Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ja, zdaj pa celo ulico voziš :smoke:

pred 3 urami, skalar36 pravi:

Pri meni se bo začela vozit tudi gospa, za kar je Versys rahlo podhranjen. Dobil sem tudi izredno dober "deal" in še vizualno mi je všeč Tracer. Sploh sem si pa želel te barve- vse se je "poklopilo" odločitev je padla včeraj ob 12h. Ob 17h je že bil prepisan name. 

Bo pa Versis ostal.....v lepem spominu. Sploh agregat je čudovit! Za tak denar je odličen motor. Če primerajaš cene rabljenih Yamah FZ6S ali XTX ali Hond Transalp proti Versysu dobiš z versysom veliko več za manj €. Skoraj bi lahko rekel, da pri vseh izdelovalcih motociklov dobiš največ pri Kawasakiju če gledaš price/performance.

Zanimivo vidiš.

Jaz pa edina stvar, ki bi jo na versaču menjal, je agregat, za nekaj bolj tekočega, mirnega, vrstni trivaljnik npr.

Kolko si pa odštel za tracera, ker vidim, da ima neko opremo že gor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ulica me je celo odvračala od tovrstnega nakupa a se nisem dal .....ja ,pol se je hotla pa cela ulica peljat z mano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi agregat na versysu super. Malo karakterja pa imora imet, čeprav ne morem reči, da bi lahko rekel, da trese. Res pa je tudi, da so mi všeč enocilindraši in že tam me ne moti, da malo poruka- celo en svoj čar ima.

9K € ima 3800 prevoženih. Okrog 1,5K  ima opreme.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, skalar36 pravi:

Od devetih motociklov, ki sem jih imel do sedaj sem najdlje imel Versysa. Od 7meseca "14 do 3 meseca "16. Najhitreje sem pa prodal Hondo transalp 700 XL. Sem jo imel od septembra  do februarja. Soliden motorček hondica, a proti versysu-gugajoča drvarnica B)

No saj jaz transalpke že nekaj časa nimam več, ravno zaradi tega, ker omenjaš, ampak obratno. Ker je premalo gugajoča - oz. pretrdo vzmetenje, Versys bi bil pa še večje sranje - če se izrazim v tvojem žargonu.

Pa brez zamere vsem fanom, samo malo pikam...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sranje sta oba,pa kar zamerte,me nč ne briga:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20160227_113621_HDR.jpg.2de5b30117f3373b

Če bi jaz menjal, bi tudi najprej pomislil na tega. Ali pa na Tigra, kot je dlicen presedlal, ta je tudi cool. Vendar je Tiger že precej večji (daljši) motor. Recimo Honda NC750x pa me niti najmanj ne privlači.

Ampak je Versy mkII res nekaj posebnega s temi lučmi :004 Zame je še vedno pun pogodak v dizajnu, je že sam po sebi dovolj zindivizualirizan al kak se že reče.

P.S.: Skalar, sedaj pa imaš že čisto spodobno ceno, hitro bo šel.

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš tudi jaz sem pomislil na Tigra, ampak  me odvrača cena, ter bral sem v temi od tigra da so bile neke komplikacije z garancijo in dobavo delov. Mormo priznat, da je v vsakem večjem mestu v SLO nekdo, ki servisira japončke-uradni. Neuradnih pa... 

Me pa pri motorju (mene osebno) moti če ima motor, ki je namenjen za asfalt prednjo gumo večjo od 17 col. Zato razni BMW-ki, Triumphi... ne pridejo v poštev, čeprav niso slabi. Motorja za vse terene še ni, so pa približki temu. Če hčeš vozit po vseh terenih, kot se spodobi rabiš vsaj 2 motocikla.

Tudi meni je versys MkII še vedno zelo všeč. In če bi imel dovolj denarja, ne gre od hiše.

Cena mojega se bo še spustila resnemu kupcu, ker sem tudi sam dobil res dobro ceno Yamahe. Kdor ga bo kupil (mojega) mu ne bo žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, skalar36 said:

Me pa pri motorju (mene osebno) moti če ima motor, ki je namenjen za asfalt prednjo gumo večjo od 17 col. Zato razni BMW-ki, Triumphi... ne pridejo v poštev, čeprav niso slabi. Motorja za vse terene še ni, so pa približki temu. Če hčeš vozit po vseh terenih, kot se spodobi rabiš vsaj 2 motocikla.

Zakaj te moti če ima motor večjo gumo od 17 col?

To se skoraj strinjam, če hočeš vozit po vseh terenih rabiš tri motorje ;) (cestni še).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moti me samo vizualno. Pač ne morem imeti motocikla, ki mi ni všeč. Ni mi pa všeč, če se motor oglašuje, izgleda ali je namenjen 1/2 cesta, druga 1/2 pa offroad.  Tisti, ki mislijo, da je versys grd, me razumejo B)-jaz pa njih ne :slap:.

Jah če bi potem gledal rabi še skuter za po mestu- pa smo na 4 ;)

 

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, skalar36 said:

Moti me samo vizualno. Pač ne morem imeti motocikla, ki mi ni všeč.

 

Do zdej si mel verzota, in kupil si tracerja? In sta ti vizualno vsec? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Na tej sliki manjka:

a gdje je KTM?

- na servisu ;) :jezik: :lol1:

Pa še res je ...individualizacija je v teku :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, skalar36 pravi:

Na tej sliki manjka:

a gdje je KTM?

- na servisu ;) :jezik: :lol1:

ni res, v prihodu je, pol bo pa z vsemi pometel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, skalar36 pravi:

Aha, aha si se že spreobrnu...kamor veter piha...;)

ok, pol kawe je v garaži, pol pa nekje pri Vrtovinu :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Kmet2 pravi:

Pa še res je ...individualizacija je v teku :OK:

Jaz bi ti ga z večjim občutkom in srcem indivudualiziral kot Jamnik, pa še manj bi ti računal ;D, moja ura je pocen cirka 60 min :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HyperJack pravi:

Jaz bi ti ga z večjim občutkom in srcem indivudualiziral kot Jamnik, pa še manj bi ti računal ;D, moja ura je pocen cirka 60 min :P

Ti si direktor,nimaš časa ,če ga pa maš ga raje posveti zaročenki in ne men :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kmet2 pravi:

Ti si direktor,nimaš časa ,če ga pa maš ga raje posveti zaročenki in ne men :D

Ne spreminjaj zdej teme..:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, HyperJack pravi:

Ne spreminjaj zdej teme..:P

OK pol bom pa preoblikoval odgovor ,ta čas ko bi ti men individualiziral se rajši navadi nastavit ventile ....bo zdej ok ?:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

OK pol bom pa preoblikoval odgovor ,ta čas ko bi ti men individualiziral se rajši navadi nastavit ventile ....bo zdej ok ?:ras:

Kmet2@ so na versaču ventili kaj odstopali iz razpona?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Kmet2@ so na versaču ventili kaj odstopali iz razpona?

 

Razpon praviš B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!