Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

pred eno uro, sebar pravi:

Zgleda pa tudi kot neko čudo z alibabe za 5€ :D 

Od firme GiPro je prikazovalnik (branding Kawasaki), isto kot za ostale versačeje, tudi 650, kjer ga imam.

pred 59 minutami, jany pravi:

Tako tudi dela, če držiš sklopko na križišču ti ne prikazuje prestave  :bum: to še moja đamaha pokaže pa je dosti cenejša :yawn:

To ne vem, kako je pri tem modelu, a če držiš sklopko v križišču kaže prestavo, ni pa nujno, da je točno, če si s stisnjeno sklopko šaltal dol iz 6 v 1 in vmes nisi spšuščal sklopke.

Vendar pa če potem v križišču malo popustiš sklopko, takoj pokaže pravilno in sicer 1, ali pa če daš v LER, tisto pa vedno ve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponavad teli apgrejt prikazovalniki , ko si na križišču pokažejo - ... šele ko speleš .. tam pri cca 1500 obratih pokaže v keri imaš.

mogoče so zdj kaj izboljšani, včasih je blo tko :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima 2015 versys 1000 z original dodanim prikazovalnikom in z stisnjeno sklopko ne kaže, in lih za to ga rabiš ko kje ustavljaš znižaš iz 6. dol da veš če si prišel do 1. ter seveda da iz 6. nočeš dat v 7. 

Sicer mu vse lepo dela samo to bi pa lahko naredili da dela vedno kljub sklopki stisnjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Za ta denar pa vsaj 100x rajši vzamem AT pa jo tud peljal nisem :P

IMG_20160221_113154.thumb.jpg.ee40e936b7

A je tisti prikazovalnik prestav na desni ,serijska oprema? Ker je super,zelo viden ,sam imam na 1190 tako kot tista 0 na digitalnem števcu ,to na Versysu se mi zdi odlična poteza.

poweparts.....isto ko KTM naročiš dodatno, pa te nategnejo za 100%, kot če bi kupil pri proizvajalcu :D

Jaz niti pod razno ne bi imel raje AT, ampak js sm star in umirjen guspod.

Prikazovalnik je prikopi in špilaj verzije, kar pomeni, da izračunava razliko med hitrostjo in obrati. Točno pokaže, ko je sklopka spuščena. Če se brzine zbija s stisnjeno sklopko, bo ostal v 6 brzini in pokazal dejansko stanje, šele ko se sklopka spusti.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pustite to nezanesljivo šaro, raje okoli glejte in uživajte :D.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Kmet2 pravi:

Za ta denar pa vsaj 100x rajši vzamem AT pa jo tud peljal nisem :P

 

Jaz AT ne bi vzel, ker mi sploh ni všeč. Resno...če bi kupoval nekaj za 14K, bi šel k Bladžotu po enga GS LCja.

 

Sem te gledal v Domžalah med telovadbo na AT, pa nisem dobil filinga, da sta za skupaj. Drž se Avstrijca, pa "novega" trikolesnika.

pred 2 urami, sebar pravi:

Mogoče me je slika rahlo zavedla ampak, a ni stvar nekam nizko postavljena? Mislim, za nek tak podatek lih ni najboljše, da si moraš skori v kolena gledat

Pri tisočki (vsaj stari) je armatura od glave/oči toliko oddaljena, da vse zajameš z enim pogledom.  Jaz imam prikazovalnik namontiran še nižje, pa ni problema. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tedybear pravi:

Jaz AT ne bi vzel, ker mi sploh ni všeč. Resno...če bi kupoval nekaj za 14K, bi šel k Bladžotu po enga GS LCja.

 

Sem te gledal v Domžalah med telovadbo na AT, pa nisem dobil filinga, da sta za skupaj. Drž se Avstrijca, pa "novega" trikolesnika.

Pri tisočki (vsaj stari) je armatura od glave/oči toliko oddaljena, da vse zajameš z enim pogledom.  Jaz imam prikazovalnik namontiran še nižje, pa ni problema. 

Ja se strinjam sam je tok enega lapanja okrog AT da mi je prva padla na pamet ,ker Versys mi res ni všeč ....

P.S. drugič pa mal pocukaj za rokav ,pa ne bit vzvišen ker si starejši :Pmarsikdo me ma za domišljavca ker kao ne pozdravim ,za vse te pa samo info da sem imel odprto glavo celih 7 ur in mi obrazi ,ki sem jih videl enkrat ali dvakrat in potem dolgo ne postanejo neznani :blush: žal drago plačujem svoje Jadranske zajčke ......

pred 33 minutami, dlicen pravi:

Dej kmet, me prav zanima kako bi se po jadranki majal na AT... 

Pa saj jaz imam same takšne kozolce ,že navajen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Ja se strinjam sam je tok enega lapanja okrog AT da mi je prva padla na pamet ,ker Versys mi res ni všeč ....

P.S. drugič pa mal pocukaj za rokav ,pa ne bit vzvišen ker si starejši :Pmarsikdo me ma za domišljavca ker kao ne pozdravim ,za vse te pa samo info da sem imel odprto glavo celih 7 ur in mi obrazi ,ki sem jih videl enkrat ali dvakrat in potem dolgo ne postanejo neznani :blush: žal drago plačujem svoje Jadranske zajčke ......

sm vidu, še mene včasih vprašaš kdo sm :(

Pol ti pa povem, da sm tvoj Miško, pa se mava spet rada :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni Versys ni preveč všeč, peljem se pa dobr in ziher. To je pri meni bistvo.

Ostalo, kar si napisal...velja.

Ampak...zakaj bi se družil s tabo, če sem imel drugačno družbo...hehe

 

images.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Tudi meni Versys ni preveč všeč, peljem se pa dobr in ziher. To je pri meni bistvo.

Ostalo, kar si napisal...velja.

Ampak...zakaj bi se družil s tabo, če sem imel drugačno družbo...hehe

 

images.jpg

sam ta se zihr ni na Versačeta nalimala, al pa ma take fetiše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Tedybear pravi:

Tudi meni Versys ni preveč všeč, peljem se pa dobr in ziher. To je pri meni bistvo.

Ostalo, kar si napisal...velja.

Ampak...zakaj bi se družil s tabo, če sem imel drugačno družbo...hehe

 

images.jpg

Ni se treba družit ,pozdraviva pa se lahko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 22. 2. 2016 at 20:26, skalar36 pravi:

Si sam zmontiral? 

Hvala za linke!

To bi še omenil glede zavornih cevi HEL.

Na sprednji daljši cevi manjka eno tesnilo (morda samo v mojem kompletu, a dvomim glede na seznam delov je bilo vse=seznam vrgel v koš :) , pa tudi sicer so tesnila premajhna za original plastične objemke.

Varianta je, da zamenjaš objemke z HELovimi al pa nabaviš druga tesnila, jaz sem se zaenkrat odločil za slednje, prototip je kar lepo uspel (www.bogadi.si).

 

WP_20160224_001.jpg

WP_20160224_002.jpg

WP_20160224_004.jpg

WP_20160224_006.jpg

WP_20160224_009.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • zoki7



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!