Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Ja, prej pri dodatni opremi sem pozabil, da še imam alu zaščito hladilnika iz UK :)

 

Tudi glede tega sem gledal precej in našel top zadevo.

http://www.evotech-performance.com/2013-2089/kawasaki-versys-650-2007-2013-radiator-guard

 

The guard is CNC machined from aircraft quality aluminium.

 

Letalski material :)

 

Pašejo tudi univerzalni, morda tudi od ktma, to pa težko rečem, treba sprobat...

 

Mam na svoji mambi Evotechovo zaščito hladilnika in moram reč, da je zadeva narejena precizno - lepo, kvalitetno prašno barvano in tudi prilagaja se ko ata na mamo, na versysu bom dal to sam na laser odrezat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba kmalu gume menjat, pa me zanima če ima kdo kaj izkušenj s pirelli scorpion trail. naredim nekaj makadama, ga planram še kaj več, ko zamenjam gume. sedaj imam gor dunlop roadsmart.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop opremlja in ima podobno novo gumo kot Pirelli Scorpion trail.

 

Dunlop Trailmax D609  = najbrž OEM oznaka (na Hondah 750 jo dajejo)

 

Jaz bi raje tole dal gor, pač bolj sigurna firma :) , imam predsodek do preperelija. Samo nihče nič ne ve še o tej gumi.

 

Scorpion trail pa je imel al pa še ima nekdo na forumu, se bo mogoče oglasil.

 

nc750x-adventure-2014-03.jpg

q3ume2dc.jpg

 

Lani sem vozil po makadamu z oem gumo D221 pa nekih hudih težav ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo treba kmalu gume menjat, pa me zanima če ima kdo kaj izkušenj s pirelli scorpion trail. naredim nekaj makadama, ga planram še kaj več, ko zamenjam gume. sedaj imam gor dunlop roadsmart.

Je bila gor ko sem kupil tisočaka. Makadama je bilo minimalno, spomnim pa se, da je po 6k km postala trda, pa na mokrem ni bila po mojem okusu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Cevna zaščita bokov motorja. Givi je cenovno drag, kot drugo pa nimam zelje met opravka z tc.jem, ker na ebayu dobis boljsi odnos :), koliksna je bila cena in ali lahko pripnes kaksno sliko da vidim kako izgleda. Koliksna je masa cevi?

Nekje racunam, da bi za to vsoto lahko sam zavaril aluminijaste...se se odlocam.

Jaz sem naročil Fehlingovo cevno zaščito za 101EUR (naročeno na Eu-trade v SLO), ampak še ni namontirana:

imagee2fd4601b0a2.jpg?PHPSESSID=c46e9084

Popravljeno . Popravil Fantocci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naročil Fehlingovo cevno zaščito za 101EUR (naročeno na Eu-trade v SLO), ampak še ni namontirana:

 

Se mi kar dopade, sploh za kakšno nadalnje montiranje dodatnih svetilk. Mi pa edino ni preveč všeč tisti del ki je pri cilindru, na kakšen način je tisti del pritrjen na motor?

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sliki sodeč, ni tisti del pri cilindru nikamor pritrjen, spodnja cev je na nosilec motorja, zgornja pa je samo provizorij, sicer pa bo pokazal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po sliki sodeč, ni tisti del pri cilindru nikamor pritrjen, spodnja cev je na nosilec motorja, zgornja pa je samo provizorij, sicer pa bo pokazal.

 

Ahh pol pa ostane givi, ker tole ob prvem padcu dobiš direktno čez cilinder.

 

Snecer, dej prosim kakšno sliko handguardov, da vidim kako so originalni pritrjeni na balanco, hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo domneval po sliki, bo pa fantoci več povedal.

 

Tukaj pa nekaj fotk ščitnikov za roke, če ti ni ok, bom jutri naredil. Te sem imel že gori.

 

img20131223153534887.jpg

img20140301085237340.jpg

p4133608.jpg

p4133611.jpg

p7194537.jpg

pa045233.jpg

pc013502.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo domneval po sliki, bo pa fantoci več povedal.

 

Tukaj pa nekaj fotk ščitnikov za roke, če ti ni ok, bom jutri naredil. Te sem imel že gori.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Super je, hvala, zdej mi je vse jasno =)

 

Bom šel pa jaz kar na to varianto, za vetrno zaščito bo dovolj, za padec pa upam, da jih ne bom rabil :P

 

p1040668264.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je, hvala, zdej mi je vse jasno =)

 

Bom šel pa jaz kar na to varianto, za vetrno zaščito bo dovolj, za padec pa upam, da jih ne bom rabil :P

 

p1040668264.jpg

 

Motor je takoj lepši, ko je rdeč  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš versys1? Daj kako fotko

Zaaranega, pošljem komplet slike v nedeljo =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo rabi, imam original šipo za versys MK2, prozorna, takšna kot je po deafultu na motorju.

 

Nerabljena, sicer odprta škatla, ker sem moral pogledati :) vendar pa šipi za mk1 in mk2 nista kompatibilni.

 

Simbolična cena bi bila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tako ceno in letnik mora biti precej v nulo ohranjen in nevožen.

32kkm, prvi lastnik, servisna, nov verižni set, nosilec+ kovček, ogrevanje ročk

 

Napram kar se prodaja pri nas je to cenovno sprejemljivo. Po mesecu analiz in iskanja primernega motorja je to nekje pričakovana realna cena.

 

V kolikor se motim, bom vesel obrazložitve.

 

Hvala

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!