Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Taka guma, kot je na sliki, mislim, da ne paše na Versysa. Vsaj na prvo serijo ne. Originalna gumica je že na oko daljša.

 

Se pa da na spodnjem linku dobit par aftermarket stopalk za smešno ceno (5% od cene originala). Je pa res, da so brez gume.

http://dx.com/p/motorcycle-diy-aluminum-alloy-front-pedals-for-kawasaki-zx-6r-zx-10r-silver-2-pcs-158784#.Uv3StLRUq8E

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš cene original delov v zda, so včasih pol nižje od evropskih, zato je potrebna pozornost.

Jaz vem, da stane pri nas ena original stopalka za (starega) Versysa nekaj čez 60 eur, brez tistega distančnika za drsat asfalt, ki jih stane še dodatnih pet. Pa brez drobnega materiala, vzmeti,...

Pri kosookih pa stane par neoriginal stopalk (negumiranih) z vsem materialom in distančniki ter poštnino skupaj 8 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pozabil sem omeniti, da so gumice za drugo serijo versysa, torej od 2010 dalje in za er6 od 2009 dalje.

Paše pa preverjeno na oba, ker sem že kupil.

Uf a veš če paše tut na SXa? js sm že vse 4 zarotiral in so vse že izrabljene isto od menjalnika, pa original je kr drago. Po slikah sodeč so podobne

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kakšno fotko? oz. da vidim na netu.

 

Ker te gumice preverjeno pašejo na er6 (09-), versys (10-), ZZR 600...

 

Kolikor gledam paše tudi na SXa... razlika je samo v tem, da imaš ti daljšo "palčko", kar pa nima veze z gumo, gumica je na dveh šraufih.

 

http://italyracing.ceti.pl/powiazanie.php?p=UMTU4Njc=M

tu je seznam modelov, pa ni gor versysa, ne er6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu so na sxu drugačne kot na z1000 (bolj debele da blažijo vibracije) in ne bo nič. Vseeno hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

w1254h9240000034090eeabb.jpg

 

Ta je enaka.

z druge strani je drugačna, če se dobro spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj po mojem so mere iste, le da so od SXa votle

 

post-18923-0-82347900-1392815444_thumb.jpg

 

post-18923-0-83263400-1392815490_thumb.jpg

 

 

Možno, da bi celo pasale na mojga :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem, da so polne, vsaj pri opisih sx je vedno pisalo, da so gumice bolj debele, da je manj vibracij kot pri nagecu...ampak na pogled so iste kot tvoje, tako, da bom tut jaz naročil iste.

 

 

No sej sedaj sem videl tvoj odgovor. Hvala za trud in jih bom res naročil :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.ebay.de/itm/KAWASAKI-GEAR-SHIFT-RUBBER-Ninja-ZX10R-Z1000SX-others-see-app-list-92161-1300-/330959304067?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item4d0eb63583

 

Gumic za menjalnik pa tukaj, sem jaz tudi naročil eno, samo čakal da mi pove kolko je iz uk poštnina, ti bom javil.

pr kradliju sm pa že kupoval. Sem vzel zaščito za za noge, pr tačkah. Pr njemu dobiš vse, ma oem robo. Poštnina je bila pa kr draga, 13, 95 GBP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr kradliju sm pa že kupoval. Sem vzel zaščito za za noge, pr tačkah. Pr njemu dobiš vse, ma oem robo. Poštnina je bila pa kr draga, 13, 95 GBP

 

Gumica+ptt, original, te pride 11,34 EUR vse skupaj.

 

Ni sile.

http://www.ebay.de/itm/KAWASAKI-GEAR-SHIFT-RUBBER-Ninja-ZX10R-Z1000SX-others-see-app-list-92161-1300-/330959304067?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item4d0eb63583

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že naročeno :D

 

p.s. se ne hecam, res mi je za blago v vrednosti 18€ vzel 13,95 funtov za poštnino

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol jo odrežeš s škarjami.

Gor pa v vročo vodo, malo tekočega mila in rešeno, ko se posuši lepo zapika.

Sneči "milnico" (milo+malo vode) in ne tekoče milo se skoraj neposuši -prepočasi suši ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz prve roke sem napisal. Hoferjevo tekoče milo.

Kmalu se posuši in gumice ne moreš več premakniti.

Po vsej verjetnosti ma Hoferjevo tekoče milo vsaj 1/2 vode več kot ostala,ki se zelooooo počasi sušijo in so mal dražja ! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok % mešanica vode in mila mora bit, da naum kej zajebu??? :P

 

p.s. a je možno da aroma mila vpliva na menjalnik?

 

p.s.s. a je možno, da barva mila vpliva na prestavljanje?

 

Za odgovore se zahvaljujem :D

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!