Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

@saladin:  ker ima samo 8000 prevoženih in zdej bom v tem prostem času, ki ga še imam, za balanco držal otroški voziček :)

 

@vsi ostali: ja, izhodiščna cena je postavljena, motor ima samo 8000 prevoženih, za ene vsaj 500 eur dodatne opreme, skoraj nove gume pirelli scorpion trail, ipd. Kdor bo hotu nov motor, jih je na voljo dovolj, kdor hoče pridet čez poceni, jih je na avtonetu precej z 30.000+ km za 3500 eur, ki so nanešeni iz vseh vetrov, itak pa za resnega kupca ni postavljena cena nikol zadnja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, sej zato ga pa tut prodajam... pač nimam časa in se mi zdi glupo da mi stoji v garaži.

 

originalne gume nimajo oprijema izven asvaltnih poti, še posebi če ni vse povsem suho. Versys pa kar kliče da se zapelješ še na kak konc makedama...

Popravljeno . Popravil oby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7160428 A tole kdo pozna? Oz. ce ima kdo bolj strokovno oko....a se splaca it pogledat ali pac? Kilometrov ima cist prevec....

 

Strokovno oko pove, da ima touring šipo, 2. gume, podrsane ščitnike za noge (s peto od čevlja, kar je tipično) drugo se pa ne vidi, da bi bilo kaj "narobe".

 

Kilometri so čudni in že 2. lastnik.

 

Ogled pobližje bi lahko razkril kakšno anomalijo ali padec.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Snecer! Kilometri so res cudni, razen, ce ne steje, da je drugi lastnik ta avtodom....kar je pa malo verjetno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa verjetno je bil kje dobro "založen" oz. zaparkiran, ker je levo ogledalo odvito. So ga kam stiščali, torej se je očitno izredno malo vozilo.

 

9100km pomeni, da je bil pri 1000km prvi servis in pri 6000 drugi.

 

Če pri ogledu ni najti sumljivih sledi padca ali zdrsa (malo verjetno, ker bi morali marsikaj menjati brez zaščite), je cena zelo solidna, ampak tak to je pri teh modelih.

 

Al ga maš do amortizacije, ali se ga rešiš pod ceno in še 3. varianta, prodajaš z goljufijo.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, da ima druge gume pri teh km, je lahko čudno. Spet pa ni nujno.

Zna bit uvožen.

Običajno so cene pri prodajalcih višje, ta je pa že tako nizka, da se potem vprašaš...

Ampak vsekakor lahko skočiš pogledat, škoditi ne more.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni
 
sem novinec tako na forumu kot na dveh kolesih, pa vas izkušene motoriste sprašujem:
 
kupil bi http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7484837 pa imam par strahov. Ima veliko kilometrov + paden je-popraskan in pobarvan na levi strani.

 

Na kaj moram posebaj paziti. Mi cenovno in tudi kot model zelo ugaja, vendar ni kaj veliko le takih motociklov na trgu.

 

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima res 25 kkm, to niso posebni kilometri, za to se ne sekiraj. Le da je bil servisiran.

Pa tudi če je samo padel in drsel to ni nobena tragedija. Le da ni bil kam zabit, da bi bile kakšne vilice zvite, itd.... Glede na to, da tudi vizir ni originalen in je bil po mojem barvan okoli žarometa.

Dobro bi bilo, da ga probaš, da vidiš če kam zavija, kako se obnaša pri močnejšem zaviranju ali vilice lepo tečejo. Pa natančen vizuelni pregled bolj izpostavljenih delov, pa hladilnika, da vidiš, če je še kaj pobrušeno.

Lahko, da je čisto ok motorčič. Je pa res, da za to ceno najbrž dobiš tudi nepadenega, le kako leto starejšega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor.

Leto starejši so malce drugačen model. ki pa mi ni kaj pri srcu. Je tako da sem imel višji proraču,

pa vendar, če človeku več ostane za opremo in še kaj, se ti ideja o motociklu za 3,5 k priljubi.

 

se pa morm zatožit, ga je težko testirat, ker sm še ker nekaj ur od izpita :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, starejši model je na pogled drugačen, novejši izgleda bolj za*eban. :)

Razen estetike pa sta enaka.

Vzami s seboj kakšnega motorista pa pojdi motor pogledat.

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

sem novinec tako na forumu kot na dveh kolesih, pa vas izkušene motoriste sprašujem:

 

kupil bi http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7484837 pa imam par strahov. Ima veliko kilometrov + paden je-popraskan in pobarvan na levi strani.

 

Na kaj moram posebaj paziti. Mi cenovno in tudi kot model zelo ugaja, vendar ni kaj veliko le takih motociklov na trgu.

 

Hvala za odgovor.

 

Po podatkih je prvi lastnik, na leto je tolkel po 8000km, kar je čisto običajno in to so normalni kilometri oz. je to malo kilometrov.

 

Ima veliko za moj okus neestetske opreme, kot neoriginal ščitniki za roke, trakovi na platiščih, po drugi strani pa ima vse nosilce za kovčke in zaščito motorja (Givi).

 

Ne vidim, da bi bil podrsan, a glede na stanje to ni bil karambol, zgolj zdrs, ker vse ostalo izgleda original. Nima nalepk Versys, očitno so plastike polakirane.

Če bi fejst padel in brez zaščite bi se videlo.

 

Gume zgleda, da so še, na zadnji se vidi, da je vozil dokaj do roba, pogledati je potrebno verigo pri teh km, ker osnovna je d.i.d je že zrela za menjavo pri tej kilometraži, na oko pa je videti vzdrževan.

 

Na desni strani mu manjka en plastičen čepek, spodaj na ogrodju, levo od vpetja zaščite motorja, okrasna zadeva.

 

Treba videti v živo, znalec bo takoj videl pomanjkljivosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bila veriga vzdrževana, zdrži tudi dosti več km. Jaz sem jo menjal pri natanko 40.000, pa ne vozim ravno penzionersko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za luč mi je takoj padlo v oko da l. 2010 ni bil v barvi ostale karoserije. Ampak mi črna deluje lepše, tako kot pri 2013. Glede nalepk je prodajalc takoj povedal da je bil barvan in na tleh.

Zaščite za roke so res dokaj nekvalitetne + led osvetljava je na njih, kar mi ravno ne potegne. Ravno oprema prevaga, ker ma gor za najmanj kakega jurčka ziher.

Pa vseeno, hvala za odgovore, zadevo bom prespal pol, pa pred nakupom grem z kakim majstrom dol.

 

Upam da bom kmalu novi lastnik tega ali podobnega. Sem res veliko prebral o Versys-u in podobnih in mi po spec. najbolj leži, pa še na oko mi je prijeten. Tako da...če pa najdete ali slišite za še kakega, se priporočam.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=7160428 A tole kdo pozna? Oz. ce ima kdo bolj strokovno oko....a se splaca it pogledat ali pac? Kilometrov ima cist prevec....

 

 

Strokovno oko pove, da ima touring šipo, 2. gume, podrsane ščitnike za noge (s peto od čevlja, kar je tipično) drugo se pa ne vidi, da bi bilo kaj "narobe".

 

Kilometri so čudni in že 2. lastnik.

 

Ogled pobližje bi lahko razkril kakšno anomalijo ali padec.

 

Je šel potem kdo tega pogledat?

Mi je čudno, da se še ni prodal... Malo tudi sam razmišljam o preskoku na Versysa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ga več... baje je šel včeraj za samo dva jurčka, ker ni imel servisne knjige. Hja...

 

Mogoče je tudi moje pisanje koga vzpodbudilo, tako da sem malo pljunil v lastno skledo :)

Ga je odpeljal kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tist motorcek sem sel pogledat, je prodajalec ze po telefonu povedal, da je bil paden na tla, da je malce pocena plastika pa podrasana rocka, ampak ok...motor se je zdel cist ok, lepo laufa, servisne res ni blo, umazan, ker je stal nekje zaparkiran, ga je pa imela avtohisa al neki prodajalci avtomobilov, ki niso nic vedeli o motorju, jebil pa edini, ker se s tem ne bavijo. Bedno je blo edin, da je zadnji del bil ves "razstelan"...plastike od padca vse migotale, ker so nosilcki bli popokani...nekomu, ki se da to popravlat je verjetno cist ok, men se recimo nebi dal, pa bi samo z izolircem zavil, pa cao. :grrr Sta pa se dva mozakarja prsla pogledat, takoj ko sva s prijateljem sla...tko da je bil kr obiskan. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • boris1970



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!