Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Sportforce+, da ne pretiravam 30% ljudi, ki jih poznam imajo to gumo (pa ne dobim % za reklamo)

Guma je 30% cenej od konkurence ali še več, oprijem pa zelo soliden.

Moj glas za Mitas Sportforce +

Dobra cena, dobra kilometrina zaenkrat in dober oprijem ter malenkost bolj mehka , udobna, drugače zakrivljena kot Dunlop RS, tako da lepše sede v ovinek.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

Meni se na CB 1300 RA 2 EVO obrablja zelo enakomerno. Pa CB-jka na cesto spravi precej več navora, moči in teže ko kak pretežno neškodljiv Versače :whistle: Majo pa spodobno ceno, sploh napram kakim Mitas.

Zgubil sem se ....kaj mi želiš povedat ?  A sem kje omenil da se EVO obrablja neakomerno ?  

Če izbira denar bi imel Mitas! Če izbirajo sive celice pa EVO ......ki ima pri mojem stilu večjjo km kot mitas,so veeeliko bolj suverene po dežju in primernejše za daljše potovanje (daljše..3-5kkm)B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

 

Evo, danes še test novih zavornih cevi.

Občutek je malenkost drugačen, bolj fino se odziva ročka kot da bi lepo v gel pritiskal, prej je bolj grobo reagirala, sploh zadnja bremza je takoj rada blokirala, sicer je pa logično zavorni učinek enak...

 

Link? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Link od cevi. Sem videl ja, da se je oglasil. Nimam FB. 

Nič ni narobe če malo primerjamo cene.

Link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Zgubil sem se ....kaj mi želiš povedat ?  A sem kje omenil da se EVO obrablja neakomerno ?  

Ah ne, zgolj komentiral sem lastno izkušnjo s to gumo. Pa očitno zajebal citat, ideja je bila odgovoriti sebarju :slap:V glavnem, če mi Conti RA2 EVO ne "radira" po sredini na CB 1300, bi mogla na Versačeju trajati dolgo. Sploh pri umirjeni vožnji.

Popravljeno . Popravil jskrablin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Snecer said:

Ne, na servis sem dal.

Razlika se opazi, ni pa to ekstremno :)

Če bi hotel, da se pozna razlika v zaviranju, bi moral zamenjati najmanj ploščice za mehkejše. 

Mi je pa všeč če je motor opremljen, zato tudi mene zanima. Če postaviš moj Versys zraven "golega" Versysa je razlika očitna- zgleda precej več motorja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Snecer pravi:

eni menjajo še zavorni cilinder

jaz ploščic ne bi menjal, se bojim za diske :)

sicer pa sem zadovoljen z zavorami

Evo vse si poštimal ,sam še 2 cilindra namontiraš na stran pa maš GS-a :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo, ima pa edino ostudne meglenke, nenormalno kakšne reflektorje je naredil SW motech za Kawasaki in da je Kawasaki to sploh gor navesil, totalno neestetsko in preveliko.

+koleščki na šipi

Včeraj sem si malo ogledal ona nova versača, tako 650 kot 1000 ter staro 1000ko.

Šajbo s temi koleščki so pobrali za oba nova modela kar od stare versači tisočke, tam je identična.

Kr nekaj, šparanje, kar je razlog, da šipa na novem ni unikatna in lepša, sploh pa ta sistem z zunanjimi koleščki, ki fantastično vpliva na aerodinamiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dodatne luči so resnično dizajnerski shit :) 

Drugače pa zagotovo zelo hvaležen motor glede na ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, gift pravi:

Te dodatne luči so resnično dizajnerski shit :) 

Drugače pa zagotovo zelo hvaležen motor glede na ceno.

S tole opremo ( kovčki v barvi motorja....itd) sploh ni več toliko poceni.  Če je to nivo opreme grand turer, je cena čez 14K.

 

 

 

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tedybear pravi:

S tole opremo ( kovčki v barvi motorja....itd) sploh ni več toliko poceni.  Če je to nivo opreme grand turer, je cena čez 14K.

 

 

 

 

Za ta denar pa vsaj 100x rajši vzamem AT pa jo tud peljal nisem :P

IMG_20160221_113154.thumb.jpg.ee40e936b7

A je tisti prikazovalnik prestav na desni ,serijska oprema? Ker je super,zelo viden ,sam imam na 1190 tako kot tista 0 na digitalnem števcu ,to na Versysu se mi zdi odlična poteza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče me je slika rahlo zavedla ampak, a ni stvar nekam nizko postavljena? Mislim, za nek tak podatek lih ni najboljše, da si moraš skori v kolena gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, sebar pravi:

Zgleda pa tudi kot neko čudo z alibabe za 5€ :D 

Tako tudi dela, če držiš sklopko na križišču ti ne prikazuje prestave  :bum: to še moja đamaha pokaže pa je dosti cenejša :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!