Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=9910858&show=1

Evo to je normalna cena za takšen motor,ne pa 10 let pa 3kevrov ,tega garant dobiš za 3.300....ploico manj km in let od mojega,pa še je možak reku da je preveč pustil gor :-P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem ga jaz šel gledat je bila zadnja cena 3700, bi pa kovček pustil, to je rekel :P Ta motor je bil drugače kupljen 2012 začetek leta za 3900 od prvega lastnika, ampak je res grd v živo, sploh ker se barve ne ujemajo. Drugače pamehansko mu res nič ne manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=9910858&show=1

Evo to je normalna cena za takšen motor,ne pa 10 let pa 3kevrov ,tega garant dobiš za 3.300....ploico manj km in let od mojega,pa še je možak reku da je preveč pustil gor :-P

 

 

 

Se pravi bi ti potem takem raje dal še 300 € gor in kupil prevrnjen in v celoti preštrihan motor? Če bi bil tale motor oh in sploh, se ne bi prodajal že zadnje pol leta (če se ne prodaja še dlje...)

 

 

 

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi takle zrihta krivine? Jih kr dol odšraufam pa pripeljem :D

Glede, da sem jih jaz takle zrihtal, lahko pripelješ...boš dobil nazaj nove :P

... jest sem bil prisiljen ga peljat.

Izraz na faci pove več kot pove....

 

Ajga ker hud moped! PRou paše ti...razmisli o prodaji SV.ja! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk evropskih? :P  Kaj prašno tut barvaš, pol ti raje celega pripeljam, mam neke ideje :D

Detailno spoliran 2 h dela...prašno barvam v Ljubljani - Belros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest sem bil prisiljen ga peljat.

Izraz na faci pove več kot pove....

Varsace.jpg

oriđiđi pašeš gor, tut kombinezon se ujema z barvo motorja, grdota šoferja pa celo prekaša grdobo od mopeda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je reku Dami34, da kracanje pomaga :D

 

prav ima, odprlo prej neodprto

 

Zivnorc, boš mogu menjat, kr ta ti spremeni karakter, sodeč po črtah na licu :D

Popravljeno . Popravil builder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=9910858&show=1

Evo to je normalna cena za takšen motor,ne pa 10 let pa 3kevrov ,tega garant dobiš za 3.300....ploico manj km in let od mojega,pa še je možak reku da je preveč pustil gor :-P

 

 

 

Se pravi bi ti potem takem raje dal še 300 € gor in kupil prevrnjen in v celoti preštrihan motor? Če bi bil tale motor oh in sploh, se ne bi prodajal že zadnje pol leta (če se ne prodaja še dlje...)

 

 

 

Nisem vedel da je bil tok zbit ,po netu sem videl samo rajse na deklcu ,letnik in km so pa top in če bi bil BP je to realna cena......:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah sej zbit verjetno ni bil fejst, samo šlampasto je popravljen. Je pa nek vmesni model. Recimo zavoro že ima od novega, stopalke pa še vedno stare (z tako masko kot mam jaz imajodrugačne stopalke kot starejši model). Razen če je bil tudi zavorni cilinder menjan, ampak dvomim, ker sem jih več takšnih videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo mi takle zrihta krivine? Jih kr dol odšraufam pa pripeljem :D

še z finim brusnim papirjem jih zbrusi, pa boš imel sijoče, kot nove...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tišač, tole je direkten odvzem vozniške.. :P 

tole je na centralcu pa nagnjen da je zadnja guma u luft...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba 4,5 l/100km. Kaj lahko naredim da jo zmanjšam? :P

Šaltaj brzine tam do ene 6. Ne se sam v prvi vozit. Drgač pa mal preveč kuri... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem me j*be to da v naseljih peljem 50.. no, ne tolk to, ampak to da je po koncu naselja drugo naselje čez 500m in morm skos bremzat. Polom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 1500km lahko strnem par vtisov.

Poraba zmerjena včeraj  18.03L je porabil za 354km zdej si pa računajte ......motor se je vrtel od 6-10 k obratov .Kras,Krk....brez AC...

Vzmetenje komaj zadovoljivo.

Ciklistika super,lahkoten za premetavanje po kratkih ovinkih in tudi v dolgih se lepo obnese ,če so lepi brez vdolbin in lukenj.

Ergonomija ,jah če bi bil manjši neb blo problemov tako me pa začnejo bolet kolena ,mal prenizko vse skupaj ,drugače pa solidno ,tudi sedež ni slab in po 500km rit ni čutila kaj drugače kot na ostalih podobnih motorjih.

Bremze....komaj zadovoljivo!

Agregat lahko pohvalim,rad se vrti in je kot dvovaljnih kar polikan ,lepo dela že v nizkih obratih,seveda se pa čuti pomanjkanje moči če ga ne zavrtiš ....

Luči ...zadovoljive.

Armatura  je skromna z malo podatki ,so varčevali tudi z prikazom temperature .....

Avtonomija super!

Vetrna zaščita (predelava by HyperJack) dobra.

Skratka motorček je igrača in moram priznat da se z veseljem peljem z njim ,mal me moti preglasen izpuh a to se da rešit....

Nekeih odstopanj od ostalih dvovaljnikov podobne sorte v tresljajih ni ,se čutijo na stopalkah od 4-5km kar mi je zoprno a predvsem zaradi poškodbe noge....

 

Še vprašanje za lastnike......ko prižgem mi zatuli ali zapiska nekaj ,sam bi rekel da bencinska pumpa ,ma še kdo podobno izkušnjo ,po 2-3 sekunde neha...?

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Še vprašanje za lastnike......ko prižgem mi zatuli ali zapiska nekaj ,sam bi rekel da bencinska pumpa ,ma še kdo podobno izkušnjo ,po 2-3 sekunde neha...?

 

Da. Boš mogu več "japoncev" kupit, da se boš na to navadil :jezik:

Drugače pa odličen opis Versys-a. Skoraj vse naštete težave bi se dalo rešit. Menjava ploščic+diskov ter vzmetenja. Le preslabotnega agregata se ne da. Če se voziš sam se da potrpeti. Če sta pa 2 na motorju je pa že žalostno.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!