Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Kar se moje vožnje tiče je pomebno:

- čimvečji navor pri čimnižjih obratih

- odlična ciklistika

- pokončna drža

 

Dajte mi pod rit tak motor, pa bom max užival! :OK:

Versys mogoče...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Versys mogoče...

JA sam si pozbil napisat, da Versys od Snecerja, ker ostali niso tok dobri....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA sam si pozbil napisat, da Versys od Snecerja, ker ostali niso tok dobri....

 

Moj je tudi bil čist dober ! peljau se je čisto normalno.  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woblal?

 Nima niti možnosti za woblat.

 

Peljau se je to je tudi vse kar ta motor naredi.  sem že enkrat prej napisal eno povrpečje dosega, sam motor ti ne pusti nekega vtisa da te preseneti.

 

Motor je za tistega ki hoče bit motorist se vozit uživat v okolici in to je to kar ti Versys vsaj prva serija ponudi.

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Nima niti možnosti za woblat.

 

Peljau se je to je tudi vse kar ta motor naredi.  sem že enkrat prej napisal eno povrpečje dosega, sam motor ti ne pusti nekega vtisa da te preseneti.

 

Motor je za tistega ki hoče bit motorist se vozit uživat v okolici in to je to kar ti Versys vsaj prva serija ponudi.

 

A Versys 0,65 ti vse to ponudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva oz MV Agusta ... Lusso, trije valji, vse ostalo premium

 

Kar imaš v avatarju je MV Agusta.

Model pa ni Lusso ampak Turismo veloce 800. Lusso je lahko kvečjemu paket opreme.

Vsekakor zanimiv in zelo lep motor.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo plis prilima link od zascite rock oz une plastike da ti muhe u roke ne letijo :D od ebaya....

js zal ne najdem

 

http://www.ebay.com/itm/Acerbis-Dual-Road-X-Tarmac-Handguard-Mounting-Kit-2374990001-Kit-0635-1007-/261916934583?fits=Make%3AKawasaki%7CModel%3AVersys+650&hash=item3cfb7741b7&vxp=mtr

 

(jany je potem dal zgornji link...  )

___________________________________________________________________________________

 

 

 

 

Se mi zdi malo prepoceni za plastike...  To je verjetno cena samo za šraufe (mounting kit)?

 

 

Piše namreč spodaj:

   

Note: Product image is for reference only.

 

The actual item being sold is :

Acerbis - 2374990001 - Handguard Mount Kit

(Handguard Mount Kit)

 

 

 

Če to je plastika, je potem ločena leva/desna (ker je napis Acerbis gor, pa bi bilo na eni strani obrenjeno, če bi bilo univerzalno)

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kawasaki KLE650cbf Versys S Tourer edition

popravljena-versys.jpg

Lepa fotka; ampak če bi mal kolena stisnu k rezervarju pa se nagnil z motorja bi tud ovink lažji zvozu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolko prtljage jemljete da je samo voznik pa sklepam da najbrž vsi 3ije kovčki gor ? Nisem še bil nikjer z prtljago tako da me zanima če ste sami kaj vse jemljete ?

 

Če bi sel sam bi potreboval najbrž samo kovček zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, jaz če grem sam imam načeloma dovolj tank torbo in zadnji kufer... letos za korziko kar nekako nisem mogel napolnit stranskih kufrov, ampak sem se potrudil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa fotka; ampak če bi mal kolena stisnu k rezervarju pa se nagnil z motorja bi tud ovink lažji zvozu :P

Prav nobenih težav z ovinki oziroma serpentinami na Stelvio in dol nisem imel in tudi ne na nobenih drugih prelazih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kolko prtljage jemljete da je samo voznik pa sklepam da najbrž vsi 3ije kovčki gor ? Nisem še bil nikjer z prtljago tako da me zanima če ste sami kaj vse jemljete ?

 

Če bi sel sam bi potreboval najbrž samo kovček zadaj.

Odvisno kam in za kolko dni ter kako.

Ali samo zadnji kufer, ali vse tri, ali zadnji kufer in torba na zadnji zic (not šotor itd.)

Konkretno v zgornji situaciji.

Zadnji kufer cote, pijača, pol prazen, prtljaga v notranju torbi (givi notranja torba za v46), da za hotel samo torbo vzamem ven in ne nosim kufra... elegantno in praktično.

V enem stranskem sem mel dežjak, dežne rokavice in gamaše, lepilni trak sivi za nezgode, komplet za flikanje gum ter pokrivalo za motor (lahko, majhna pakunga), še placa.

V drugem pa sprej za ketno, prozoren vizir, 2 para rokavic, prostor za hrano, pijačo, spominke.

Večino zadev je šlo na izlet, a ko rabiš, rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh ja no potem pa imaš krneki opreme  :OK:  Samo tako me zanimalo nisem še nikjer bil za več časa to pride zdej septembra na vrsto sicer bom opremljen brez kovčkov bo samo nahrbtnik zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • MiNa



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!