kupljen je bil izključno za zimo .....ni zime ni Versysa :-D

Se pravi GPUZZ.

Da me ubiješ nea vem kaj to pomeni .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!